Split/Second | Xbox360

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
یکی از باهال ترین بازی و پر حیجانی هست که تا حالا بازی کردم. خوشم اومد که تقلیدی نیست
همین که نیترو نداره باهاله
منو یاده فیلم death race میندازه

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
یکی از باهال ترین بازی و پر حیجانی هست که تا حالا بازی کردم. خوشم اومد که تقلیدی نیست
همین که نیترو نداره باهاله
منو یاده فیلم death race میندازه

death race وحشيانه هست اين اونقدر وحشيانه و خشن نيستش!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
امروز اولین اچیومنت بدون امتیاز گیم اسکورمو گرفتم !! :cheesygri
تنوع حالت مراحل هم زیاده به این زودیا تکراری نمیشه :love:
آره برا منم جالب بود. ديدم ..... بدون دليل اچيومنت داد تعجب كردم ولي بعدش ديدم زده صفر GS خيلي باحال بود.

از لحاظ تنوع مراحلم آره خيلي جالب كار شده. من اولش گفتم اين بازي خسته كننده ميشه بعد يه مدت ولي چند تا اپيزود روفتم جلو تنوع مراحل بيشتر شد چيزي كه جالبه يونيك بودن مراحله تا حالا تو هيچ بازي ريسينگ حتي شبيه بهشم نبوده, مخصوصا Air Strike به نظرم جذاب ترينشون بود يه جورايي خيلي اعتياد آوره بازي.

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
من قبلا دمو بازی گرفته بودم هرروز بازی میکردم

الان که بازی گرفتم دارم میرم واقعا عالی هستش

فقط موندم چرا سایت ها بهش امتیاز کمی دادن :confused::confused::confused:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
آره برا منم جالب بود. ديدم ..... بدون دليل اچيومنت داد تعجب كردم ولي بعدش ديدم زده صفر GS خيلي باحال بود.

نه اتفاقاً بدون دلیل هم نبود. من که کوبیدم به یه در بسته این اچیوه آزاد شد. یه جورایی زبون درازی بود بهم !! :laughing: خودمم خندم گرفت همه ی اچیوا برای درست انجام دادن یه کاریه این واسه مسخره کردنه گیمر :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
من یه چیز جالب تو hint های لودینگ دیدم که نوشته بود اچیومنت هایی که میگیرید روی بدنه ماشینتون ثبت میشه........ حالا کسی تا حالا دیده همچین چیزی رو؟؟؟؟!!!:eek:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من همه ی 27 تا ماشین بازی رو باز کردم. بیشتر از همه هم با این Hanzo Fx350 حال میکنم. هم خوشگله هم شاخه:biggrin1:
مثل اینکه یه ماشین مخفی هم داره که باید برین روی منوی اپشنز (شایدم توی منوی اپشنز) بعد بزنین (x,پایین,x,پایین,x,پایین) (شایدم پایین,x,پایین,x,پایین,x ) ! خودم هنوز امتحان نکردم.
راستی اگه مثل من مریضین و دوست دارین همه مسابقات مختلف رو اول بشین تو اپیزودهای آخر به مشکل برمیخورین بد!!
من قبلا دمو بازی گرفته بودم هرروز بازی میکردم

الان که بازی گرفتم دارم میرم واقعا عالی هستش

فقط موندم چرا سایت ها بهش امتیاز کمی دادن :confused::confused::confused:
متاسفانه بازی یه ایراداتی داره که مانع میشه که بازی شاهکار باشه ولی در کل هر کی بازیش نکنه ضرر کرده. در ضمن امتیازای بازی اصلا کم نیست!اصلا

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
نه اتفاقاً بدون دلیل هم نبود. من که کوبیدم به یه در بسته این اچیوه آزاد شد. یه جورایی زبون درازی بود بهم !! :laughing: خودمم خندم گرفت همه ی اچیوا برای درست انجام دادن یه کاریه این واسه مسخره کردنه گیمر :biggrin1:
خب من ميخواستم اسپويل نشه برا بقيم اتفاق بيفته آخه خيلي جالب بود.
يكي ديگه يه مسيري رو موقتي تغيير ميده اگه به موقع وارد اون مسير بشيد اچيومنت ميده (فكر كنم 10 تا GS) اگه به موقع نريد مسير بسته ميشه ميخوريد به ديوار بعد اين اچيومنت رو ميده كه انگار ضايع شديد (صفر GS) :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر