Split/Second | Xbox360

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
ایول داره! جدا ایول داره! دمت گرم آقا
یه اچیومنت 10 تایی برای شکست دادن یکی از اعضای تیم بلک راک یا یکی که شکستشون داده باشه داره! واقعا ایول داره!

ممنونم دوست عزیز.....کار خیلی مهمی نبود...........:blushing: شما و بقیه دوستان هم میتونید بازی رو 1000 کنید منتها یه خرده طول داره و بایستی صبر و تحمل به خرج بدید......;) :biggrin1:

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه دوستان - من تازه اين بازي رو گرفتم ...

ميتونم بگم واقعا بازي عالي هستش - حيجان فوق العاده اي داره طوري كه اگه يه لحظه غفلت كني ممكنه از

جايگاه اول برسي به نفر هشتم ...

يه چند سالي بود همچين بازي ريسينگي رو نديده بودم ...

به تمام دوستانه كه هنوز بازي رو نگرفتن پيشنهاد ميكنم حتما تهيه كنن و ازش لذت ببرن .

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
لعنت به این بازی :evil:

دور اخر بودم یکی از این بی پدر و مادرا یه ساختمون روم خراب کرد . اخر شدم .اونقدر عصبانی شدم دسته رو کبوندم به دیوار الان هر کاری میکنم دسته روشن نمیشه. اونقدر از شکستن دسته ناراحت بودم که دیسک بازیم شکوندم . خلاصه خیلی تلفات دادم;)

مین کارا رو میکنین میگن بازی واسه سن شما مناسب نیست

بابا همچینم بچه نیستم(20 سالمه) فقط خیلی زود جو گیر میشم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit

دور اخر بودم یکی از این بی پدر و مادرا یه ساختمون روم خراب کرد . اخر شدم .اونقدر عصبانی شدم دسته رو کبوندم به دیوار الان هر کاری میکنم دسته روشن نمیشه. اونقدر از شکستن دسته ناراحت بودم که دیسک بازیم شکوندم . خلاصه خیلی تلفات دادم;)
همین کارا رو میکنین میگن بازی واسه سن شما مناسب نیستا شوخی کردم:biggrin1:
لااقل میرفتی بقیش رو واسه اچیومنتای دیگه خوب بود کلا جوگیر نشو تو بازی:cheesygri

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364

باز خدارو شکر خودت سالمی:-":-":p:p

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

ببين دمه خط پايان بودم - لحظه آخره آخره آخر بود يهويي همين جوري شد كه واسه تو اتفاق افتاد - دود از

كام داشت ميزد بيرون !....

ولي يدفه ديگه 6م بودم يه ساختمون خراب كردم شدم اول يَك حالي داد كه نگو ...

شنيدي كه ميگن گهي زين به پشت و گهي پشت به زين ....

آره برادر من !:biggrin1:

البته با همه اينا از صميم قلب اميدوارم دستت خسارت نديده باشه ...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ممنونم دوست عزیز.....کار خیلی مهمی نبود...........:blushing: شما و بقیه دوستان هم میتونید بازی رو 1000 کنید منتها یه خرده طول داره و بایستی صبر و تحمل به خرج بدید......;) :biggrin1:
همین چند دقیقه پیش همون اچیومنتی که گفتم باید یکی از اعضای تیم بلک راک یا یکی که شکستشون داده باشه رو شکست بدی رو گرفتم. من اصلا در بند اچیومنت و اینا نیستم ولی این خیلی حال داد:biggrin1: نفر چهارم بودم که آخر خط پشت سریم یه چیزی زد سه نفری که جلو من بودن تر کیدن من شدم اول. سه چهار تا اچیومنت باز کرد.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر