S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky / PC

سلام

این بازی قرار است که در August 29, 2008 عرضه بشه سبک بازی FPS هست که از المان های RPG هم بهره میبره.این نسخه یک جور پیش در امد برای نسخه SoC هست و داستان قبل از SoC را روایت میکند.

STALKER_ClearSky_logo.jpg

Minimum:

• Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
  • Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
  • 512 MB Ram
  • 10 GB free hard disc space
  • 128 MB Direct X 9c compatible card
  • Keyboard, Mouse
  • Lan/Internet for Multiplayer
Recommended

• Microsoft Windows XP /Vista
  • Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
  • 1,5 GBRam
  • 10 GB free hard disc space
  • 256 MB Direct X 9c compatible card

BoxShot رسمی بازی:

31632_Stalker2Front_normal.jpg

Last edited by a moderator:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اول اینکه بازی خیلی سنگینه ...
دوما من همون اول بازی گیر کردم ... از پایگاه میری بیرون نمیدونم چجوریه همین جور از خونم کم میشه تا میمیرم ... اگرم یکم اینور اونور کنم نمیدونم کیه با تیر میکشتم. کسی میتونه کمکم کنه؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اول اینکه بازی خیلی سنگینه ...
دوما من همون اول بازی گیر کردم ... از پایگاه میری بیرون نمیدونم چجوریه همین جور از خونم کم میشه تا میمیرم ... اگرم یکم اینور اونور کنم نمیدونم کیه با تیر میکشتم. کسی میتونه کمکم کنه؟
شهاب فکر کنم میری تو مناطقی که آلوده به رادیو اکتیوه به همین دلیل میمیری البته باید بگم من نه این نسخه نه نسخه ی پیشو هیچ کدومو بازی نکردم

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
شهاب فکر کنم میری تو مناطقی که آلوده به رادیو اکتیوه به همین دلیل میمیری البته باید بگم من نه این نسخه نه نسخه ی پیشو هیچ کدومو بازی نکردم

میثم من از هر جا برم همینجوری میشه ... اگرم از یه جایی برم که اینجوری نشه یه تیر که از مکانی ناشناخته میاد مخمو متلاشی میکنه.

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
میثم من از هر جا برم همینجوری میشه ... اگرم از یه جایی برم که اینجوری نشه یه تیر که از مکانی ناشناخته میاد مخمو متلاشی میکنه.
شاید داری از ناحیه ممنوعه خارج میشی حق خروج از خطوط قرمز رو ندارید

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
يكي به داد من برسه

مي دونيين به نظر من اين مدرن بر ميداره مثلا ميخواد يه كارايي كنه بياد ستاب و كرك كردن راه بندازه بازي خراب ميشه

دوستم نصب كرد كه اصلا نه موس كار مي كرد نه كيبورد بعد من نصب كردم خيلي جالب شده بود مثلا كفش يه طرف بود لباس يه طرف صورت شخصيت يه طرف بعد فقط موس كار ميكرد

به نظرتون مشكل از كجاست
دوستان منم اين مشكلو دارم يعني تو بازي فقط موس كارميكنه كيبردكار نميكنه اگه كركي چيزي داريد يا ميدونيد چه جوري مشكل حل ميشه منتظر كمكتون هستم
بازي هم مل شركت مدرن هست:((

SaiMon

کاربر سایت
Sep 23, 2008
32
دوستان منم اين مشكلو دارم يعني تو بازي فقط موس كارميكنه كيبردكار نميكنه اگه كركي چيزي داريد يا ميدونيد چه جوري مشكل حل ميشه منتظر كمكتون هستم
بازي هم مل شركت مدرن هست:((
این مشکل از کرک و هیچی نیست.شما وقتی وارد Menu Screen میشی از Option به Menu تنظیمات مربوط به Control برو و یه set default بزن.

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
منظور شما همون مرحله تاریک که رو پل و ... باید پاکسازی کنی؟2 تا اصلحه جدید هم بهت میده.اگه اونجارو میگی که همینطور باید پاکسازی کنی و فکر کنم داخل اون دریچه های Portal مانند بری.
من چندروز پیش بازی رو تموم کردم.مشکل فاحش بازی که میتونم بگم.. هوش مصنوعی و درجه سختیه احمقانه بازی بود.مثل این که خیلی دوست داشتن از مواد رادیو اکتیو و .... زیادی استفاده کنند!!!

یارم از پله ها بالا میره منم دمبالش میرم ولی وقتی همون اول پله میرم 30 40 متر عقب تر ظاهر میشم این جا قلق نداره باگ داره با پچ مچم درست نمیشه هزار بارم برم همینه کسی میتونه راهنمایی کنه

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
آقا جایی که باید بریم توی یه سوراخ زیرزمینی و یه کادری باز میشه که میگه شما به مجوز احتیاج دارید ، این مجوز رو از کجا باید بگیرم؟
در ضمن برای مشکل تاریکی بازی تمام گزینه های گاما و روشنایی و اینها را تا آخر بکشید بالا

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در ضمن برای مشکل تاریکی بازی تمام گزینه های گاما و روشنایی و اینها را تا آخر بکشید بالا
فردای آن روز نیز یه چشم با نمره عینک 10 تحویل بگیرید :biggrin1:
پ.ن:بابا فضای بازی کلا تاریک ـه :D

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
سلام دوستان من تو قسمت talk to sakharov گیر کردم روی نقشه یه ساختمون رو نشون میده که یه در فلزی داره که قلفه:( کسی میدونه چطوری میشه درو باز کرد:confused:
ممنون میشم راهنمایی کنید:love:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بازی توی شب خیلی تاریک میشه چون طرفدارای بازی اینجوری خواستن. خیلی جالبه که اینجا بهش میگن مشکل تاریکی!!!
اگر Mod Oblivion Lost رو روی Shadow of Chernobyl نصب کرده باشین خیلی از چیزایی که الان توی Clear Sky می‌بینید رو اونجا هم می‌بینید
ارتقا اسلحه و armor، استفاده از باند برای جلوگیری از خونریزی، تاریکی کامل شب‌ها و ...

لطفا انقدر ایرادات بنی‌اسرائیلی از بازی نگیرید. کسی که از SOC خوشش اومده باشه قطعا از Clear Sky هم خوشش میاد. کلا اگر از طرفدارای STALKER نیستین کسی مجبورتون نکرده که به زور بازی کنین و هی آه و ناله کنین که چرا اینجوریه چرا اونجوریه

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
آقا چرا حرف الکی میزنید ، گفتن تاریکی نه دیگه اینکه صفحه مانیتور سیاه سیاه بشه انگار که مانیتور خاموشه .اونجایی که باید بری توی یه غار زیر زمینی و دورو برش رو یه مشت آدم جهنده گرفتند من دور روز گیر کردم چون نه غاری میدیدم نه جانوری میدیم . ما مثل شما این قدر حرفه ای نیستیم که با چشم بسته هم بتونیم مراحل رو رد کنیم

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
آقا چرا حرف الکی میزنید ، گفتن تاریکی نه دیگه اینکه صفحه مانیتور سیاه سیاه بشه انگار که مانیتور خاموشه .اونجایی که باید بری توی یه غار زیر زمینی و دورو برش رو یه مشت آدم جهنده گرفتند من دور روز گیر کردم چون نه غاری میدیدم نه جانوری میدیم . ما مثل شما این قدر حرفه ای نیستیم که با چشم بسته هم بتونیم مراحل رو رد کنیم

لزومي نداره با چشم بسته راه بريد. چراغ قوه رو روشن كنيد.

حالا دیگه گذشت ، با همون بالا بردن گاما مراحل رو رد کردم

به دو دليل كارت اشتباه بوده. اول اينكه لقمه رو از پشت سر چرخوندي و تو دهن گذاشتي. دوم اينكه Cheat كردي.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر