RPCS3 | PS3 Emulator

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چی متال 4 اینکه 30 فریمه بازیش تازه تا 20 هم بیاد با شبیه سازم همین طوریا اجرا می شه تقریبا

نسخه های جدید بهبودهای خوبی داشتن کیلزون 2 دیگه هنگ نمی کنه دودهاش سفید نیستن فریم گاد 3 افزایش پیدا کرده ریزیستن 1 مشکل گرافیکیش کامل حل شده

گاد آو وار ۳ رو میگم. متال گیر ۴ رو شبیه ساز خیلی بهتر از PS3 اجرا میشه.

• Like
Reactions: TeTration and s.1

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
چیزی که تجربه من بعد 2سال سر و کله زدن میگه . سیستم چند ده میلیونی نیاز دارید برای اجرا اونم نه اجرای مناسب تو خیلی از بازیها با فریم مناسب و بدون کرش و دردسر

یعنی نمیصرفه پول چندتا Ps3 ـه :D

• Like
Reactions: satellitedvb

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
چیزی که تجربه من بعد 2سال سر و کله زدن میگه . سیستم چند ده میلیونی نیاز دارید برای اجرا اونم نه اجرای مناسب تو خیلی از بازیها با فریم مناسب و بدون کرش و دردسر

اینا صرفا از جهت نوستالژیه. من هر دو کنسول نسل قبل رو داشتم (فروختم رفت) ولی اصلا برگشت به بازی های طلایی اون نسل یه حس خوبی داره برای منی که تو چند سال اخیر برای کمتر بازی ای حوصله داشتم وقت بذارم.

من که رو سیستم نه چندان قوی خودم gow 3 رو تموم کردم. فریم هم واقعا بهتر شده یه بار یکی دو ماه پیش تست کرده بودم ول واقعا قابل بازی نبود همون سکانس اول که رو هیکل گایا بودم دور و بر 10 12 فریم می داد الان به راحتی 20-25 فریم می گیرم. به ندرت لوکیشن هایی هستن که فریم رو ببرن زیر 20. و تو محیط های سربسته و کوچیک هم نزدیک 40 فریم می ده. البته همون طور که قبلا گفتم input lag یه مقدار اذیت می کنه.

• Like
Reactions: FableBW and TheFoCT

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

شبیه ساز هنوز مرحله الفا هست تا چند ساله دیگه که شبیه ساز پیشرفت کنه سیستم ها هم پیشرفت کنه دیگه اکثرا می تونن با کیفیت خیلی بالاتر و فریم بهتر تجربش کنن اما همین الان 7 8 10 تا بازی داره که کاملا عالی با سیستم های نسبتا خوب راحت از ابتدا تا انتها اجرا می شه. من گفتم کدوم ها هستن هر 3 little big planet ها هم الان 30 ثابت اجرا می شن بی مشکل

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
شبیه ساز هنوز مرحله الفا هست تا چند ساله دیگه که شبیه ساز پیشرفت کنه سیستم ها هم پیشرفت کنه دیگه اکثرا می تونن با کیفیت خیلی بالاتر و فریم بهتر تجربش کنن اما همین الان 7 8 10 تا بازی داره که کاملا عالی با سیستم های نسبتا خوب راحت از ابتدا تا انتها اجرا می شه. من گفتم کدوم ها هستن هر 3 little big planet ها هم الان 30 ثابت اجرا می شن بی مشکل
7 8 تا !!! :|

تا به امروز 1876 تا بازی بدون مشکل رو میشه از اول تا اخرش بازی کرد

RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اصن ارزش نداره براش این هزینه .پول 3تا کنسول نسل فعلی رو کسی تو ایران هزینه نمیکنه بیاد با شبیه ساز بره سراغ نسل 7

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اصلا اشتباه هست و عقلانی نیست که بخاطر شبیه ساز کسی بره سیستم چند میلیونی ببنده درحال که میتونه با پول به مراتب کمتر خود کنسول رو بخره

شبیه ساز بدرد کسی میخوره که بر حسب نیازش کامپیوتر به حد کافی قدرتمند داره حالا در کنارش میخواد از شبیه ساز بعضی کنسول ها که کامپیوترش توانای اجراش رو داره استفاده بکنه

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
از انحصاری هاش گفتم نابغه کلا 40 تا انحصاری خوبم نداره
اره تو راست میگی نمیخواد ماله بکشی روش

کسی که به شبیه سازی که 60 درصد بازی های که روش تست شدن تا اخر بدون مشکل اجرا شدن و 33 درصد هم کاملا Ingame هست میگه الفا !! معلوم سطح دانش سوادش چقدر هست

• Like
Reactions: DeadPooLX

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اره تو راست میگی نمیخواد ماله بکشی روش

کسی که به شبیه سازی که 60 درصد بازی های که روش تست شدن تا اخر بدون مشکل اجرا شدن و 33 درصد هم کاملا Ingame هست میگه الفا !! معلوم سطح دانش سوادش چقدر هست

می گن هر چی درخت پر بار تر افتاده تر نمونه ی بارزش خیلی توی این سایت هست.
این لینک که می رید دانلود کنید
rpcs3 - Google Search

زیرش یکم دقت کنید زده
v0.0.11-10612 Alpha [2020-07-03]

زمانی هم که اجراش می کنید بالاش زده الفا
تازه چند ماهه که از مرحله ی پری الفا هم دراومده تازه رفته مرحله الفا
البته اگر شمایید حرف خود سازندش هم مغلطه می کنید:D

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
می گن هر چی درخت پر بار تر افتاده تر نمونه ی بارزش خیلی توی این سایت هست.
این لینک که می رید دانلود کنید
rpcs3 - Google Search

زیرش یکم دقت کنید زده
v0.0.11-10612 Alpha [2020-07-03]

زمانی هم که اجراش می کنید بالاش زده الفا
تازه چند ماهه که از مرحله ی پری الفا هم دراومده تازه رفته مرحله الفا
البته اگر شمایید حرف خود سازندش هم مغلطه می کنید:D

در مورد این برنداشتن کلمه الفا در Discord این شبیه ساز قبلا سازنده هاش درموردش صحبت کردن میتونید برید ببینید

محض اطلاعتون اون پری الفا و الفا رو بخاطر افرادی ایرادگیری مانند شما برنداشتند که هر وقت نمیتونستند بازی رو اجرا کنند کلی ایراد میگرفتن اعتراض میکردن که شما گفتید این بازی اجرا میشه پس چرا نشد

بخاطر اینکه بیشتر بازیها برای اجرای نیاز به تنظیماتی فنی خاص و متفاوتی داره و هر کسی از این تنظیمات نمیتونه سر در بیاره

بهمین دلیل اون کلمه الفا رو برنداشتن و بر نمیدارند تا زمانی که بازی ها با کمترین تنظیمات قابل بازی بشن و همچنین کسانی که ناوارد هستند هم اعتراض نکنند

این از این

همین الان خیلی ها با همین شبیه ساز براحتی دارن بازی میکنند با کمترین مشکل

اصلا هدف تاپیک همین بوده که کسانی که بلد هستند افراد دیگر رو راهنمایی کنند که بازی مدنظرشون رو بتونند با کمترین مشکل و براحتی اجرا کنند

اگر شما بلدی با تنظیمات این شبیه ساز کار کنی و بازیها رو اجرا کنی با بیشترین سرعت و سازگاری بسم الله و دیگران که بلد نیستند رو راهنمای کنید

اگر شما بلد نیستی با تنظیمات این شبیه ساز کار کنی و بازی ها رو اجرا کنی نیازی نیستش بیاید تو این تاپیک دیگران رو گمراه کنید و ایه یاس بخونید
که این شبیه ساز درست کار نمیکنه الفا هست یا نیاز به یک سیستم هیولا داره یا چند سال دیگه تازه میشه باهاش بازی کرد و ده ها ایراد دیگه (که خیلی از این مشکلات براحتی با تنظیمات قابل رفع هست)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
متال گیر ۴ قابل اجرا هست یا نه؟؟ لعنت به کونامی

بله. ولی با بیلد رسمی نه. بگردید یه بیلد کاستوم شده مخصوص بازی پیدا کنید. من با i7 8700K که اورکلاک نشده و GTX 1080ti تا آخر بازی کردم. یه جاهای 30 فریم می‌‎شه، ولی بیشتر جاها 50-60.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متال گیر ۴ قابل اجرا هست یا نه؟؟ لعنت به کونامی
اینو توی تنظیمات بازی بریزید قابل بازی هست اما کارت گرافیک با cpu خیلی قوی می خواد نسخه کاستوم چک نکردم شاید با کاستوم فریم بیشتری بگیرید اما با این تنظیماتی که گذاشتم از ابتدا تا انتهاش بدون مشکل گرافیکی قابل بازی هست.
https://github.com/rajkosto/rpcs3/releases

چک کردم با نسخه کاستوم به مراتب فریم بهتره

Attachments

• config_BLUS30109.rar
    2 KB · مشاهده: 2
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر