Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
به خاطر اینکه یه مشت نوب 11 12 ساله که فقط تو عمرشون فیفا کالاف بازی کردن و نمی تونند sekiro بازی بکنن و براشون سخته و بازی پس میدن نه دیسکشو پیدا کردم نه اکانت
این بازی به دلم میمونه :cry::cry::cry:=((=((

دیگه اینقدر هم به خاک سیاه ننشستیم که .... هم دیسکش هست هم اکانت قانونی هم هکی من خودم قانونی ظرقیت 2 رو 220 فروختم

• Like
Reactions: J. Constantine

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
به خاطر اینکه یه مشت نوب 11 12 ساله که فقط تو عمرشون فیفا کالاف بازی کردن و نمی تونند sekiro بازی بکنن و براشون سخته و بازی پس میدن نه دیسکشو پیدا کردم نه اکانت
این بازی به دلم میمونه :cry::cry::cry:=((=((
تا تخفیفات کریسمس صبر بده احتمالا تخفیف خوبی میخوره
منم هنوز بازیش نکردم گذاشتم اونموقع بخرمش

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان سختی بازی در چه حده؟ من بلادبورن رو پارسال بازی کردم بدجور چسبید بهم همه چیش عالی بود.اینم سختیش در همون حده یا بدتره؟ ممنون میشم توضیح بدین

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان سختی بازی در چه حده؟ من بلادبورن رو پارسال بازی کردم بدجور چسبید بهم همه چیش عالی بود.اینم سختیش در همون حده یا بدتره؟ ممنون میشم توضیح بدین
بلاد رو کامل تکی رفتید یا کمک گرفتید؟ اگه تکی رفتید اینم مشکل نمیخورید (چون دیگه امکان کمک انلاین گرفتن نیست اینجا)
درکل از بلاد سختتره خضوضا چند تا از باس ها ولی خب سختیش از تمام بازیای قبلی شرکت شیرین تره

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
بلاد رو کامل تکی رفتید یا کمک گرفتید؟ اگه تکی رفتید اینم مشکل نمیخورید (چون دیگه امکان کمک انلاین گرفتن نیست اینجا)
درکل از بلاد سختتره خضوضا چند تا از باس ها ولی خب سختیش از تمام بازیای قبلی شرکت شیرین تره
اونموقع بخاطر مشکل اینترنتی که داشتم تنها بازی کردم

• Like

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
مدت زمان گیم پلی چقده؟ مسیر مشخصه یا پیچیده اس؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اونموقع بخاطر مشکل اینترنتی که داشتم تنها بازی کردم
پس اینجام مشکلی ندارید جاهای سختم وقت بذارید میتونید رد کنید گیم پلی بیشتر رو عکس العمل بازیکن تمرکز داره و خیلی سریعتره اینجا
مدت زمان گیم پلی چقده؟ مسیر مشخصه یا پیچیده اس؟
مدت زمانو اینجا میتونید ببینید How long is Sekiro: Shadows Die Twice? دوروبر 28 ساعته
اگه میخواید همه محتوارو برید پلاتش کنید حدودا 60 ساعتی طول میکشه و باسای جدیدم با توجه به تصمیماتی که عوض میکنید میبینید
باس های ساده هم نیستن باسایی که با تغییر انتخاب میبینید شخصیتای مهم بازین و باس فایتای عالی هستن

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من رسیدم به Mibu Village . فکر کنم دیگه اخرا بازی باشه .تا الان هرچی باس و مینی باس بوده زدم میخواستم تمام پایان های بازی رو ببینم واسه پلات شدن. دقیقا باید چی کار کنم ؟ چون شنیدم
اگه باس corrupted monk رو بزنی یه سری از باس ها و ایتم ها دیکه از دسترس خارج میشن.

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من رسیدم به Mibu Village . فکر کنم دیگه اخرا بازی باشه .تا الان هرچی باس و مینی باس بوده زدم میخواستم تمام پایان های بازی رو ببینم واسه پلات شدن. دقیقا باید چی کار کنم ؟ چون شنیدم
اگه باس corrupted monk رو بزنی یه سری از باس ها و ایتم ها دیکه از دسترس خارج میشن.
تازه رسیدید mibu village؟ اگه تازه رسیدید اونجا که نزدیک وسطای بازی هستید نه اواخرش البته باز بستگی داره تمام بخشای دیگرو قبلش رفتید یا نه ولی هرجورم بخواید حسابش کنید وسطاش میشه
برای پلاتم با تروفی گاید پیش برید Sekiro Shadows Die Twice Trophy Guide & Roadmap
قبل از زدن corrupted monk و guardian ape باید تمام مینی باسا و آیتمارو جمع کنید تو همون لینک تروفی گاید زده چیارو باید جمع کنید و مکاناشونم هست
اونارو که زدید بعدش برگردید Ashina Castle و بعد از تموم شدن دیالوگا گزینه دومو انتخاب کنید بعد از اون کارایی که مربوط به بقیه پایانا هستو انجام بدید برای دیدن بقیه پایانا باید یه آیتم بدست بیارید بنابراین کار همشونو انجام بدید آیتمشونو بدست بیرید (متنشونو بخونید فکر کنم یکیشون از یه جایی به بعد لاک میشد)
برای بک آپ هم نیاز نیست قبل باس آخر بک آپ بگیرید اول باسو بزنید بعد قبل از اینکه با kuro حرف بزنید بک آپ بگیرید پایانارو ببینید
تمام کارای دیگه ای که مونده هم حتما قبل رفتن به دور دوم انجام بدید
بعدش برید نیو گیم
تا همین جایی که الان هستید پیش برید ولی قبل از رفتن به ashina castle بک آپ بگیرید
اینبار گزینه اول رو انتخاب کنید باس رو بزنید
دوباره بک آپ رو برگردونید مثل دفعه اول گزینه دومو انتخاب کنید تو منطقه جدید Lapis Lazuli هایی که لازمه رو جمع کنید
دیگه تروفیا همشون باز میشن فقط تروفی مربوط به لول آپ میمونه که باید grind کنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب من جغد رو زدمش!
تنها باسی بود که یکم اذیتم کرد، البته یکی دو بار تا آخرین ضربه پیش رفتم ولی کم میاوردم، تا اینکه زدمش دیگه :D
الان اون 2-3تا باس دیگه رو چه جوری پیدا کنم؟ کجا هستن دقیقا برم سراغشون؟
فکر کنم یه کارای خاصی باید انجام بدم درسته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر