Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
نترسون بچه ی مردمو!:D عوضه روحیه دادنته؟!:D این بچه 3 ساعت بازی کرده به یه باس نرسیده الان اینجوری میگی دیگه کلا میبوسه میزاره کنار عمو!:|:D
برو جلو! تو میتونی! بازی راحت میشه! من میدونم!:D اینجوری روحیه میدن! ( در دلش میگوید دهنت آسفالته خبر نداری لول)! آقا شوخیه شاکی نشین یه وقت!:-SS:-SS:-SS
@Soheil

سولز بورن ها را بازی کردم ولی خب مکانیزم این خیلی با اوتا حداقل تا اینجا شباهتی نداشته. البته خیلی هم کتلت نشدم تا حالا و اون سه ساعت بیشتر به گشتن تو محیط سپری شده ولی خب تا الان مینی باس ها واقعا سخت به نظر اومدن. دیگه برا باس های اصلی خدا رحم کنه.:D

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
سولز بورن ها را بازی کردم ولی خب مکانیزم این خیلی با اوتا حداقل تا اینجا شباهتی نداشته. البته خیلی هم کتلت نشدم تا حالا و اون سه ساعت بیشتر به گشتن تو محیط سپری شده ولی خب تا الان مینی باس ها واقعا سخت به نظر اومدن. دیگه برا باس های اصلی خدا رحم کنه.:D
خو حله عمو! سولزبورن بازی میدونی چی به چیه!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خب منم تموم کردم و روی N+ هستم . همه چیزش عالی بود فقط یکم Lore ـش اونقدرها که انتظار داشتم پیچیده و خفن نشد و یکی هم که دیگه عادت کردم بهش و نبود Climax و اوج تو بازی های استاده که روی یه خط صاف تموم میشه متاسفانه . در کل عالی بود گیم پلی داستان همه چیش .

• Like

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
مشعل توی بازی وجود داره واسه مکانای تاریک ؟؟
یک ابزار دست مصنوعی هست عکس برگ قرمزی هست وقتی استفاده میکنی چیزی میاد دور کارکتر چه کاربردی داره؟؟

• Like

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام
مشعل توی بازی وجود داره واسه مکانای تاریک ؟؟
یک ابزار دست مصنوعی هست عکس برگ قرمزی هست وقتی استفاده میکنی چیزی میاد دور کارکتر چه کاربردی داره؟؟
نه خود Sekiro یه قابلیت Passive داره تو جاهای تاریک کنارش روشن میشه .
اون Tool رو وقتی بزنی تا چند ثاینه دورت یه سری برگ و باد میان وقتی نزدیک دشمنا باشی و دوباره R2 بزنی اونا رو میچرخونه یه سمت دیگه و تو رو گم میکنن برای یکی دو ثانیه که میتونی از پشت Stealth Kill کنی .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم بالاخره بازی رو گرفتم.تقریبا تو 2 ساعت رسیدم به باس اول درکل به نظرم بازی خیلی سخت تر و اسکیل بیس شده نسبت به DS و BB البته با مخفی کاری تونستم خیلی ها رو راحت بزنم .چند تا سوال داشتم دوستان.قضیه این بیماری چیه ؟ هر بار که بمیرین بیماری بیشتر میشه یا هر وقت که دوباره زنده میشید ؟ تاثیرش چیه دقیقا ؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
منم بالاخره بازی گرفتم.تقریبا تو 2 ساعت رسیدم به باس اول درکل به نظرم بازی خیلی سخت تر و اسکیل بیس شده نسبت به DS و BB البته با مخفی کاری تونستم خیلی ها رو راحت بزنم .چند تا سوال داشتم دوستان.قضیه این بیماری چیه ؟ هر بار که بمیرین بیماری بیشتر میشه یا هر وقت که دوباره زنده میشید ؟ تاثیرش چیه دقیقا ؟
از یه سری جهات راحتتره خصوصا اون مخفی کاری که میشه ازش رو اکثر مینی باسا و حتی بعضی باس های اصلی هم استفاده کرد ولی جدا از اون مبارزات بیشتر اسکیل بیس شده تا سخت چندتا از باس های سخت بازیو برید براتون آسون میشه چون همونا باعث میشن عکس العمل و نوع بازی کردنتون خیلی بهتر بشه
اون بیماری هم با هربار که کامل بمیرید بیشتر میشه تا جایی که یادمه تاثیر خاصی نداره فقط یکی دوتا از فروشنده ها ممکنه دچارش بشن و نتونید ازشون خرید کنید جلوتر برید هم یه آیتم بتون میده که میتونید ریستش کنید npc ها هم نمیمیرن پس لازم نیست نگرانش باشید

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اقا خیلی به نظرم از BB و DS سخره :)) نابود شدم :D جالبه باس های فرعی خیلی سخترن تا باس های اصلی.مثلا Gyoubu Oniwa رو بار سوم زدم یا Bull رو هم همین. ولی اون مرتیکه Shinobi Hunter خیلی
رفت رو مخم. الانم رو seven spears گیر کردم هر کاری میکنم نمیتونم بزنمش.درضمن هنوز باس منطقه Hirata Estate نردم.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
اقا خیلی به نظرم از BB و DS سخره :)) نابود شدم :D جالبه باس های فرعی خیلی سخترن تا باس های اصلی.مثلا Gyoubu Oniwa رو بار سوم زدم یا Bull رو هم همین. ولی اون مرتیکه Shinobi Hunter خیلی
رفت رو مخم. الانم رو seven spears گیر کردم هر کاری میکنم نمیتونم بزنمش.درضمن هنوز باس منطقه Hirata Estate نردم.
اینم مثه بلاد و دارک آسون میشه قلقش بیاد دست! ولی من هنوز یاد چلیسایه کرسه بلادبورن میوفتم خون گریه میکنم!:|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
من بعد تموم کردم سکیرو تازه نشستم دارم دارک سولز سه رو بازی میکنم . اصلا خیلی تکنیکی تره سکیرو و سختیش هم شیرین تره . دارک سولز خیلی خوبه ولی مرگ هاش خیلی مسخره ترن و باس هاش هم تکنیکی نیستن فقط باید دورشون بچرخی :D

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
به خاطر اینکه یه مشت نوب 11 12 ساله که فقط تو عمرشون فیفا کالاف بازی کردن و نمی تونند sekiro بازی بکنن و براشون سخته و بازی پس میدن نه دیسکشو پیدا کردم نه اکانت
این بازی به دلم میمونه :cry::cry::cry:=((=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر