Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
برا من بلاد که خیلی خوب بود سختیش ، دارک هم سخت بود ، ولی اینو اصلا نمیتونم برم لامصبو.
غیر از سه باس اصلی بازی، همه چیش از دارک سولز 3 و بلادبورن و دارک سولز 1 و 2 اسون تره:D وقتی فکر مبارزه با سیستر فرد میفتم همون باس اخر سکیرو هم برام اسون تره...

• Like
Reactions: J. Constantine

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
میشناسم شروع کرده بازیو تهش تزریقاتی دراومده!:D خودمو نمیگم البته!:D یعنی دیمن آو هیتردو من گریم گرفت تا زدمش!:| آخراش خون گریه میکردم وقتی مرد به ترتیبه حروف الفبا هرچی فحش بلد بودم دادم بهش!:|
حاجی من وقتی زدمش جیغ و داد زدم صدام تا سر کوچه رفت.. اوج استرس اونجا که دورت آتیش جمع میشه..

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
بازی سختر از بلاد و دارک سولز هست؟
حقیقتش وقتی که بلاد و دارک سولز روتموم کردم حوصلم بیشتر بود
نه. بازیش به نظرم از بلاد و دارک آسونتره! ولی اون فاز قلق گیریو مثه همه ی بازیایه میازاکی داره. یعنی اولش هی میمیری ولی بعد یه مدت قلقش میاد دستت و به قول گفتنی دوزاریت میوفته بعد دیگه بازی راحت میشه.

• Like
Reactions: db07

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
2 تا سوال»

1- منnioh رو بازی کردم و خیلی دوست داشتم این بازی تو همون مایه ها هست ؟

2- nioh متاسفانه نسخه معمولی اش فقط 2 درجه سختی رو باز میکنه و متاسفانه انگار بازی یه جورایی ناقصه دیگه باید DLC بخرم تا لولم بره بالا و ایتم جدید بگیرم//...این اون طوری هست یا با همون خریدن خود بازی به تمام مراحل و لول اپ و ایتم ها و این چیزا دسترسی هست؟ خواهشا دقیق بگید که بعد نسخه عادی بازی رو نخرم باز ببینم باید نسخه فول یا کامپلت یا اینچیزا میخریدم.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
2 تا سوال»

2- nioh متاسفانه نسخه معمولی اش فقط 2 درجه سختی رو باز میکنه و متاسفانه انگار بازی یه جورایی ناقصه دیگه باید DLC بخرم تا لولم بره بالا و ایتم جدید بگیرم//...این اون طوری هست یا با همون خریدن خود بازی به تمام مراحل و لول اپ و ایتم ها و این چیزا دسترسی هست؟ خواهشا دقیق بگید که بعد نسخه عادی بازی رو نخرم باز ببینم باید نسخه فول یا کامپلت یا اینچیزا میخریدم.
کامبتش یه شباهتایی به nioh داره ولی بنظرم خیلی سرعتی تره خیلی جاها و من به شخصه از سکیرو خیلی بیشتر لذت بردم.بازیم محتوای اضافه ای تا اونجایی که یادمه نداره و‌ همشو با خرید خود بازی داری.

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
2 تا سوال»

من nioh رو پلات کردم واسه همین میگم این خیلی سر تره....پیچیدگی های اونو نداره مثل پیدا کردن و کار کردن با انواع مختلف اسلحه و خیلی هم سریعه بعضی وقتا اینقدر واکنشت سریع میشه که خودت کف میکنی.

ینی بعضی مواقع اینقدر سریع deflect میکنم و اتک میدم و mikiri میزنم که دندونام میریزن

• Smile

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
دوستان سکیرو باز
تازه شروعش کردم لول 13 هستم
یه ایتمی خریدم به نام phantom konai و 3 هزار تا سکه براش دادم ولی هیچ تغییری احساس نکردم کسی میدونه این ایتم به چکارم میاد؟
جلوتر برای آپگریت کردنه شوریکنه

• Like
Reactions: Love Console

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان این بازی کی تخیف خوبی میخوره؟
من نخریدمش گفتم تخفیفات کریسمس که 38 دلار شد
الانم تخیف خورده بازم همون 38 دلار :|
دسته دومش ریجن ال کسی نداره؟

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بالاخره پروژه Sekiro هم تموم شد:D
NG+7 + Kuro's Charm + Demon Bell
Attack Power: 99

این اواخر دیگه داشتم دیوونه میشدم واقعا. همه چی One Hit شده بود و ضایع ترین دشمن ها در حد باس آخر بودن:D

دیگه میتونی بری استراحت. ما هم سماق میمکیم واسه Elden Ring:D

20200207174226_1.jpg

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
بالاخره پروژه Sekiro هم تموم شد:D
NG+7 + Kuro's Charm + Demon Bell
Attack Power: 99

این اواخر دیگه داشتم دیوونه میشدم واقعا. همه چی One Hit شده بود و ضایع ترین دشمن ها در حد باس آخر بودن:D

دیگه میتونی بری استراحت. ما هم سماق میمکیم واسه Elden Ring:D

View attachment 128889
برای DMC5 هم همچین پروژه هایی نمیزنی؟:D
منکه دور اول رفتم واسه هفت پشتم بس بود...دور دوم و اینا خیلی خسته کننده برام شد بیخیالش شدم.

• Like

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
برای DMC5 هم همچین پروژه هایی نمیزنی؟:D
منکه دور اول رفتم واسه هفت پشتم بس بود...دور دوم و اینا خیلی خسته کننده برام شد بیخیالش شدم.
چرا اتفاقا اون توی لیسته:D

دفعه اول به نظر آدم بازی دستش نمیاد. دفعات بعدی بازی تازه چهره واقعیشو نشون میده:D اصلا جایی برای اشتباه کردن نیست. حتی بلاک کردن هم فایده نداره چون تا 40-50% هم Cheap Damage میخوری:D فقط پری کردن جوابه که اونم باید کاملا مسلط باشی بهش وگرنه اصلا نمیشه توی بازی پیشروی کرد:D

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
چرا اتفاقا اون توی لیسته:D

دفعه اول به نظر آدم بازی دستش نمیاد. دفعات بعدی بازی تازه چهره واقعیشو نشون میده:D اصلا جایی برای اشتباه کردن نیست. حتی بلاک کردن هم فایده نداره چون تا 40-50% هم Cheap Damage میخوری:D فقط پری کردن جوابه که اونم باید کاملا مسلط باشی بهش وگرنه اصلا نمیشه توی بازی پیشروی کرد:D
خیلی هم عالی:D
سر DMC5 اون S کردن Hell and Hell و Dante Must Die اش سرویس میکنه وگرنه بقیه اش حله... مخصوصا HAH ولی بازم DMD بجز مراحل خاصی باز من تونستم ازش سالم بیرون بیام.
چون خودتم قبلیا رو بازی کردی میدونی HAH همون SOS اهه، فقط باید بدون ضربه خوردن بیرون بیای:D
توی HAH اگه Familiarهات ترکیدن، Nightmare رو بیار ریسپاون میشن:D
V بجز یک مرحله اسون ترینه.
نرو بنظرم بجز اون باس های انتخاب اش که واقعا سخت ترین توی بازین دومیه از لحاظ سختی.
و سخت ترین هم بنظرم خود دانته هست:D
کلا سکیرو رو بردی فک نکنم DMC5 برات مشکلی باشه:D

اگه سیستم مرگ اش مجازاتش از دست دادن همه XP ها نبود خیلی بیشتر بازی میکردم ولی خدایی به قدری سر این مسئله اعصابم رو خورد کرد که بیخیال شدم:|:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی هم عالی:D
سر DMC5 اون S کردن Hell and Hell و Dante Must Die اش سرویس میکنه وگرنه بقیه اش حله... مخصوصا HAH ولی بازم DMD بجز مراحل خاصی باز من تونستم ازش سالم بیرون بیام.
چون خودتم قبلیا رو بازی کردی میدونی HAH همون SOS اهه، فقط باید بدون ضربه خوردن بیرون بیای:D
توی HAH اگه Familiarهات ترکیدن، Nightmare رو بیار ریسپاون میشن:D
V بجز یک مرحله اسون ترینه.
نرو بنظرم بجز اون باس های انتخاب اش که واقعا سخت ترین توی بازین دومیه از لحاظ سختی.
و سخت ترین هم بنظرم خود دانته هست:D
کلا سکیرو رو بردی فک نکنم DMC5 برات مشکلی باشه:D

اگه سیستم مرگ اش مجازاتش از دست دادن همه XP ها نبود خیلی بیشتر بازی میکردم ولی خدایی به قدری سر این مسئله اعصابم رو خورد کرد که بیخیال شدم:|:D
البته 1 و 2 و 4 رو قبلا 100% کردم. 3 و 5 رو گذاشتم برای وقتی حوصله بود:D
===
نصف پول و XP با هر بار مردن میره که خب اونم چیز خاصی نیست واقعا. کل بازی روی یکی دوتا از Prostheticها و چندتا Skill و آیتم خاص میچرخه:D اینکه میبینی من مثلا Attack Power رو 99 کردم زیاد تفاوتی ایجاد نمیکنه چون Scaling داره:D در واقع فقط همون 20-30تای اول تاثیر گذار هستن و بعد از اونم اینقدر Scale میشه که عملا بی فایده میشه و دیگه تغییری نمیکنه قدرت ضرباتت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر