نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
این Shawn Layden چقدر Fake و بد بود به جاش Andrew House مثل همیشه عالی بود و تیکه هم مینداخت . خدایی جای جک هم احساس میشد .
یوشیدا هم که اومد همه ذوق زده شدن از بس این مرد دوست داشتنیه :biggrin1:
اوایلش خیلی ضایع اجرا میکرد، ولی کم کم به نظرم جا افتاد. :D احتمالاً از سال بعد بهتر میشه، ولی جک یه چیز دیگه بود. :(

این هم یادم رفت بگم بر عکس یوشیدا که اینقدر دوست داشتنیه من از این Adam Boyes بدم میاد ، یعنی بدم میاداااااا..... :|
حالا توی Gamescom شهید کمال میاد روی سن و کلی حال میکنی! :D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
کاملا مشخصه یسری از افرادی که سنگ Halo: Master Chief Collection رو به سینه میزنن اصلا نمیدونن چرا این پک ارزشمنده و پیش از هیلو 4 دست به هیچکدوم از هیلو ها نزدن!
یعنی فقط یچیزی شنیدن و اومدن اینجا تکرار میکنن.

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
خب اینم از E3

cx9qixk0wrrbw0c42mgb.gif

ما که به مراد دلمون نرسیدیم و حالم گرفتست، ولی U4 واقعاً به قدری خدا بود که ارزش تعریف کردن و یه دونه گیف رو داشت:d

a965c7i3fyytjmyew29h.gif

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,688
نام
Mehrdad
جفت کنفرانس ها عالی بوده... به نظرم سونی مایکرو را نترکوند فقط بهتر بود(هر عقل سلیمی بعد کنفرانس مایکرو همین کارو میکرد سال های بعد هم هستند نگران نباشید)
-----
فقط نگرانم نیل بزنه uncharted از اون اتمسفر fun adventure در بیاره:-s گرافیکشم تضمینه دوستانی که حرف در میارن یا ترولر جدیدا و نمایش های قبلی ناتی داگ و بهتر شدن بازی اصلی یادشون نیست یا میشه قضیه کسی که نخواد قبول کنه قبول نمیکنه این حرف ها:d مطمئنم ناتی داگ ثابت میکنه که "give 1080p 60 fps or give me death" الکی از رو شکم نبوده...

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
کنفرانس سونی عالی بود،اگر این آقا بهروز و آکیبا جو نمیدادن در مورد TLG و Crash خیلی بیشتر به همه میچسبید

سونی از ابتداری آغاز با دست پر اومد و به معرفی و نمایش بازیهای Top اش پرداخت،اگر منطقی باشم به نظر من بهترین سورپرایز سونی در کنفرانس نمایش عالی Little Big Planet 3 بود که خداییش وقتی یهو چراغا روشن شد و لوگوی LBP 3 نقش بست بر روی نمایشگرها مو به تنم سیخ شد

اما در مورد TLG بگم...سونی بهترین فرصت برای معرفی دوباره این بازی رو از دست داد،نمیدونید چقدر با نبود این بازی حالم گرفته شد...الاندیگه هیچ امیدی به وجود این بازی ندارم و فکر کنم Shinobi602 حقیقتو گفته و TLG کنسل شده و سونی برای اینکه به خشم هواداران در مراسم گرفتار نشه رد کرد و حتی نیل دراکمن هم وارد این بازی کرد...

اما در مورد کراش میشه امیدوار بود چون سونی نمیخواد برای سال دیگه دست خالی بیاد به E3 و مطمئنم God Og War IV و Crash رو اونجاست که میترکونه...

ولی خودمونیم 2015 اگر بازیهاش تاخیر نخورن بهترین سال صنعت بازی تا به امروز خواهد بود،یه نکته دیگه هم اینکه در هفته آینده فروش کنسول PS4 با تاثیر کنفرانس سونی بر روی اون به شکل قابل توجهی بالا خواهد رفت(همونطور که قیمت دلار تو اینجا با یک توافق پایین میاد و با یک دعوا بالا میره)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب منم نمایش رو دیدم
به طور کامل وقتی جی تی ای معرفی شد پاشدم یک دادی زدم که پدر گرامی اومد گوش مالیم داد :D ! خیلی خوب بود ! وقعا بهترین کنفرانسی بود که تو زندگیم دیدم :| ( فکر کنم دیشب تحت تاثیر کنفرانس مایکرو بودم ولی این خیلی خیلی خوب بود ! ) وقتی که مدیامولوکول اومد اصلا نابود شدم :D ! لیتل بیگ 3 هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا :x :D ! تازه اجازه میده با گرافیک بالاتر تمام مراحل ساخته شده دو عنوان قبلیو هم انجام بدی :x خیلی خوبه
ولی آنچارتد :| رسما هنگ کرده بودم :| ! حس خیلی بدی بهم میگه سالی میمیره :| !
ولی اینجا رو داشته باشید پست صقحه 14 در همین تاپیک توسط بنده :
من مطمئنم 3 تا آی پی بزرگ معرفی میشه + سایفون و کرش توشون نیست گاد هم ریمیک میشه و در نهایت چندتا ایندی و چندتا تریلر از بازیسازا نشون میدن که میگن 4 چقدر خوبه و بازی ساختن روش آسونه
:biggrin1:
!
وقتی میگم اینسایدر هستم نخندید :D !
( گاد ریمیک نبود ولی برای ps now که بود :D ؟ پسم ن و امیر شرط بسته بودیم که هر خبری از گاد بشه من شرطو میبرم :D )
آقا امیر آکیــــــــــــــبا رو شکست دادم بزن کـــــــــف قشنگه رو :D ! تمومه ! از بن در بیاد یه آواتار مشتی بهش میدم :D

- - -ویرایش - - -

نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی MM نیومد :D
ادامه ی بحثش تو تاپیک خودش :D و از اینجا :D
خدایی میگی :-o !?
این که بد نیست پسر این خیلی خوبه من همش داشتم فکر میکردم حتما مدیا هم دو تیم شده و یه تیم اینو میسازه یه تیم هم بازی جدیدشونو :D پسر رسما بهترین کنسول تاریخ رو خریدیم :D ! خیلی خوشحالم کردی :D !
--
تو زندگیم از خرید یه کنسول تا این حد راضی نبودم :D ! بتل خیلی خوب بود بتمن و کمبت و فارکرای و اون ویژگیش و ....
---
سونی مثل یک grapple hook میباشد و ما فن ها هم بهش وصل میشیم ولی سونی به جای اینکه مثل گرپل هوک مارو پایین ببره , ما رو میبره بالا :D تو ابر ها :D به سونی فن بودم افتخار میکنم>:d
تبریک آقایون :D

- - -ویرایش - - -

نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی MM نیومد :D
ادامه ی بحثش تو تاپیک خودش :D و از اینجا :D
خدایی میگی :-o !?
این که بد نیست پسر این خیلی خوبه من همش داشتم فکر میکردم حتما مدیا هم دو تیم شده و یه تیم اینو میسازه یه تیم هم بازی جدیدشونو :D پسر رسما بهترین کنسول تاریخ رو خریدیم :D ! خیلی خوشحالم کردی :D !
--
تو زندگیم از خرید یه کنسول تا این حد راضی نبودم :D ! بتل خیلی خوب بود بتمن و کمبت و فارکرای و اون ویژگیش و ....
---
سونی مثل یک grapple hook میباشد و ما فن ها هم بهش وصل میشیم ولی سونی به جای اینکه مثل گرپل هوک مارو پایین ببره , ما رو میبره بالا :D تو ابر ها :D به سونی فن بودم افتخار میکنم>:d
تبریک آقایون :D

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان خیلی عجیبه تاپیک بغلی پست میدم نشون نمیده! فک کنم اول چک میشه بعد نشون میده :))
کنفرانس سونی که عالی بود . حالا دوستان هر چه قدر تلاش کنن بگن کنفرانس مایکرو بهتر بود به نتیجه ای نمیرسن :D تعداد صفحات تاپیکشون هم دیده میشه :D ما صبح زود این قدر صفحه رفتیم بالا ولی تاپیک بغلی تازه زمانی بود که اکثرا بیدار بودند! :D
بازی ارکهام نایت هم که دموش رو رو ps4 دیدم گرافیکش که خیلی عالی بود.
انچرتد هم که بدجور هایپ شدم :| :D گرافیکش که اصلا ... :)
جی تی ای هم که خدا رو شکر میاد :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
توی ۱۰ -۱۵ صفحه قبلی مایکرو فن ها خودشون رو به چه آب و آتیشی میزنن که سونی رو بد جلوه بدن مایکرو رو عالی.اگه از نظرشما بازی هایی با تم فانتزی مثل Crackdown و Fable Legebds و Sunset Overdrive جالبه واسه ما نیست.از جریان Halo هم بگذریم که تا حالا یدونش هم GOTY نشده!!
ما هم میریم با بازی های آشغالی مثل Order و U4 حال میکنیم

Sent from my C6802 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر