Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من بازی رو گرفتم و رو هر 3 تا درجه سختی تمومش کردم!!!
خیلی خیلی کوتاه بود ولی گرافیکش از اونی که تصور میکردم بهتر بود!!

یه خاطره بی مزه!!!::::یه دوربین پرتاب کردم تو شیکم یه یارویی یهو همه ریختن سرمو و ترکوندن ما رو!!!:biggrin1:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
آقا این 3 تا تاپیک چیه که از این بازی تو قسمت مهم هم گداشتنش.فرق دقیقی واقا با هم ندارند.همین تاپیک بس بود دیگه.یکی از مدیرای سایت احتمالا عشق این بازیه.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا این 3 تا تاپیک چیه که از این بازی تو قسمت مهم هم گداشتنش.فرق دقیقی واقا با هم ندارند.همین تاپیک بس بود دیگه.یکی از مدیرای سایت احتمالا عشق این بازیه.واقا مسخرست.بازی هم که هنوز نیومده.4 یا 5 تا دیگه هم از این بازی تاپیک ایجاد کنید یه وقت کم نیارین.مدیریت ترکونده!!! bazicenter براش کمه.مدیریت گوگل رو باید بهش بدن
اول سه تا تاپیک نیست و 2 تا تاپیکه.
دوم,از Alan wake که 3 تا تاپیک هست!!!
پرونده ويژه Alan Wake
Alan wake FAQ
Alan wake
شما خوشت نمیاد میتونی نیای تو تاپیک!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
آقا این 3 تا تاپیک چیه که از این بازی تو قسمت مهم هم گداشتنش.فرق دقیقی واقا با هم ندارند.همین تاپیک بس بود دیگه.یکی از مدیرای سایت احتمالا عشق این بازیه.واقا مسخرست.بازی هم که هنوز نیومده.4 یا 5 تا دیگه هم از این بازی تاپیک ایجاد کنید یه وقت کم نیارین.مدیریت ترکونده!!! bazicenter براش کمه.مدیریت گوگل رو باید بهش بدن
شما اسم تاپیک ها رو کامل میخونی؟
بررسي دمو قابل بازي Splinter Cell: Conviction
اونیکی هم تاپیک مربوط به تمام دموهایی است که رو 360 میاد، نه فقط Splinter Cell.
اینجا هم تاپیک خود بازی اصلی است.

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
2 تا تاپیک از این بازی مهم شده.سومیشم که اسم اینو به عنوان اصلی تاپیک اضافه کردن.میشه همون 3 تا.اون Alan wake هم اول اینکه قراره بهترین بازی 360 باشه.بعدشم اینکه همه تاپیکاش که با هم نیومدن تو قسمت مهم.تا حالا بازی از این محبوب تر زیاد اومده بود.ولی خوب.به خاطر سلیقه این باید اینجوری بشه.بیخیال.حالا همه میان تا 4 صفحه مارو نقد میکنن.پستمم ویرایش کردم

آخرین ویرایش:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
اره خوب یکی از مدیران عشق این بازی داره . و الا معمولا بازی تا قبل اینکه بیاد مهم نمی کنند معمولا .:D
همین امین اومد زد مهم کرد :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
2 تا تاپیک از این بازی مهم شده.سومیشم که اسم اینو به عنوان اصلی تاپیک اضافه کردن.میشه همون 3 تا.اون Alan wake هم اول اینکه قراره بهترین بازی 360 باشه.بعدشم اینکه همه تاپیکاش که با هم نیومدن تو قسمت مهم.تا حالا بازی از این محبوب تر زیاد اومده بود.ولی خوب.به خاطر سلیقه این باید اینجوری بشه.بیخیال.حالا همه میان تا 4 صفحه مارو نقد میکنن.پستمم ویرایش کردم
عزیز چرا گوش نمی دی چی بهت می گن؟این تاپیک تاپیک اصلیه بازی هست,یک تاپیک نقد و بررسی دمو هست که چون نقد بود و برای کسانی که نتونستند بازی کنند و ....خلاصه اینکه یه مطلب بلند بو,باید تو یک ناپیک مجزا قرار می گرفت.فکر کنم نقد دمو چند وقت دیگه از مهم بودن دربیاد.سومی هم اصلا شما اسم تاپیک را نخوندید.اونجا دمو های بازی ها برای 360 برای دانلود گذاشته می شه و هر دمویی که جدید میاد,به اسم تاپیک اضافه می شه.که مردم بدونن آخرین دمو چیست و در ه حدی تاپیک آپ تو دیت هست...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اره خوب یکی از مدیران عشق این بازی داره . و الا معمولا بازی تا قبل اینکه بیاد مهم نمی کنند معمولا .:D
همین امین اومد زد مهم کرد :D
معمولا هر بازی که میاد مخصوصا اگه بازی مهم و معروفی باشه یه یه ماه قبل از اومدنش تاپیک رو مهم میکنند. اینکه شما از این بازی بدتون میاد دیگران هم باید بدشون بیاد؟ شما بدتون میاد بازی نکنید چرا به دیگران گیر میدید؟
این تاپیک هم مثل تاپیک های دیگه با نزدیک شدن به زمان انتشارش مهم شد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آفا این دمو بازی چند مرحله از بازی رو شامل میشه ؟
چه قسمت های از بازی توش هست ؟
درود.
مرحله که نمیشه گفت.
یک قسمت داخل دستشویی هست که باید از یک نفر اطلاعات بگیری(بارها تریلر از اون قسمت اومده) و یک قسمت هم Warehouse هست که باید یک دانشمند رو نجات بدی!
سر جمع 10-15 دقیقه است!
پ.ن:پیشاپیش نوروز بر همه ی دوستان مبارک!:smile:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بر همگي عزيزان بازيسنتري عيد همتون مبارك ان شاالله اين سال 89 سالي پر از خير و بركت براي همتون باشه
اينطور كه دوستان دمو را نقد كردند به نظر مياد قسمت مخفي كاري بازي كمتر شده و بازي بيشتر حالت اكشن پيدا كرده خوب اين كه اصلا خوب نيست ولي اين هم خوب نيست كه ما همش از 10-15 دقيقه دمو( اون طوري كه دوست عزيزمون TCSCELL گفت) هي اناليز هاي نا اميد كننده كنيد و هي بكوبيد تو سر بازي لا اقل بگذاريد نسخه ي كامل بيايد بعد البته اين نظر شخصي من هست و من به شخص خاصي اشاره نكردم بحرحال اميدوارم بازي ارزش اين همه تاخير و كار زياد را داشته باشد كه 100 داره قربون همه ي شما :love:خداحافظ

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
سلام.ببخشید این پست اسپم هستش!
الان 1 ساعت اول سال جدید هستش.سال نو مبارک.اگه منم از این تاپیکا شاکی بودم کسی ناراحت شد شرمنده.ایشالا سال خوبی داشته باشید.با بازی های بهتر

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من نمی دوم چرا اینقدر گیر داده شده به بازی!شما هم می توانید شوتر برید و هم مخفی کاری!یعنی هم 100 درصد این هم صد در صد اون!ولی اینقدر با شوتری سخت هست که خود به خود از مخفی کاری می رید!من که به شدت از دمو خوشم اومد!:love:فقط لامصب خیلی کوتاه بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر