Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Maxime Beland، کارگردان بازی در مصاحبه‌ای با OXM گفته است که می‌توان بازی را روی درجه نرمال حدودا در 12 ساعت به اتمام رسانید.

او همچنین گفته است که در بازی درجه‌های سختی متفاوتی وجود دارد که یکی از آنها درجه realistic mode( واقع گرایانه) می‌باشد.

او در مورد realistic mode گفته:" بازی در این درجه به شدت سخت خواهد بود. شما باید مخفی کاری کنید. تنها 2 گلوله، شما را خواهد کشت. توانایی و استقامت دشمنان نیز مافوق تصور است."
به گفته او، بازی در این حالت نزدیک به 30 ساعت به طول خواهد انجامید.

Source

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اتفاقا خوبه ! بازی مخفی کاری یعنی همین . واسه کسی که واقعا علاقه و حوصله داره به این سبک خیلی خوبه ...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اين بازی توی تمام سری هاش هميشه يکی از بهترين ها بود... 30 ساعت روی سخترين درجه ... فکر کنم حسابی بايد روش کار کرد تا تمومش کرد..

مرسی بابت اخبار...

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
او در مورد realistic mode گفته:" بازی در این درجه به شدت سخت خواهد بود. شما باید مخفی کاری کنید. تنها 2 گلوله، شما را خواهد کشت. توانایی و استقامت دشمنان نیز مافوق تصور است."
همیشه عشقم چنین درجه ای بوده . به خصوص تو حالت های مخفی کاری .
من از مخفی کاری صرف خوشم نمیاد پس اون حالت رئال رو اصلا بازی نخواهم کرد
نیما جان SC یعنی مخفی کاری . اگه از مخفی کاری خوشت نمیاد اصلا بازی نکن :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
به جاش من عاشق مخفی کاریم.
من Assassin's Creed هم مخفیکاری تموم کردم :biggrin1: چه برسه به این.
به گفته او، بازی در این حالت نزدیک به 30 ساعت به طول خواهد انجامید.
یه دفعه در یک جمله میگفت شما مورد عنایت قرار خواهید گرفت.:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نیما جان SC یعنی مخفی کاری . اگه از مخفی کاری خوشت نمیاد اصلا بازی نکن :D
شهاب من از مخفی کاری صرف خوشم نمیاد ! وگرنه دمت جیزه دیگه :biggrin1: یعنی ما SC تا حالا بازی نکردیم نمیدونیم چیه ؟
تو میتونی تو حالت نرمال و یاهارد کمی بازی رو اکشن تر کنی در حالی که مخفی کاری هم میکنی ولی تو حال رئال کل بازی میشه مخفی کاری من از این خوشم نمیاد :biggrin1:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
شهاب من از مخفی کاری صرف خوشم نمیاد ! وگرنه دمت جیزه دیگه :biggrin1: یعنی ما SC تا حالا بازی نکردیم نمیدونیم چیه ؟
تو میتونی تو حالت نرمال و یاهارد کمی بازی رو اکشن تر کنی در حالی که مخفی کاری هم میکنی ولی تو حال رئال کل بازی میشه مخفی کاری من از این خوشم نمیاد :biggrin1:

خب حال بازی به همین مخفی کاری خالصشه :D البته این بحث سلیقه ـس .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
او در مورد realistic mode گفته:" بازی در این درجه به شدت سخت خواهد بود. شما باید مخفی کاری کنید.تنها 2 گلوله، شما را خواهد کشت. توانایی و استقامت دشمنان نیز مافوق تصور است."
اونوقت این چجور واقعیتیه ؟

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
منظور اینه که هوش مصنوعی بالاست و دشمن ها در حد خودمون هستن! نه اینکه سوپرمن هستن! چون توی اکثر بازی ها کاراکتر اصلی با 20 تا گلوگه هم هیچیش نمیشه ولی دشمن ها با دو تا تیر میمیرن، یه چیز نسبیه. ولی در کل حالت واقعی رو من بازی نمی کنم چون این جور که معلومه حوصله و وقت زیاد می طلبه ... یادمه توی chaos theory ، بعضی جاها کلا بی خیال مخفی کاری می شدم!! :biggrin1: ( هیتمن که هیچی، توی blood money مسلسل برداشتم همه رو از دم کشتم، واقعا فکر نمی کردم ممکن بشه!!)

به هر ترتیب، به نظر از بازی های خوب امسال میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر