RPCS3 | PS3 Emulator

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام دوستان

چند تا ویدئو توی یوتوب دیدم که بازی های نینجا گایدن رو با فریمریت خیلی خوب بازی می کنن. کسی اینجا هست که بتونه کمک کنه و امولیتور با تنظیمات مناسبش رو برام اینجا. متاسفانه از امولیتور ps3 اصلاً سر در نمیارم.

پیشاپیش از کمکتون ممنونم.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام دوستان شبیه ساز کد تقلب هم ساپورت میکنه؟ اگه اره میشه آموزشش بزارید
ممنونم
بله پشتیانی میکنه

ابتدا بازی مد نظر رو اجرا کنید و داخل بازی بشید بعد از منوی بالا بر روی Manage کلیک کنید از منوی باز شده بر روی Cheat کلیک کنید

1 - در پنجره باز شده در محل شماره 1 بدنبال عدد مورد نظر بگردید (مثلا من در این بازی میخوام تعداد تیرها رو زیاد کنم)

2 - بر روی گزینه New Search کلیک کنید در قسمت پایین چندتا محل از حافظه رو پیدا میکنه که شامل عدد مد نظر ما هستند

3 - حالا دوباره با شلیک کردن مقدار عدد کم میشه پس ما در محل شماره یک در تصویر عدد جدید رو مینویسم و اینبار بجای New Search بر روی Filter Results کلیک میکنیم تا بجای اینکه کل حافظه رو بگرده از ابتدا در حافظه های پیدا شده قبلی جستجو کنه و از محل های پیدا شده در جدول پایین اعداد مورد نظرمون رو پیدا کنه اینکار رو اینقدر تکرار میکنیم تا تعداد خانه های مورد نظر در جدول پایین به دو یا یک خانه برسه

4 - حالا در این یکی دو خانه باقی مانده راست کلیک کرده و گزینه Add to Cheat List رو میزنیم

5 - بر روی یکی از انها کلیک کرده در قسمت Current Value مقدار عدد داخل ان خانه نمایش داده میشود

6 - حالا عدد رو به روی Current Value که در محل شماره 6 تصویر مشخص شده رو به مقدار مورد نظر خودمان اینجا من 99 رو وارد کردم تغییر میدهیم

7 - بر روی Apply کلیک میکنیم و تمام و مقدار تیر یا امتیازات ما تغییر میکنه

147949

147952

مقدار تیر ها 9 هست در ابتدا

147950

حالا مقدار تیر 99 تا هست
147951

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام فایل های pkg که چند پارت هستند چطور نصب میشوند>؟ من این ارور رو میگیرم

Attachments

• Screenshot (19).png
    Screenshot (19).png
    257.2 KB · مشاهده: 14

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
اگر بازیه 4 گیگ 4 گیگه با برنامه pkg extroctor یا مشابهش به هم بچسبونیدش اگرم اپدیته باید به ترتیب شماره نصب یشن.
ممنون ولی نتونستم باهاش کار کنم بازی هم متال 4 هست بعد اموزش انگلیسش هم گنگه لطفا اگه میتونید زیر دیپلم یک توضیحی بدبد

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
ممنون ولی نتونستم باهاش کار کنم بازی هم متال 4 هست بعد اموزش انگلیسش هم گنگه لطفا اگه میتونید زیر دیپلم یک توضیحی بدبد

همه پارت‌ها رو با هم انتخاب کن، همرو با هم Drag and Drop کن تو صفحه اصلی برنامه. بعد هم فایل rap رو همین طور نصب کن و بازی رو اجرا کن. اتفاقاً من همین دیشب MGS4 رو دانلود کردم و همین مشکل رو داشتم و سرچ کردم و به این جواب رسیدم. الان هم دارم بازی می‌کنم.

فقط نکته مهم اینه که بیلد مستر بازی به هیچ عنوان برای اجرا این بازی مناسب نیست، حتماً یه کاستوم بیلد دانلود کنید که برای بازی کاستومایز شده.

فریم بازی بین 25 تا 60 متغیر بود برای من، روی 30 فیکس کردم بهتر بود تا متغیر بودن. سیستم من هم i7 8700k هست و GTX 1080ti. به نوعی میشه گفت هنوز قابل بازی نیست چون سیستم خیلی خرکی میطلبه. اگه i9 9900k اورکلاک شده داشته باشین فکر کنم بتونید صد در صد 30 فریم بگیرید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mkh-n71 and Delux1

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان
من دارم gow 3 رو بازی می کنم و همه چیز تقریبا خوبه فقط اندکی input lag دارم و گاهی هم بعضی دکمه ها رو نمی گیره. مثلا از هر دو سه باری که evade می کنم یک بارش می گیره و خب پدر من در میاد تا خودمو زنده نگه دارم. Qte ها هم گاهی به همین دلیل fail می شن.
با دسته ایکس باکس بازی می کنم
شما هم همین تجربه رو دارید یا ممکنه به خاطر ضعف cpu و پرفورمنس پایین بازی باشه؟ (فریم ریت معمولا بین 20 و 25 در مبارزات)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
سلام دوستان
من دارم gow 3 رو بازی می کنم و همه چیز تقریبا خوبه فقط اندکی input lag دارم و گاهی هم بعضی دکمه ها رو نمی گیره. مثلا از هر دو سه باری که evade می کنم یک بارش می گیره و خب پدر من در میاد تا خودمو زنده نگه دارم. Qte ها هم گاهی به همین دلیل fail می شن.
با دسته ایکس باکس بازی می کنم
شما هم همین تجربه رو دارید یا ممکنه به خاطر ضعف cpu و پرفورمنس پایین بازی باشه؟ (فریم ریت معمولا بین 20 و 25 در مبارزات)

این بازی در حال حاضر با CPUـیی زیر i7 و i9 (نسل هشت به بعد)، قابل بازی نیست. هر چقدر هم که تنظیمات رو تغییر بدید یه جاهایی فریم بقدری افت میکنه که نمیشه بازی کرد.

• Like
Reactions: sms.moosavi

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این بازی در حال حاضر با CPUـیی زیر i7 و i9 (نسل هشت به بعد)، قابل بازی نیست. هر چقدر هم که تنظیمات رو تغییر بدید یه جاهایی فریم بقدری افت میکنه که نمیشه بازی کرد.
من هم 8750H دارم ولی مسئله ام پرفورمنس نیست فریم بالای 20 برای من قابل بازیه در مجموع (فرقش با نسخه ps3 چه قدره مگه ?). این که گفتم ضعف سی پی یو هم منظورم این نبود که بازی کند می شه بازی داره پیش می ره ولی انگار یه دکمه ای من می زنم و miss می شه.
می خواستم ببینم این مشکل input بازی فقط مال منه یا بقیه هم مشکل رو دارن. الان شما به راحتی می تونی وسط مبارزه ها evade کنی؟

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
من هم 8750H دارم ولی مسئله ام پرفورمنس نیست فریم بالای 20 برای من قابل بازیه در مجموع (فرقش با نسخه ps3 چه قدره مگه ?). این که گفتم ضعف سی پی یو هم منظورم این نبود که بازی کند می شه بازی داره پیش می ره ولی انگار یه دکمه ای من می زنم و miss می شه.
می خواستم ببینم این مشکل input بازی فقط مال منه یا بقیه هم مشکل رو دارن. الان شما به راحتی می تونی وسط مبارزه ها evade کنی؟

عرض کردم خدمتتون، مشکل اینپوت لگ بخاطر ضعف سیستم (بهینه نبودن نرم افزار برای این بازی) هست. وقتی که نتونید بازی رو با سرعت کافی اجرا کنید کلی مشکل پیش میاد که یکیشون همین اینپوت لگ هست. بازی هم روی PS3 خیلی خیلی خیلی بهتر اجرا میشه. بین 30 تا 60 متغیره.

• Like
Reactions: sms.moosavi

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عرض کردم خدمتتون، مشکل اینپوت لگ بخاطر ضعف سیستم (بهینه نبودن نرم افزار برای این بازی) هست. وقتی که نتونید بازی رو با سرعت کافی اجرا کنید کلی مشکل پیش میاد که یکیشون همین اینپوت لگ هست. بازی هم روی PS3 خیلی خیلی خیلی بهتر اجرا میشه. بین 30 تا 60 متغیره.

چی متال 4 اینکه 30 فریمه بازیش تازه تا 20 هم بیاد با شبیه سازم همین طوریا اجرا می شه تقریبا

نسخه های جدید بهبودهای خوبی داشتن کیلزون 2 دیگه هنگ نمی کنه دودهاش سفید نیستن فریم گاد 3 افزایش پیدا کرده ریزیستن 1 مشکل گرافیکیش کامل حل شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر