SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اولا قصد دعوا و بحث و جدل ندارم ، شما هرچی رو که دوست دارید از بازی نتیجه بگیرید در ضمن من اصلا جناب Mak Light رو نمیشناسم ، ثانیا شما با این اعتماد به نفستون دارید اینجا حروم میشید ، ثالثا عقیده و فکر هر کس به خود شخص مربوطه و هیچکس حق تحقیر و یا تفسیر اون رو نداره!
در ضمن همچین میگید با چیت رفته انگار که بازی واقعا بسیار سخت بوده که معمولی نمیشده ردش کرد! در ضمن لازمه هر بحثی نگه داشتن احترام شخص مقابله ، پس فقط یک نفر توی دنیا نظر میده و اون هم آقای Mak Light هست؟ این بازی انقدر تعجب برانگیزه که تعداد زیادی مقاله و بحث و گفتگو به چندین زبان مختلف راه انداخته!
اگه شما احترام کوجیما رو نگه می دارید پس لاقل باید بدونین که کونامی هیچ تقصیری در پیشرفت داستان نداشته و نخواهد هم داشت از طرفی اگه کوجیما یه ذره فکر می کرد که این داستان باعث خراب شدن چهره خودش بعد از 26 سال میشه مطمئنا این کار رو انجام نمیداد ! یا لاقل تا الان راجب بازی خودش حرف هایی می زد تا ابهامات رو برطرف بکنه!
اگه بازی همون چیزی بود که دیدم پس واقعا با عقل جور در نمیاد همینجا 62 صفحه بحث بشه!
در آخر هم بگم بنده به هیچ عنوان از شما درخواست نکردم وارد بحث بشید و سر یه غلط املایی شخصیت خودتونو نشون بدید(ببخشید رک میگم!)
معذرت خواهیتون رو در پیغام خصوصی که دادید پذیرفتم.
Good Luck:)>-:-bd
The end of the story

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
معذرت خواهیتون رو در پیغام خصوصی که دادید پذیرفتم.
Good Luck:)>-:-bd
The end of the story

محمدرضا انصاف داشته باش.من قرار بود یه هفته بازی را تموم کنم. تو این یه هفته 5 روزش را فقط تا شش صبح بیدار بودم برا نصب و پیدا کردن کرک. تازه من pc gamer نیستم. خیلی وقت هم بود که بازی نکرده بودم و مراحل اول زیاد وقت ازم گرفت. از طرفی هم بعد بقیه کات سین ها را تو یوتیوب دیدم هم اینکه آنقدر تو ردیت ول چرخیدم که محتویات نوار ها را بدونم چیاست.
این بازی هم با اینکه زیادی قضیش داره طولانی میشه ولی انصافاً ارزش وقت گذاشتن را داره. من به نظر شما احترام میذارم چون دیدگاهتون منطقی است. از طرفی آنقدر نشونه و مدرک در دست دارم که بدونم الکی وقت تلف نمی کنم.
تو توییتر رسمی متال گیر هم پیغام دادم که اون تکه های تریلر نوکلیر مثل برنینگ ویلج تو بازی هست یا حذف شده؟ولی جوابم را ندادن.
این سکوت بی معنی کونامی هم خودش به نحوی یه نشونه است.
پ.ن:خطاب به اون دوستمون که پرسید مک لایت کیه، باید بگم همونیه که از صفحه 25 به بعد نصف پست های هر صفحه را داده و کاملا میدونه که این چیز هایی که شما داری می گی خیلی وقت پیش رد شده. میتونی مراجعه کنی به صفحات قبلی.
الان ملت فقط لنگ nuclear disarmament اند. بقیه تئوری ها رفتن تو قوطی.

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محمدرضا انصاف داشته باش.من قرار بود یه هفته بازی را تموم کنم. تو این یه هفته 5 روزش را فقط تا شش صبح بیدار بودم برا نصب و پیدا کردن کرک. تازه من pc gamer نیستم. خیلی وقت هم بود که بازی نکرده بودم و مراحل اول زیاد وقت ازم گرفت. از طرفی هم بعد بقیه کات سین ها را تو یوتیوب دیدم هم اینکه آنقدر تو ردیت ول چرخیدم که محتویات نوار ها را بدونم چیاست.
این بازی هم با اینکه زیادی قضیش داره طولانی میشه ولی انصافاً ارزش وقت گذاشتن را داره. من به نظر شما احترام میذارم چون دیدگاهتون منطقی است. از طرفی آنقدر نشونه و مدرک در دست دارم که بدونم الکی وقت تلف نمی کنم.
تو توییتر رسمی متال گیر هم پیغام دادم که اون تکه های تریلر نوکلیر مثل برنینگ ویلج تو بازی هست یا حذف شده؟ولی جوابم را ندادن.
این سکوت بی معنی کونامی هم خودش به نحوی یه نشونه است.
پ.ن:خطاب به اون دوستمون که پرسید مک لایت کیه، باید بگم همونیه که از صفحه 25 به بعد نصف پست های هر صفحه را داده و کاملا میدونه که این چیز هایی که شما داری می گی خیلی وقت پیش رد شده. میتونی مراجعه کنی به صفحات قبلی.
الان ملت فقط لنگ nuclear disarmament اند. بقیه تئوری ها رفتن تو قوطی.
برادر شما واسه من خیلی محترمی و دوستت دارم.
منظور کلیم این بود که این بازی واسه ی من و خیلی ها انقدر ارزش داشته که فورس ماجور تمومش نکنیم و بشینیم سره حوصله سوراخ سمبه هاش رو دراریم خودمون وگرنه خود شما هم به مرور دستت اومد چی به چیه...
این بابا برگشته سره پله ی اول! زحمت خوندن تاپیک رو هم به خودش نداده وگرنه مدید که تمام حرفاش رو قبلا خودت زدی و جوابش رو هم دادی...
هنوز منتظره کوجیما بیاد ادامه ی بازی رو بده...کوجیما کیه دیگه متال گیر دست کوجیما نیست اصلا اینو متوجه نیست.
منم دوست دارم ادامش حتی به دست کونامی بیاد بیرون! ولی عصبی میشم نظر اون دستمون رو و امثالش رو میبینم چون بازی به اندازه کافی ضربه زده و یه سری نمیتونن بپذرین و خودشون و زدن به اون راه! بازی که باید واسه ی ادامش و درست شدنش منتظر موند 2 زار نمیرزه! (هیچ بحثی روی انجین و گیم پلیش نیست! حرف ندارن- فقط داستان بیشتر روایتش.)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
همه لنگ داستان و روایتیم دیگه :d
کی حال داره 4 سال صبر کنه برا نسخه بعدی. تازه اگه ریبوت نکنند.
کل خوبی متال گیر به کامل بودن هر نسخه بود. :((

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
من که فکر میکنم زمانیکه این بحث ها بخوابه و ببینن که بازی روی تیتر خبر ها نیست چپتر سوم رو منتشر میکنن! من که نگفتم الان کوجیما داره متال گیر میسازه!
آخه 7 سال اینا کار کردن روی فنتوم پین نتیجهش باید همین 2 تا چپتر باشه(که دومیش هم خیلی کوتاه تر از اولی بود)

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
خب به مناسبت راه افتادن دوباره تاپیک یه تئوری میذارم :d :
اگه پیش خودتان حساب کنید میبینید که گری فاکس احتمالا با خود بیگ باس کار می کرده و خود بیگ باس نجاتش داده چون تو MG1 دشمن ونوم هست. از طرفی بیگ باس امکان نجات کسی تو آفریقا را نداشته. چون یه راست از قبرس میره آمریکا و امکان نداره تو مناطق جنگی و مناطق عملیاتی ونوم بیاد. پس گری فاکس چی میشه؟ تنها فرضیه ممکن همون یکی بودن ونوم و باس هست.
دوستان طبق بررسی های من با توجه به تریلر ها، تمام کات سین ها و نقشه افغانستان در 2013 آماده بوده. یعنی کوجیما دو سال داشته بازی را پولیش می کرده و نقشه آفریقا را میساخته؟ امکان نداره.
MGO را هم که تیم لس آنجلس میساخته نه تیم اصلی.
بازم میگم بقیه بازی بعد از نوکلیر دیس ارمامنت هست. قول میدم بهتون.
پ.ن:دقت کردید ما هم بعد از اتمام بازی دقیقا فنتوم پین را احساس می کنیم؟!چون فنتوم پین یعنی دردی که در اسر تصور وجود چیزی که نیست ایجاد میشه و پایان بازی هم همینطور بود. بازی باید ادامه میداشت ولی هیچی نبود. و این باعث رنجش ما شد.

- - -ویرایش - - -

اینم از دلایل دوستان در ردیت :
In other words, what's the most compelling lead to you?
Best Log in / Register
r/NeverBeGameOver
What single piece of evidence keeps you aboard the cruise?
In other words, what's the most compelling lead to you?

581d, 20h

11

Comment

Add your comment!
Sorry, I can't resist posting more than one:

The connection between Silent Hills and MGSV (shown on TGS2014)
The purpose behind the Portopia tapes, and how the data for them was found inside the game in the first place (the lighting patterns and tape audio)
The unreleased lyrics to Behind the Drapery
Sergio Canavero's head transplant documents (coincidentally or not, TedXLimassol is an anagram for "Metal Solids X", by the way)
Kojima's numerous "3" tweets and the number on the pharaoh's mask
The fact that there would be barely any ruse theories or even NBGO had Konami simply removed the "Chapter 3 - Peace" title card
Various unsolved, awkward plot points which add nothing substantial to the game's theme, making them seem like unintentional leftovers
All of that combined makes the ruse cruise an unending voyage for me. Also, the theories for "Metal Gear X" and "TOSE" from about two months ago were extremely convincing in my opinion.

The flashback scene in the truth mission is tampered with: Kaz's glasses are missing / balaclava soldier.
The "particles" that only appear in critical story moments (like the Paz scene where Venom is clearly hallucinating [if V can hallucinate Ocelot and Miller and Paz, whats to say any scene is actually happening the way we see it?]), in the ACC (see the ACC theory), and in Code Talkers mansion (parasites son).

They are not the same dust particles that appear in the field, like when you crawl through the bushes.

People keep dismissing them saying its just an effect when my experience with the game is screaming the complete opposite.
I'm willing to bet that if there is more content it will be addressed.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
قبلا صراحتا گفته شده بود بیگ باس تو دهه هفتاد گری فاکسو نجات میده و ونوم اون موقع تو کما بوده و محدوده عملیاتی ای نداشته که بیگ باس بخواد واردش شه! اینا یه سری تئوری ضعیفن واسه اینکه همچنان به گول زدن خودتون ادامه بدید! همین:D پنج ماه تقریبا گذشت از ریلیز بازی. مریض بودن مگه ناقص بدنش که یه روزی فلانی کشف کنه که بازی ادامه داره. شانس گوتی شدن بازیو به همین راحتی از دست دادن مثلا؟ بیخیال... میشه تا ده سال دیگه تئوری ساخت. این بازی همینه. دوست دارین امید بدین به خودتون بعد این همه مدت که نه این اندینگ امکان نداره درست باشه؟:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
خیلی خوبه که کاربرای قدیمی هم هنوز به این تاپیک سر می زنند.:d
دوستان مطالبی که در زیر میاد هم تئوری هست و هم فکت که البته دسته بندی کردم :
تئوری ها:
این پرولوگ و میشن تروت با اینکه بخشی از واقعیت را شامل می‌شود ولی با توجه به جزییاتشون که پر از تناقض است، بیشتر شبیه رویا اند تا واقعیت کامل. به خصوص تروت. خیلی شیک و مجلسی همه چیز را باس میذاره به عهده ونوم و خودش میره رویای boss را عملی کنه.
به نظرتون یکم زیادی رویایی و تخیلی نیست؟
دوم اینکه احتمالا میلر با سایفر همکاری می کند و عامل آلودگی دوم بیس هم در اصل خودش هست و هیویی را بازیچه دست خودش قرار داده.
این با توجه به حرف های کدتاکر هست و با توجه به این فکت که میلر کوره و از طریق پاراسایت ها میبینه.
فکت ها:
اول باید بگم که مدارک مطالب که مینویسم تو ردیت هست. حال دارید برید بگردید چون مربوط به خیلی وقت پیش است.
خب میدونم که احتمالا نمیدونید ولی تمام برنامه های اپدیت های بازی تو فایل های دیتا ماین شده بازی بوده. یعنی حتی تو ردیت اینکه کوایت با سه اپدیت بر میگردد را هم میدونستیم.
تو ردیت سه چند تا دیتا ماینر شاخ بودند که بهترینشون یکی بود به اسم saladin mgs یا به همچین چیزی. طرف انقدر وارد بود که لقب لجندری دیتا ماینر را بهش دادند :d
این دوستمون به سری فایل ها را دیتا ماین کرد که جزییات اپدیت ها را لو می داد و سایر وقایع بعدی بازی را. هر چی هم که گفته درست از آب در آمد. خب این دوستمون تو فایل ها به سری کد پیدا کرد که با توجه به اونا متوجه شدیم که بعد دیس ارمامنت حد اقل به کات سین هست و تو آون کات سین پایان gz به پایان tpp ارتباط داده می‌شود. (توجه کنید از محل سقوط هلی کوپتر تا قبرس خیلی راه هست و به نفر باید باس و میلر را برده باشه به قبرس. پس آگه یهو مشخص شد که این :

http://www.bagogames.com/wp-content...snake-phantom-pain-motorcycle-screenshot1.jpg
باس هست تعجب نکنید.
این کات سین وجودش 100% هست.
خب تو بین دیتا ماین ها به یه لیست از مراحل بازی برخوردند که نشون میداد که بازی 25 تا مرحله دیگه هم داره و جلو آون مراحل عبارت locked خورده بود. من این لیست را خودم دیدم و تایید می کنم که ده تا مرحلش کاملا غیر تکراری بود و 5 تا هم مراحل tgs و E3 و... بود.
پ.ن:msf 7چیزی هم که شما تو پ.خ گفتید ممکنه درست باشه ولی حد اقل فعلا براش مدرکی نیست.

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
سلام علیکم:d
دوستان یه چند وقتی نبودم تو ترافیک امتحانات گیر کرده بودم با این حال دوباره فانتوم پین رو رفتم و کاملا به این نتیجه رسیدم که مرحله 46 دروغه محضه.من خودم شماره پاسپورت و شماره بلیت رو با هم بررسی کردم.با هم یکی نبودن تازشم از این رفیقم دوباره پرسیدم و بهم گفت یه سری اتفاقات تو فانتوم پین میوفته و یه سری مکان هایی که قبلا ازاد نبوده تو نقشه های افریقا و افغانستان ازاد میشه.در مورد این که افغانستان سبز شده هم گفت هیشکی اصلا تا الان نمیدونسته که این اتفاق میوفته فقط سازنده ها خبر داشتن و یه پیشرفت خیلی بزرگی برای سبک اوپن ورلده. یه نکته ی دیگه ونوم تو مرحله ی اول و اخر بعد از این که اسماعلیل بلندش میکنه میرن تو یه اتاق و یه طرف یوهو وارد میشه و اینا میرن زیر تخت و یارو میاد و شلیک میکنه تو سر یه طرفی و سرشو میچرخونه به سمت اسماعیل و ونوم خب بعدش اسماعیل از اتاق میره بیرون و نوبت ما میشه که بریم که یوهو یه نفری از پشت پای ما رو میگیره و ازمون کمک میخواد.حالا اینجا یه نکته هست سربازه که میاد اون کسی که پای ما رو گرفته بکشه کاملا پاهای ما تا پایین کمر از زیر تخت معلومه و سربازه باید عقب مونده باشه که پاهای ما رو ندیده.خب ادامش اون طرف رو میگیره و میکشه و دوباره بر میگرده سمت ما و پایین رو نگاه میکنه ولی پاهای ما که جولو چشمشه نمیبینه.این نکته رو همون اولین دفعه ایی که داشتم این قسمت رو میرفتم دیدم و مطمعنا خیلی های دیگه هم متوجه این قسمت شدن.خب بعد از این که این قسمت رو دیدم گفتم چه سوتی ضایعی ولی سربازه یه طوری نگاه میکنه انگار هیشکی اونجا نیست و هیچی نمیبینه.به نظر من ونوم یا همون بیگ باس از اتاق امده بودن بیرون و این توهم بیگ باس بوده که فکر کرده هنوز تو اتاقه و زیر تخت هست تا سربازه بره.
شرمنده اگه منظور رو خوب نرسوندم.راستی داداش مک لایت خوبی این شمارتو ندادی به ما اخرش:d

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
سلام علیکم:d
دوستان یه چند وقتی نبودم تو ترافیک امتحانات گیر کرده بودم با این حال دوباره فانتوم پین رو رفتم و کاملا به این نتیجه رسیدم که مرحله 46 دروغه محضه.من خودم شماره پاسپورت و شماره بلیت رو با هم بررسی کردم.با هم یکی نبودن تازشم از این رفیقم دوباره پرسیدم و بهم گفت یه سری اتفاقات تو فانتوم پین میوفته و یه سری مکان هایی که قبلا ازاد نبوده تو نقشه های افریقا و افغانستان ازاد میشه.در مورد این که افغانستان سبز شده هم گفت هیشکی اصلا تا الان نمیدونسته که این اتفاق میوفته فقط سازنده ها خبر داشتن و یه پیشرفت خیلی بزرگی برای سبک اوپن ورلده. یه نکته ی دیگه ونوم تو مرحله ی اول و اخر بعد از این که اسماعلیل بلندش میکنه میرن تو یه اتاق و یه طرف یوهو وارد میشه و اینا میرن زیر تخت و یارو میاد و شلیک میکنه تو سر یه طرفی و سرشو میچرخونه به سمت اسماعیل و ونوم خب بعدش اسماعیل از اتاق میره بیرون و نوبت ما میشه که بریم که یوهو یه نفری از پشت پای ما رو میگیره و ازمون کمک میخواد.حالا اینجا یه نکته هست سربازه که میاد اون کسی که پای ما رو گرفته بکشه کاملا پاهای ما تا پایین کمر از زیر تخت معلومه و سربازه باید عقب مونده باشه که پاهای ما رو ندیده.خب ادامش اون طرف رو میگیره و میکشه و دوباره بر میگرده سمت ما و پایین رو نگاه میکنه ولی پاهای ما که جولو چشمشه نمیبینه.این نکته رو همون اولین دفعه ایی که داشتم این قسمت رو میرفتم دیدم و مطمعنا خیلی های دیگه هم متوجه این قسمت شدن.خب بعد از این که این قسمت رو دیدم گفتم چه سوتی ضایعی ولی سربازه یه طوری نگاه میکنه انگار هیشکی اونجا نیست و هیچی نمیبینه.به نظر من ونوم یا همون بیگ باس از اتاق امده بودن بیرون و این توهم بیگ باس بوده که فکر کرده هنوز تو اتاقه و زیر تخت هست تا سربازه بره.
شرمنده اگه منظور رو خوب نرسوندم.راستی داداش مک لایت خوبی این شمارتو ندادی به ما اخرش:d

میدم. :d
یه 6 ماه دیگه :d
دوستان اضافه کنم که این سبز تر شدن افغانستان توهم بود. تو ردیت رسماً بررسی کردند دیدند تغییری نکرده.
پ.ن:خداییش بعد که مراحل دیگه باز شد خواهشا lol, lol راه نندازید که کار کوجیما مسخره بود. اگه طرفدار کوجیمایید باید این چیزا را تحمل کنید

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
میدم. :d
یه 6 ماه دیگه :d
دوستان اضافه کنم که این سبز تر شدن افغانستان توهم بود. تو ردیت رسماً بررسی کردند دیدند تغییری نکرده.
پ.ن:خداییش بعد که مراحل دیگه باز شد خواهشا lol, lol راه نندازید که کار کوجیما مسخره بود. اگه طرفدار کوجیمایید باید این چیزا را تحمل کنید

ایستگا کردن پس:dراستی لیست اون 25 تا مرحله رو میتونی بدی اسماشون با توضیحات مرحله

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
نمیدونم شاید به نظر کمی مسخره باشه ! ولی من فکر میکنم اسماعیل آسلات هست
آیا به اون آمپ.لی که اسماعیل بهتون تزریق میکنه دقت کردید؟ کیه که همش آخرش میگه شما بیگ باس نیستید! خب معلومه آسلات
آیا میشه گفت باز همه اینا نقشه سایفر بوده باشه برای اینکه بیگ باس رو مجبور به کارایی که میخواسته کنه!(توجه داشته باشید این بار سایفر با یه تهدید بزرگ به اسم اسکال فیس درگیره که خودش به تنهایی حریفش نمیشه اما بیگ باس حریف کاملا مناسبی برای اسکال فیس هست!)
از طرفی این میتونه ثابت کنه چرا اسماعیل از کوایت تو CQC کم میاره و ریش و سیبیل نداره و بدنش نسبت به کسی که 9 سال توی کما هست انقدر سالمه و اینکه چرا اینبار کمک بیگ باس میکنه!
اگه نظر من رو بخواید اون صحنه فریاد زدن بیگ باس باید یه ارتباطی با کوایت داشته باشه(توی همون دهکده!)

- - -ویرایش - - -

دوستان راستی الان بازی روی استیم 50 درصد تخفیفه که میتونید با قیمت 90 الی 100 تومن تهیش کنین

Abtin219

کاربر سایت
Apr 19, 2015
85
نمیدونم شاید به نظر کمی مسخره باشه ! ولی من فکر میکنم اسماعیل آسلات هست
آیا به اون آمپ.لی که اسماعیل بهتون تزریق میکنه دقت کردید؟ کیه که همش آخرش میگه شما بیگ باس نیستید! خب معلومه آسلات
آیا میشه گفت باز همه اینا نقشه سایفر بوده باشه برای اینکه بیگ باس رو مجبور به کارایی که میخواسته کنه!(توجه داشته باشید این بار سایفر با یه تهدید بزرگ به اسم اسکال فیس درگیره که خودش به تنهایی حریفش نمیشه اما بیگ باس حریف کاملا مناسبی برای اسکال فیس هست!)
از طرفی این میتونه ثابت کنه چرا اسماعیل از کوایت تو CQC کم میاره و ریش و سیبیل نداره و بدنش نسبت به کسی که 9 سال توی کما هست انقدر سالمه و اینکه چرا اینبار کمک بیگ باس میکنه!
اگه نظر من رو بخواید اون صحنه فریاد زدن بیگ باس باید یه ارتباطی با کوایت داشته باشه(توی همون دهکده!)

- - -ویرایش - - -

دوستان راستی الان بازی روی استیم 50 درصد تخفیفه که میتونید با قیمت 90 الی 100 تومن تهیش کنین

داداش این نظریه که داری میدی قبلا رد شده چون صورت اسماعیل همون صورت مدیک توی قرند زیروس هست بهتره بری تمام صفحات قبل از اول تا الان رو بخونی که بفهمی الان منو داداش مک لایت تا کجا امدیم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,973
نام
محمد
داداش این نظریه که داری میدی قبلا رد شده چون صورت اسماعیل همون صورت مدیک توی قرند زیروس هست بهتره بری تمام صفحات قبل از اول تا الان رو بخونی که بفهمی الان منو داداش مک لایت تا کجا امدیم.
مراحل با اسم نبود. فقط یه لیست بود که جلوش نوشته بود afg یا afc و یا نوشته بود unknown و شماره مرحله را زده بود. دقیق تر بگم تو دیتا های بازی بود. تا مرحله 51 اسم لوکیشن ها بود بعد unknown میشد و یه چند تا هم تو افغانستان و آفریقا بود تا آخر لیست که زده بود tgs, gamescom وE3

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97

دوست من خوندم اکثر صفحات رو توی GZ به هیچ عنوان صورت کامل مدیک دیده نمیشه! اون شخص باند پیچی شده میتونه هر کسی باشه در تایید حرفم :
بهترین عکس از مدیک این هست که خودم از بازی گرفتم:
2015-12-03_00002.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر