S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky / PC

سلام

این بازی قرار است که در August 29, 2008 عرضه بشه سبک بازی FPS هست که از المان های RPG هم بهره میبره.این نسخه یک جور پیش در امد برای نسخه SoC هست و داستان قبل از SoC را روایت میکند.

STALKER_ClearSky_logo.jpg

Minimum:

• Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
  • Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
  • 512 MB Ram
  • 10 GB free hard disc space
  • 128 MB Direct X 9c compatible card
  • Keyboard, Mouse
  • Lan/Internet for Multiplayer
Recommended

• Microsoft Windows XP /Vista
  • Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
  • 1,5 GBRam
  • 10 GB free hard disc space
  • 256 MB Direct X 9c compatible card

BoxShot رسمی بازی:

31632_Stalker2Front_normal.jpg

Last edited by a moderator:

sina.j

کاربر سایت
May 9, 2012
13
یه جارو میکردی بعد ! :d
تا جایی که یادمه خب باید منتظر باشی.باید زنده بمونی روی منطقه ای که با فلش سبز رنگ تو نقشه مشخص کرده.
مشكل اينجاست كه هيچ احدي اون طرف نمياد. نزديكش يه كمپ دشمن هست چند تا از دشمنا هم نزديك اونجا دور يك كاميون هستن ولي جلو نميان اون اولا آمپرم زده بود بالا دشمناي اونجارو كشتم ولي هيچي نشد و دشمنا هم دوباره اومدن. درضمن منطقه سبز نيست و قرمزه:)

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
با دکمه use که به صورت پیش فرض F هستش

---------- نوشته در 04:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

مشكل اينجاست كه هيچ احدي اون طرف نمياد. نزديكش يه كمپ دشمن هست چند تا از دشمنا هم نزديك اونجا دور يك كاميون هستن ولي جلو نميان اون اولا آمپرم زده بود بالا دشمناي اونجارو كشتم ولي هيچي نشد و دشمنا هم دوباره اومدن. درضمن منطقه سبز نيست و قرمزه:)
این 100 درصد باگه این بازی هم گه باگ زیاد داره
من هم همین مشکل رو داشتم
اگه سیو درست داری لود کن اگه نه نیو گیم بگیر
پچ 1.510 رو هم دانلود و نصب کن خیلی بهتر میشه

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 PM ارسال شده بود ----------

از وقتی خبر کنسل شدن شماره 2 رو شنیدم دیگه اسم این بازی که میاد اشکم در میاد . نکنید تو را به خدا :crying:

ای بابا نمیدونستم
استاکر یه بدی داره اینقدر سطح توقع آدم از بازی زیاد میشه که دیگه هیچ بازی آدم رو راضی نمیکنه

sina.j

کاربر سایت
May 9, 2012
13
با دکمه use که به صورت پیش فرض F هستش

---------- نوشته در 04:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:00 PM ارسال شده بود ----------

این 100 درصد باگه این بازی هم گه باگ زیاد داره
من هم همین مشکل رو داشتم
اگه سیو درست داری لود کن اگه نه نیو گیم بگیر
پچ 1.510 رو هم دانلود و نصب کن خیلی بهتر میشه

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا نمیدونستم
استاکر یه بدی داره اینقدر سطح توقع آدم از بازی زیاد میشه که دیگه هیچ بازی آدم رو راضی نمیکنه
هه! ديشب شانسي نشستم پاش به تفنگ يكي از خودي ها حسوديم شد زدم كشتمش يه كمپ به نام الد كراچ خالي شد. همون موقع كلي دشمن ريخت تو كمپ داشتم ميجنگيدم پشتيباني رسيد يه گروهشونم را افتان به طرف ماشين يارد. من باهاشون رفتم اون وقت آبجكتيوم تموم شد!ولي بعدش تير خوردم باختم و يادم رفته بود سيو كنم بعدش هم هيچي:((!!مطمئنين بايد نيو گيم كنم؟:((

آخرین ویرایش:

sina.j

کاربر سایت
May 9, 2012
13
سلام من پچ 1.5.10 رو نصب كردم ولي از بعد از نصب اون پچ لعنتي هر موقع وارد بازي ميخوام بشم تو همون صفحه لودينگ اول ميمونه و بعد يه ارور ميده.
چي كار كنم؟راستي!پچي كه دانلود كردم نميدونم محدوديت داشت يا نه.

آخرین ویرایش:

sina.j

کاربر سایت
May 9, 2012
13
اقا يه مشكل ديگه
من تو red forest هستم و بايد برم وسط زون
محلي كه نقشه براي تموم كردن مرحله نشون ميده يه تانكه كه بالاش يه حبابه و يه گله از خون اشاما هم دور و برش هستن.به هزار بدبختي رسونرم خودمو به بالاي تانكه ولي ابجكتيو تغييري نكرد.
پ.ن:سيواي بازي كجا ذخيره ميشن؟

sina.j

کاربر سایت
May 9, 2012
13
دوستان اگه ميشه يكي پچ سالم 1.5.10 رو بده 1.5.04 پر باگه من تو مرحله آخرش گير كردم اول بايد پروتوتايپ استرلوكو از بين ببرم كه انجام دادم بعد ابجكتيو ميشه پيدا كردن chernobyl NPP همه اون جا رو گشتم ولي ابجكتيو تموم نشد اگه ميشه بگين كجاست اين چرنوبيل NPP درضمن فك كنم اين باگ باشه:هيچكدوم از تلپورت ها منو به يه جاي ديگه منتقل نميكنن. فكر كنم براي رفتم به محالي كه ابجكتيوم ميخواد بايد از اونا استفاده كنم ولي كار نميكنن. اگه ميشه يكي پچ 1.5.10 رو بزاره

STORMRAGE

کاربر سایت
Mar 23, 2013
31
سلام من این بازیو تازه نصب کردم همون اوایل بازی وقتی وارد منطقه codron میشیم باید یه بسته رو برا فروشنده گیربیاریم بعد یه نفرو گیرانداختن میدونه بسته کجاس ولی نمیگه باید اول نیروهاشو بکشیم تا حرف بزنه بعد از انجام این کار اون میگه که بسته کجاس فک کنم گفت under mills bridge یا یه همچین چیزی ام من تمام اون منطقه روگشتم پیدا نکردم تو نقشه هم هیچی نشون نمیده محل objective هم هیچی ننوشته تو نت هم گشتم یه راهنما پیدا کردم که توش نوشته این بسته تو نقاط مختلف یا رندوم پخش میشه اگه میشه کمکم کنید یا یه عکسی یا اطلاعی بدید که کجاها این آیتم هست خیلی ممنون میشم. تمام پچها و کرک درست بازی رو هم دارم!
خیلی بازی گنگیه اعصاب میخاد بازی کردنش :-l

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر