نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حرف نداره یوشیدا :D فقط حیف که هیچکس نمیفهمه چی میگه :| :D
اومده رو استیج میخنده :)) عالیه این یوشیدا عاشقشم :D

---
در مورد LBP3 خوبیش اینه که همین امسال میاد :D کلا از بازیا کدوماش 2014 بودن تاریخ ریلیز میدین ؟ :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,277
بعضی از دوستان گرافیک witcher 3 و crysis رو بهتر از U4 میدونن . خدایی من خودم به شخصه تا حالا همچین گرافیکی ندیدم . ادم دوست داره با سر بره تو دیوار .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
The Order رو نمی‌دونم چرا بچه های اینجا در موردش بحث نمی‌کنن، واقعا نمایش خوفی داشت.
بابا این لامصب bloodborne نای بحث در مورد بقیه بازیا نمیده .

order با اینکه کوتاه بود ولی خیلی خفن بود . خیلی سینماتیکه لامصب :| کلا گلهاد پیچید به خودش اون جونور رو دید . خیلی گرخناک بود .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان عزیزی که لینک کنفرانس رو دارن احیانا اگه زحمتی نیست بزارن، اگه هم پی ام کنید که یک در دنیا و صد در آخرت مدیونتون میشم، گشتم اینور اونورو نزاشته دارم از کنجکاوی میمیرم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این موجود اینقدر خوفناک بود گالاهاد هم ازش ترسید :|
کی می خواد تو بازی با این رو به رو بشه :-s

بابا این لامصب bloodborne نای بحث در مورد بقیه بازیا نمیده .

order با اینکه کوتاه بود ولی خیلی خفن بود . خیلی سینماتیکه لامصب :| کلا گلهاد پیچید به خودش اون جونور رو دید . خیلی گرخناک بود .
واقعا وقتی سر گالاهاد می‌ترسه و فرار می‌کنه از اون موجود، ما چه کار می‌خوایم کنیم در مقابلش؟! :D
اومده رو استیج میخنده :)) عالیه این یوشیدا عاشقشم :D

---
در مورد LBP3 خوبیش اینه که همین امسال میاد :D کلا از بازیا کدوماش 2014 بودن تاریخ ریلیز میدین ؟ :D
TLOU R بیست و نه جولای
Drive Club هشت اکتبر
LBP 3 نوامبر
بعضی از دوستان گرافیک witcher 3 و crysis رو بهتر از U4 میدونن . خدایی من خودم به شخصه تا حالا همچین گرافیکی ندیدم . ادم دوست داره با سر بره تو دیوار .
اونا کلا از دار دنیا یه Crysis 3 رو گرفتن دستشون هر بازی می‌بینن می‌گن C3 گرافیکش بهتر بود :D
بعد جدا از این که U4 >>>>> C3، هیچ وقت هم نمی‌گن گیم پلی و داستان C3 رسما جلو نصف بازی ها تو دیوار که هیچ، تو سیفون دستشویی به سر می‌بره :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این هم یادم رفت بگم بر عکس یوشیدا که اینقدر دوست داشتنیه من از این Adam Boyes بدم میاد ، یعنی بدم میاداااااا..... :|
دوستان عزیزی که لینک کنفرانس رو دارن احیانا اگه زحمتی نیست بزارن، اگه هم پی ام کنید که یک در دنیا و صد در آخرت مدیونتون میشم، گشتم اینور اونورو نزاشته دارم از کنجکاوی میمیرم.

[h=1]E3 2014 Trailers | E3 2014[/h]پست اول ، اون آخراش :D

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
والا برا من که کیفیت مهم تراز کمیته . :bighug:15 تا انحصاری داشته باشی به درد ده شاهی نخورن چه فایده داره؟؟؟
سونی فقط همون آنچارتد و داوردر رو هم اگه نشون میداد من نظرم راجع به PS4 عوض نمیشد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این هم یادم رفت بگم بر عکس یوشیدا که اینقدر دوست داشتنیه من از این Adam Boyes بدم میاد ، یعنی بدم میاداااااا..... :|

فاجعس آقا :| نصف جو کنفرانس به خاطر اجرای بد اینا به فنا رفت :| همین کنفرانس رو اگه جک دست می گرفت الان هنوز ملت تو کف کنفرانس بودن :|

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,764
همین مونده بود از سونی فن اخطار بگیرم : )) اونم باسه چی استفاده از کلمه سوزش ! البته دلیلشم اینکه مایکرو فنم :D
طرف آمده عکس پماد زد سوزش گذاشته هیچی بهش نگفتن ،
اون یکم آمده رده نوشته : خیلیا رو به علت سوختگی به بیمارستان کشونده ...
یکی دیگه باز زده : آمار سوختگی دوستان رفته بالا ...
و ...
البته اونا عبی ندارن ، چون سونی فنن ... خخخخخخخخخخخخخخخ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر