Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اول تبریک واقعا حقشه

خب من رسیدم باس آخر بازی
فقط میخوام بگم واقعا گیم پلی بازی ورای تصوره و الان دیگه گیم پلی سری دارک واسم خیلی ساده بنظر میرسه!! :D
رسما این بازی از لحاظ گیم پلی داره جای دارک سولز رو واسم میگیره
البته بلادبورن یه جای دیگه ای سیر میکنه ولی بنظرم این بازی از لحاظ گیم پلی و سبک مبارزات نقطه عطف میازارکی بود
(چقد گیم پلی بکار بردم!!)

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
این owl تو هیراتا نمود ما رو :|:|:| روش خاصی داره زدنش؟:|:|:|
چندبار مگه مردی؟ من 20-25 بار مردم تا تونستم بزنم..به ویدیو دیدن از یوتیوب تن در ندادم :D

خواست بزنه جلو X مایل به راست..

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
چندبار مگه مردی؟ من 20-25 بار مردم تا تونستم بزنم..به ویدیو دیدن از یوتیوب تن در ندادم :D

خواست بزنه جلو X مایل به راست..
تعداد کشته شدن ها از دستم در رفته ولی اونقدری هست که وسط مبارزه باهاش دیگه خسته شدم و بازی RE7 و B3 رو رو شروع کردم:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تعداد کشته شدن ها از دستم در رفته ولی اونقدری هست که وسط مبارزه باهاش دیگه خسته شدم و بازی RE7 و B3 رو رو شروع کردم:D
باز ایشون در مقابل باس اخر بازی مثل جوکه:-":D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اتفاقاowl تو هیراتا برای منم سخترین بود حتی برای بار 3 چون محیط بازی کوچیک بود ولی باس اخر فضای خوبی داشت سعی من بعد ضربه زدن تا زمان مناسب فاصله بگیری نزدیکش باشی کارت تمومه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
این owl تو هیراتا نمود ما رو :|:|:| روش خاصی داره زدنش؟:|:|:|

دوتا راه داره ...یا از mortal draw استفاده کنی هر وقت پرید و فرود اومد و موقعی که داره بمب میندازه اینجوری جونش زود خالی میشه یا اینکه میتونی از ichijumoni double (یه همچین چیزی بود ) استفاده کنی و posture ش رو نابود کنی و حتمت هم تو اسکیل ها Ashina arts رو بغیر مورد آخری همه رو بگیری اگه از ایچیجومونی استفاده میکنی حتما باید تمام اتک هاش رو deflect کنی gokan candy هم بردار تا posture کم نیاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر