Split/Second | Xbox360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این بازی را هم امروز تجربه کردم .
همون طور که دوستان گفتن واقعا خوب کار شده و حتما پیشنهاد میکنم از دست ندید .

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
من بازی رو گرفتم.باید بگم که بازی
بی نهایت زیباییه که هر گیمری باید تجربش کنه.
مکانیسم بازی هم تقریبا کمی شبیه PURE هست.گرافیک بازی هم در سطح خوبی قرار داره.
در کل بازی خوبیه و انتظاراتو بر اورده میکنه و به قول Black Rock،IGN UK سبک Racing رو متحول کرد کاری که Crietrion تقریبا 9 سال پیش با Burnout اصلی انجام داد.

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
عالی

همون طور که دوستان گفتن واقعا خوب کار شده و حتما پیشنهاد میکنم از دست ندید . :biggrin1::biggrin1:

™M.O.S.T.A.F.A

کاربر سایت
Jun 24, 2009
102
نام
مصطفی
بازی بسیار خوبیه و تو این اوضاع که بازی ماشین کم پیدا میشه عالی کار شده و بهمون چسبید:cheesygri
الان تو خونمون کوچیکو بزرگ دارن اسپلیت بازی میکنن:biggrin1:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این بازی خیلی حال میده:biggrin1:
مکانیزم بازی شبیه pure ه! شما باید Drift ، Dradt و jump انجام بدی تا اون نوارش پر بشه بعد موقعی که ایکانش رو ماشین های دیگه ظاهر شد دکمه ی مناسب رو بزنی! هرچه اون نواره بیشتر، انفجار بزرگتر!
اوج هیجان بازی هم دقیقا جایی هست که pure ضعف داشت! تو این بازی split screen داریم! اگه پارتنر دارید حتما امتحان کنید.
البته من خیلی کم بازی کردم.قطعا ضعف هایی هم داره!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
بازی به طرز فجیعی حس و حال Burnout های کلاسیک رو داره ! از نوع ماشینها و سازنده های تخیلی اونها تا منوها و انتخاب مرحله و حتی یه جورایی سبک بصری ! از همه مهم تر درجه سختی خوب بازی که مثل BO های قدیمی بعضی وقتا آدم رو درگیر میکنه و زیاد راحت نیست !
جزو معدود بازیهایی هست که نشون میده گیم پلی هم میتونه به کمک سخت افزار کاملآ متحول بشه. مراحل بازی فوق العاده داینامیک هست و بعضی وقتا کلآ مسیر مسابقه عوض میشه !
اون Boss ها (کامیون و ...) هم نهایت هیجان هستن ! :D

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
بازی بسیار خوش ساخت و رونیه .
من عاشق این Drift کشیدناشم .
هیجان بازیم که وحشتناک بالاس .
نفر اولی با خیالت راحت داری میری که اول شی یکدفعه میبینی 5 جم شدی .
بازیه عالیه .
به همه پیشنهاد میکنم امتحانش کنن .

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
بازی رو دیشب تموم کردم امروزم رفتم سراغِ لایوش
مودهای بسیار جالبی داره و کلا اگه فقط یک ابسیلون از ریسینگ خوشتون میاد(یا حتی فقط ازش بدتون نمیاد) حتما لذت خواهید برد

از همه مهم تر درجه سختی خوب بازی که مثل BO های قدیمی بعضی وقتا آدم رو درگیر میکنه و زیاد راحت نیست !
کاملا تایید می شه :D

تنها مشکلی که به نظرم داشت این بود که خیلی به ندرت پیش میاد سایر شرکت کننده ها(CPU) وقتی ازت جلو هستند بزنن همدیگرو بترکونن و گویا تنها با پلیرِ که پدر کشتگی دارند

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده ep1 رو همه رو اول شدم و اخرین قسمت map - elite race که اخرین باشه تو ep1 برام av شده [باز شده) ولی وقتی روش کلیک میکنم و ماشین انتخاب میکنم loading بازی خیلی طول میکشه و داخل اون مرحله نمیره جالبه کار اینه که اون loading ابی اون پائین میچرخه و بازی قفل نکرده اگه کسی میدونه مشکل از چیه لطفا راهنمائی کنه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازی توپیه اما یه مشکل گرافیکی خفن داره و اونم افکت اتیششه
اصلا در حد گرافیک خود بازی نیست :biggrin1:
راستی 1 سوال :
چه جوری مسیر مسابقه رو عوض کنم ؟ :-":biggrin1:
بعدش چرا انقد این Drift بد دسته ؟:confused:
تو مسابقه ها زیاد به کار نمیاد (منظورم عشقی Drift کشیدنه ها :biggrin1:)

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من هم امروز بازي رو روي كنسول دوستم تجربه كردم و واقعا عالي هستش و پر هيجانه با دوستم split screen هم بازي كردم و عالي بودش فقط يه مشكل داره اونم اينه كه وقتي يه ساختمون ميفته از لابه لاش ميتوني به راحتي به راحت ادامه بدي اما به نظر من اگه اين كار رو نميكردن بهتر بودش مثلا از بالاي ساختمون با ماشين رد بشيم اينجوري حالش بيشتر ميشد اما بازم عاليه درضمن افجاراش محشره !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر