Split/Second | Xbox360

نوشته شده توسط mehdi-psp
گیم پلی بازی چه طوره ؟
مثل فورزا 3 راحته یا مثل dirt 2 سخته ؟
هیچ کدوم, بازی گیم پلی به شدت آرکیدی داره: با LB گاز میدید و در مواقع مورد نیاز با X B دشمن رو مورد حجوم قرار میدید! :d

- من بازی رو تجربه کردم, باید بگم انتظار خیلی بیشتری داشتم!

یعنی راحت نبود . ؟ من که خیلی از گیم پلی فورزا 3 خوشم اومد ولی با درت اصلا حال نکردم .

امیدوارم اینم خوب بشه .
حرفی میزنیا!!!!کدوم Simulation راحت بوده که FMS3 راحت باشه!خدایش سخته بازی!گیم پلی ارکید گونه Split/second کجا F3 کجا!

حرفی میزنیا!!!!کدوم Simulation راحت بوده که FMS3 راحت باشه!خدایش سخته بازی!گیم پلی ارکید گونه Split/second کجا F3 کجا!

فورزا 3 بستگی خیلی زیادی به تنظیماتی که انتخاب میکنید داره و اگر رو سخت باشه خیلی
سخت و سیمولیشن میشه ، در صورتی که رو تنظیماته آسونتر بیشتر شبیه به یه بازیه آرکید هست
در کل مقایسه این بازی ها با هم درست نیست ، چون سبکهاشون به کلی متفاوت هستند

یعنی راحت نبود . ؟ من که خیلی از گیم پلی فورزا 3 خوشم اومد ولی با درت اصلا حال نکردم .

امیدوارم اینم خوب بشه .

شما با همون تنظیمات اولیه که Arcade هست رفتی .
قبل از شروع مسابقه ، اون زیر میرا یک سری تنظیمات بود که اگر اون هارو Off می کردی ، بازی حالت Simulation به خودش می گرفت . ولی چون Dirt اون تنظیمات رو نداشت و کاملا شبیه ساز بود شما ازش لذت نبردی .
با خیال راحت اینو بگیر .

امتیازهای بازی که خوب پیش میره !!! لطفا کسانی که بازی رو گرفتن در خصوص گیم پلیر - سختی یا آسون بودن بازی - گرافیک - و نوع سبک توضیح بدن ممنون میشیم !!!!!!! :love:

هیچ کدوم, بازی گیم پلی به شدت آرکیدی داره: با LB گاز میدید و در مواقع مورد نیاز با X B دشمن رو مورد حجوم قرار میدید! :d

- من بازی رو تجربه کردم, باید بگم انتظار خیلی بیشتری داشتم!

تا حالا تو كدوم بازي بايد با LB گاز ميداديد كه اين دوميش باشه؟ در مورد حجوم هم من چند تا مسابقه بيشتر شركت نكردم ولي با A و B به قول شما دشمن رو مورد هجوم قرار ميديد.
..............................................

به شدت انتظارات من رو برآورده كرد حتي بيشتر از اون چيزي كه فكر ميكردم.

بعد از BO:P فكر نميكردم تو اين نسل (تو بازيهاي آركيد اين سبك) از لحاظ فيزيك و كرشها و اين صحبت ها بتونه جلوي Burnout وايسه. سرعت رو به خوبي ميتوني احساس كني و از لحاظ جزييات و گرافيك هم نسبت به سبك بازي بسيار خوب هست.

در مورد سيستم اكشن بازي هم كه اين بازي رو منحصر به فرد ميكنه ميتونم بگم خيلي جالب كار شده. مثلا تو يك دور كه محيط دگرگون ميشه دور بعد دقيقا همونجوريه. رقيبات هم ميتونن از اين سيستم استفاده كنن پس بايد مواظب باشي. تا اينجاي كار كه من نماي كلي بازي رو ديدم خيلي خوب بوده تا ببينيم چي ميشه. در مورد تنوع ماشينم نميتونم اظهار نظر كنم چون اول بازيم, البته نبايد تنوع F3 رو داشته باشي, هم در اين ضمينه و هم در ضمينه هاي ديگه كه طبيعي هم هست چون اصلا در 2 سبك متفاوت هستن. در كل جذابيت بازي بيشتر براي همون سبك اكشن گونه ي بازيه و استفاده ي از محيط (Interactive) كه خيلي جالب كار شده كه همونطور كه گفتم بايد ديد تا چه وقت جذابيتش رو حفظ ميكنه.

از لحاظ امتيازم فكر ميكنم همون 8.5 يا در نهايت 9 براش خوب باشه, اگه خسته كننده نشه كه فكر نكنم بشه.

منکه فقط صبر میکنم واسه blur با چندتا از دوستام راجع به blur و رقابتش با این بازی حرف میزدیم نتیجه این شد که اسپلیت بیشتر میفروشه ولی blur خیلی قشنگتره به ما بیشتر میچسبه .

دوستاني كه بازي رو گرفتن بيان لطفا 4نفر ديگه نظر بدن ...

بالاخره ما بگيريم يا نگيريم ؟!
شما صد در صد بازیو بگیر بازی بسیار قشنگ و خوب هست و من اینو به ps3 داران هم شدیدا سفارش میکنم حالا چه برسه به نسخه 360 که 5 تومن بیشتر نمیخواید خرج کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or