S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky / PC

سلام

این بازی قرار است که در August 29, 2008 عرضه بشه سبک بازی FPS هست که از المان های RPG هم بهره میبره.این نسخه یک جور پیش در امد برای نسخه SoC هست و داستان قبل از SoC را روایت میکند.

STALKER_ClearSky_logo.jpg

Minimum:

• Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
  • Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
  • 512 MB Ram
  • 10 GB free hard disc space
  • 128 MB Direct X 9c compatible card
  • Keyboard, Mouse
  • Lan/Internet for Multiplayer
Recommended

• Microsoft Windows XP /Vista
  • Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
  • 1,5 GBRam
  • 10 GB free hard disc space
  • 256 MB Direct X 9c compatible card

BoxShot رسمی بازی:

31632_Stalker2Front_normal.jpg

Last edited by a moderator:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
فقط یه کم روی گیم پلی و اسلحه ها کار کرده باشن از لحاظ گرافیک و محیط واقعا رو دست نداره .

من محیطشو از Crysis هم بیشتر دوست دارم . یه بازی فوق العاده ی دیگه برای PC گیمرها :love:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
فقط برا PC میاد ؟
بله
از لحاظ گرافیک و محیط واقعا رو دست نداره .
یکی از جالبی های گرافیک این بازی تو نسخه ی اول این بود که سبکش واقعا" غم موجود در فضاش رو انتقال میداد اگه این نسخه هم این طوری باشه خیلی خوب میشه ...

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

والا من سیستمم ضعیف نیست در عین حال درایور گرافیکم هم آپدیته ولی این بازی رو کند اجرا میکنم!
اگه کسی لینک آخرین Patch این بازی رو همراه کرکش بزاره ممنون میشم!

با تشکر

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نسخه اول بازي بد نبود البته هوش مصنوعي عالي داشت اما اسمس بايد ميذاشتند Stalker:Shadow of Bug :biggrin1: فكر كنم 5 تا پچ براي شماره 1 هم عرضه شد . ولي خب از اون بازي هايي بود كه يك سري ازش متنفر ميشند يك سري عاشقش . اميدوارم چيز جالبي از اب دربياد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نسخه اول بازي بد نبود البته هوش مصنوعي عالي داشت اما اسمس بايد ميذاشتند Stalker:Shadow of Bug :biggrin1: فكر كنم 5 تا پچ براي شماره 1 هم عرضه شد . ولي خب از اون بازي هايي بود كه يك سري ازش متنفر ميشند يك سري عاشقش . اميدوارم چيز جالبي از اب دربياد
واقعا این باگ های نسخه اول ادم رو جون به لب میکرد بعد از کلی پچ گرفتن و ریختن میرفتی تو بازی یکی رو باید میبردی یه جا یارو گیر میکرد ادم میموند چی کار کنه:biggrin1:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
Patch 1.5 رو ریختم ولی انگار نه انگار تقریبا بازی هیچ تغییری نکرد!
گرافیک رو میارم رو very high حدودا 25 فریم میگیرم میارم رو high بازم 25 فریم میگیرم!:biggrin1:این دیگه چه جورشه من نمیدونم!(البته این مشکل رو هم در Gears Of War هم داشتم ولی نه به شدت این!)

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
میگم تا حالا کرایسس رو Very High بازی کردی که این حرف و میزنی

چه ربطی داره به گرافیک من سبک تصویر پردازی و رنگها رو بیشتر دوست دارم یه حس خاصی به من میده .

به هر حال این کاملا شخصیه وگرنه در اینکه Crysis خیلی عالیه شکی نیست هر چند که گیم پلی هیچ کدوم به اندازه ی COD2 هم نیست :laughing:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
بچه ها این بازی تاخیر خورد البته چند روز بیشتر نیست قبل از این قرار بود 29 August بیاد که رفت برای 5 September.

البته این بازی الان انحصارا توی روسیه تا چند روز دیگه زودتر از بقیه جاها منتشر میشه که البته دلیلش طبیعیه!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
!!!!!!!!!! محیطشو بیشتر از Crysis دوست داری !!!!!!!!
چه ربطی داره به گرافیک من سبک تصویر پردازی و رنگها رو بیشتر دوست دارم یه حس خاصی به من میده

ممکنه گرافیکش در حد crysis نباشه ولی لذت یک بازی فقط به گرافیکش نیست .انصافا حسی رو که محیط این بازی داشت من تو کمتر بازی دیدم . از نظر من طراحی هنری بازی شاهکار بود . این حسی رو که شما گفتی دقیقا من هم داشتم .از نظر من بازی اگه نتونه با مخاطبش ارتباط برقرار کنه اصلا ارزش نداره . این بازی از این لحاظ هم برای من شاهکار بود دقیقا مثل اینکه خودم داخل جریان بازی هستم و حتی خطر رادیو اکتیو تهدیدم میکنه .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
چه ربطی داره به گرافیک من سبک تصویر پردازی و رنگها رو بیشتر دوست دارم یه حس خاصی به من میده
ممکنه گرافیکش در حد crysis نباشه ولی لذت یک بازی فقط به گرافیکش نیست .انصافا حسی رو که محیط این بازی داشت من تو کمتر بازی دیدم . از نظر من طراحی هنری بازی شاهکار بود . این حسی رو که شما گفتی دقیقا من هم داشتم .از نظر من بازی اگه نتونه با مخاطبش ارتباط برقرار کنه اصلا ارزش نداره . این بازی از این لحاظ هم برای من شاهکار بود دقیقا مثل اینکه خودم داخل جریان بازی هستم و حتی خطر رادیو اکتیو تهدیدم میکنه .
دقیقا.
البته انجین Stalker که چیزی حدود 7 سال پیش طراحی شده! (و انجین کرایسیس که 2 سال پیش طراحی شده!)

با این وجود بازم من گرافیک Stalker رو بیشتر از Crysis قبول دارم.از خیلی جهات.هیچ شکی هم توش نیست که گرافیک crysis بالاتره ... ولی هیچ وقت حس توی جنگل بودن رو بهت دست نمیده دقیقا برعکس Stalker که واقا فکر میکنی توی چرنوبیل وجود داری و توی یه شهری هستی که مطروکه هست و 20 سال پیش بمب اتم منفجر شده و همه جا رادیو اکتیویته شده.

کلا تمامیه مواردی که توی Stalker وجود داره مستقیما به شخص القاء میشه.(غیر از اونایی که دوست دارن همیشه محیط بازی شاد باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر