Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
939
نام
کیوان
نمیدونم چه تکنیکهایی دقیقا استفاده کردن که بازی یه حس Photo Realism عجیبی پیدا کرده اصلا اولین باری که از اون غار میایی بیرون عجیب چشمای آدم با اون منظره خفن ارضا میشه.:D گیمپلی بازی هم شدید عالیه یعنی برای اولین بار یه Bethesda RPG رو میشه به کسایی که دنبال کمبت هستن صرفا هم راحت پیشنهاد کرد.:D راضیم از چیزهایی که تا الان دیدم.:-bd

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,527
نام
عرفان
خوب من ی 2 ساعت دیگه ام بازی کردم و تا الان نمره بازی واسم بین 8.5 تا 9
بازی از نظر من 2 تا مشکل مهم داره که جلوی شاهکار شدنش رو گرفت
اول قدیمی به نظر رسیدن یک سری از مکانیزم های بازی دوم لودینگ ها که بعضی جاها واقعا حس بازی رو میگیرن (من رو ssd nvme نصب کردم و لودینگ ها اصلا طولانی نیستن در حد fade in fade out مثلا)
اما همینم به تجربه ایده آل بازی واسم ضربه زده

گانپلی و موزیک و اتمسفر بازی از نکات خیلی خیلی خوب بازی هستن همچنین بازی از نظر جزئیات واقعا در سطح بالایی هست و باید وقت گذاشت واسش
تا اینجا به نظر من نه نمره 7 عادلانه بوده نه نمره 10 استارفیلد شاهکار نیست ولی بازی خیلی خوبیه و طرفداران این سبک قطعا لذتشو خواهند برد
حالا باید بیشتر بازی کنم و نظرمو هر چند ساعت می گم
به گفته خیلی از این منتقد ها و یوتوبرها بازی تازه بعد از قسمت Credits شروع میشه :)) ،این رو میشه هم به حساب ضعف گذاشت هم این که بازی کندی اولیه رو کاملا جبران خواهد کرد

ali-ps

کاربر سایت
Jul 5, 2023
116
خوب من ی 2 ساعت دیگه ام بازی کردم و تا الان نمره بازی واسم بین 8.5 تا 9
بازی از نظر من 2 تا مشکل مهم داره که جلوی شاهکار شدنش رو گرفت
اول قدیمی به نظر رسیدن یک سری از مکانیزم های بازی دوم لودینگ ها که بعضی جاها واقعا حس بازی رو میگیرن (من رو ssd nvme نصب کردم و لودینگ ها اصلا طولانی نیستن در حد fade in fade out مثلا)
اما همینم به تجربه ایده آل بازی واسم ضربه زده

گانپلی و موزیک و اتمسفر بازی از نکات خیلی خیلی خوب بازی هستن همچنین بازی از نظر جزئیات واقعا در سطح بالایی هست و باید وقت گذاشت واسش
تا اینجا به نظر من نه نمره 7 عادلانه بوده نه نمره 10 استارفیلد شاهکار نیست ولی بازی خیلی خوبیه و طرفداران این سبک قطعا لذتشو خواهند برد
حالا باید بیشتر بازی کنم و نظرمو هر چند ساعت می گم
منم همینو میگم بازی اگر بدون ایراد بود متا بالا میگرفت همه ۱۰ ها هم ردیف میشد ولی وقتی ایراد ریز و درشت داره نمیشه انکارش کرد

• Like
Reactions: Natural Killer

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,982
نام
محمد حسین
این وسعت مشخص بود که آسیب میزنه، تازه به لطف تاخیرها، باگهای بازی گرفته شده.
اگر بتسدا به دنبال چیزی مثل متا و ... هست، باید آپدیت بشه که یکیش تو موتورشه
دومیش بیخیال وسعت عجیب غریب بشه، اگه بجای پرداختن به این وسعت، میومدن و وقت رو میزاشتن رو چیزای ساده، مثل فرود سفینه ها و یکپارچگی بازی و حل بحث لودینگها، قطعا نتیجه از هر لحاظ بهتر بود.
قبلا هم گفتم، امیدوارم الدر بعدی از اسکایریم کوچیکتر باشه و متراکمتر. این چیزیه که دنیای بازی فعلی میخواد.
اومده برا دانلود و کرک هم شده و برید لذت ببرید.

2023-09-01_10-08-26.jpg

پیک پلیر 234 هزار تا بوده ولی این برای افرادیست که نسخه پریمیوم گرفتن.
فال اوت 4 بود 472
الدر اسکایریم 287 و فعلا استارفیلد سوممه، نسخه های معمولی بیان، احتمالا بالاتر از این میرن.

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
592
نئون سیتی رو دیدم بالاخره و به به 😍
دیوانه وار عاشق چنین محیطهایی هستم، Deus Ex رو میپرستیدم بخاطرش و فکر نمیکنم بازم بازی نزدیک به اون طراحی فوق العاده بشه. البته که محیط های کوچیکتری داشت اما همون محیط کوچیک کاملا من رو غرق خودش میکرد مثل دیترویت یا حتی شانگهای.

سعی میکنم ببینم میشه سفینه نورماندی ۷ رو ساخت یا نه، نشد یه وانت از نورماندی ۷ با داشبورد سوناتایی درمیارم.
از ویدیو و نقدهایی که دیدم بازی واقعا خوب دراومده فقط این لودینگها خوب نیستند. مثلا تو همین نئون سیتی وارد ورودی میشه و وقتی سوار اسانسور میشه میره لودینگ. البته درسته که محیط بازی خیلی گسترده است ولی تو ذوق میزنه دیگه.
نمرات بازی هم بنظر من که خوب و قابل قبول هم هستند، ممکنه بازی تو بخشهایی ضعیف باشه و بخاطر همون اغلب امتیازها کامل نیست. مونده که فقط بازی رو خودم انجامش بدم.
اینکه گانپلی بازی هم خوب دراومده برای من که بیشتر وقتمو با CoD میگذرونم موهبت الهیه😁 منتظر یه مادی هم میمونم که بشه سلاح های روز رو بهش اضافه کرد. البته الان که فکرشو میکنم چنین مادی فوق العاده سخت هم میشه چون کاستومایز مختص خودش رو هم میخواد.
در کل که خیالم از لذت بردن از بازی راحته و فکر میکنم خیلی خیلی باهاش سرگرم شم. بتسدا بعد fallout 76 برگشت خوبی داشت و امیدوارم که تو ادامه بازم بهتر بشند.
۲۰۲۳ واقعا فوق العاده بوده و تو هر سبکی بازی خیلی خوب وجود داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
چند تا منتقد گفتن Main Quest ها رو اول تموم کنید، بعد بیفتید رو اکسپلور کردن بازی.

من همیشه این حرکت رو تو فالوت ها انجام میدادم، و تو الدر اسکرولز دقیقا برعکسش رو:D پس اینم مثل فالوته از این نظر احتمالا.

حالا باز باید خودم بازی کنم تا مطمئن بشم.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,281
نام
سروش
این وسعت مشخص بود که آسیب میزنه، تازه به لطف تاخیرها، باگهای بازی گرفته شده.
اگر بتسدا به دنبال چیزی مثل متا و ... هست، باید آپدیت بشه که یکیش تو موتورشه
دومیش بیخیال وسعت عجیب غریب بشه، اگه بجای پرداختن به این وسعت، میومدن و وقت رو میزاشتن رو چیزای ساده، مثل فرود سفینه ها و یکپارچگی بازی و حل بحث لودینگها، قطعا نتیجه از هر لحاظ بهتر بود.
قبلا هم گفتم، امیدوارم الدر بعدی از اسکایریم کوچیکتر باشه و متراکمتر. این چیزیه که دنیای بازی فعلی میخواد.
اومده برا دانلود و کرک هم شده و برید لذت ببرید.

View attachment 306747

پیک پلیر 234 هزار تا بوده ولی این برای افرادیست که نسخه پریمیوم گرفتن.
فال اوت 4 بود 472
الدر اسکایریم 287 و فعلا استارفیلد سوممه، نسخه های معمولی بیان، احتمالا بالاتر از این میرن.
داداش بازی تو فضاست چطوری وسعت نداشته باشه ؟ اسکایریم و ویتچر و ردد نیست که بگی تو یه نقشه خلاصه بشه
خود تاد هم گفت منتظر تکنولوژی بودیم پیشرفت کنه تا این بازی رو بسازیم که بنظرم برای همچین بازی همچنان زوده ولی با این حال شکست نخورد

چند تا منتقد گفتن Main Quest ها رو اول تموم کنید، بعد بیفتید رو اکسپلور کردن بازی.

من همیشه این حرکت رو تو فالوت ها انجام میدادم، و تو الدر اسکرولز دقیقا برعکسش رو:D پس اینم مثل فالوته از این نظر احتمالا.

اینطور که میگین باید یه دور بازی رو تموم کنی بعد بیوفتی رو جون new game+ اونجا شخم بزنی :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
برای ایجاد شرتکات واسه آیتم های داخل اینونتوری از جمله اسلحه گزینه فیووریت رو بزنید و روی d-pad ست کنید.

خدا بگم چیکارتون کنه، الان بریم پریمیوم بگیریم دسترسی میده بازی؟ یا باید قبل لانچ میخریدیم؟

بله میتونی

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,527
نام
عرفان
آقا این بحث لودینگ ها، من چندتا ویدئو دیدم، مثل این که بتسدا با گذاشتن آپشن فست تراول روی سیارات این مشکل رو حل کرده،. یعنی خودشون می‌دونستن همچین چیزی هست و این آپشن رو گذاشتن.
چرا 6 سپتامبر نمیشه =((

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,044
نام
آریا

من همیشه برعکس کار می‌کنم و توی ۹۹٪ بازی‌ها، بعد از چند تا مأموریت اولیه می‌رم سراغ چیزهای فرعی و بعضی وقت‌ها انقدر درگیر اون‌ها می‌شم که بعد از ۳۰،۴۰ ساعت دیگه خسته می‌شم و بخش اصلی رو ول می‌کنم! :D
این دفعه باید سیستم رو عوض کنم، با اینکه ترک عادت سخته! :| :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر