Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من Ng+1 رو هم تموم کردم ولی بازم باس آخر سخت ترین بود واسم
جالبه دور اول Demon Of Hatred رو بار 20_30 م زدم، ولی تو دور دوم بار اول!!
Demon Of Hatred رو من با یه گلیچ خیلی مسخره زدمش . خودکشی کرد :)) باس اخر isshin the sword saint به صورت نا جوانمردانه ای سخت هست من کابوسشو میدیم بعد یه مدت :D

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
Demon Of Hatred رو من با یه گلیچ خیلی مسخره زدمش . خودکشی کرد :)) باس اخر isshin the sword saint به صورت نا جوانمردانه ای سخت هست من کابوسشو میدیم بعد یه مدت :D
حیف نیست باس فایت های این بازی رو باگ ببری، باس فایت های این بازی هر چند رو اعصاب ادم رژه میرند و تک تک سلول های عصبی مغز رو پاره میکنند ولی باید لسیدشون و مثل خدا پرستیدشون:D
البته برای دوستان بد جا انداختم، همین روزی که بازی اومد من تا 48 ساعت بعدش بازی رو تموم کردم ولی همون به owl وفادار موندم و بعدش باس فایت اما و اشین:D یک هفته بعدش هم 2 تا پایان دیگه بازی رو تا 99 درصد رفتم و باس فایت اخری رو هم نابود کردم...الان بعد از تقریبا 10 ماه دوباره به بهانه بازی سال شدنش بازی رو بازی رو میخوام برم و واقعا متوجه شدم نسبت به اولی که بازی رو انجام دادم متوجه نشدم که چقدر باس فایت های بازی سختند !:| باس فایت اخری بازی که 4 فاز داره کلا نتنها سخت ترین باس فایت کلی سولز بورن هست، بلکه سخت ترین باس فایت تو کل اجمعین تاریخ صنعت گیم هم هست:D:|
کلا باس فایت ها ی بازی ترکیبی از دارک سولز و بلادبورن بودند مثلا همین Demon Of Hatred که همون شینوبی قدیمی تو بیس اصلی بازی هست بعدا تبدیل شدندش اگر توجه کنید چقدر شبیه لارونس و سبک مبارزه اش شبیه ارفان او ک*س:D و لادوین تو بلادبورن هست! البته کمی کلا وحشی تر:D یا مثلا محیط باس فایت اخری چقدر شبیه محیط باس فایت اخری بلادبورن هست!!!!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
این headless های زیر آب رو چجوری بزنیم؟
زیر آب نمیشه از divine confetti و اون یکی استفاده کرد .
یه فلسک هست برا اینکه Terrorو از بین ببره که درجا نمیری و رنگش بنفشه، از اون میشه زیر آب استفاده کرد و خوده Healing Gourdم برا هیل کردن. نیازی به دیواین کانفتی نداری برا زدنه هدلسایه زیره آب.

• Like
Reactions: mac man and guppy

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یه فلسک هست برا اینکه Terrorو از بین ببره که درجا نمیری و رنگش بنفشه، از اون میشه زیر آب استفاده کرد و خوده Healing Gourdم برا هیل کردن. نیازی به دیواین کانفتی نداری برا زدنه هدلسایه زیره آب.

Consume a Divine Confetti (lets you damage the headless) and a Pacifying Agent (protects you from its terror damage)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
زیر آب کانفتی لازم نیست

بدون کانفتی امتحان کردم...دمیج میخوره اما خیلی کم....جونمون بالا میاد تا بمیره...با همین کانفتی همشون رو زیر یک دقیقه زدم

• Like
Reactions: J. Constantine

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
دوستان بازی مثل dark souls 3 این قابلیت رو داره که هر چقدر بازی کنی تکرای نشه؟
یعنی خطی نباشه و replayibilty بدون خستگی بالایی داشته باشه
بله!
چند تا از پایان های بازی، مسیرشون به کل با پایان بندی های دیگه عوض میشه، این موضوع شامل حال باس فایت ها، محیط ها، و توانایی ها میشه! یعنی اگر حدقل بخوای کل بازی و تموم خط های داستانی اصلی و فرعی رو تموم کنی باید 4 بار بازی رو تموم کنی!
بعد از اون هم یک ایتم دلبخواهی میده که بعد از نیو گیم پلاس با استفاده از اون سختی بازی بیشتر میشه و به کل چچلنج بازی مثل سری دارک سولز کم نمیشه!
کل توانایی ها با یک بار و دو بار و سه بار پلی دادن به دست نمیاد بلکه با فارم کردن بشدت زیاد میتونی توانایی های اخر که بهترین توانایی های بازی هستند رو گرفت!
اینا رو بیخیال بشیم برای کامل کردن اخرین سطح ارتقا های دست مصنوعی اش، باید هم چند بار دیگه بازی رو تموم کنی تو بتونی اون ایتم های مورد نیاز رو فارم کنی!
________
بنا بر توصیه 50 هزار نقد مثبت استیم بیش از 90 درصد پلیر ها در حد تموم کردن همون یک بار بازی هم یک بار تو باس فایت اصلی اشین موندند و نتونستند بازی رو حتی یکبار تموم کنند یا بیشترشون پایان بندی های غیر معمول رو تموم کردند :D:-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر