RPCS3 | PS3 Emulator

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
شبیه ساز داره بسرعت پیشرفت میکنه
بزار آقا عالیه
بازی را روی PS3 رفتم البته خیلی سال پیش
فکر کنم 30 فریم هم نبود

من سی پی یو یکم ضعیفه 9600K ولی گرافیکم مناسبه 2070S میتونم 60 فریم اجراش کنم ؟
سیستم شما خیلیم مناسبه و عالیه .... این نرم افزاره که ایراد داره .... شما با گرافیگتون میتونید هر بازی پی سی رو حداقلش کم کمش 60 تا فریم بگیرید ....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شبیه ساز داره بسرعت پیشرفت میکنه
بزار آقا عالیه
بازی را روی PS3 رفتم البته خیلی سال پیش
فکر کنم 30 فریم هم نبود

من سی پی یو یکم ضعیفه 9600K ولی گرافیکم مناسبه 2070S میتونم 60 فریم اجراش کنم ؟
9600K برای این شبیه ساز عالیه اورکلاکش به 5 گیگا بکن حالش رو ببر این فایل زیر در بخش کانفینگ شبیه ساز قرار بدید بقیه تنظیماتم بهترین حالت ممکن گذاشتم که بازی کرش هم نمی کنه.
دقت کنید با ای دی بازی یکی باشه.

Attachments

• config_BCUS98132.rar
    2.1 KB · مشاهده: 4
  • Like
Reactions: amir_amd

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای متال گیر4 کلا یه build دیگه استفاده میکنن،یه نسخه فرعی از نسخه اصلی
نسخه اصلی به محض ورود به بازی کرش میکنه.
لینک
https://github.com/rajkosto/rpcs3/releases
نه من با همون نسخه اصلی 1 ساعتی بازی کردم هندونه هم له کرد برام:D
من کیلزون 2 هر کاری می کنم 1 در ابتداش هست هنگ می کنه باز نمی شه اگر سیو یا بیلدی ازش هست بذارید من هیچی پیدا نکردم.
دقت کنید سیو مال PS3 روی شبیه ساز کار نمی کنه فقط باید مال خودش باشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
من کیلزون 2 هر کاری می کنم 1 در ابتداش هست هنگ می کنه باز نمی شه اگر سیو یا بیلدی ازش هست بذارید من هیچی پیدا نکردم.
Gow3 رو تست نکردین شما؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خدای جنگ اسنشن چی ؟
نسخه ش 3 که میکن درست کار نمکینه!
نه اسنشن بدتره افتشم بیشتره اما جفتشون 1 ساعت بازی کردم اما اسنشن اذیتش بیشتره
دقت کن بالا هم گفتم این شبیه ساز زیاد یوزر فرندلی نیست خیلی باید باهاش ور بری یا بهتره صبر کنی حداقل از مرحله الفا خارج بشه
من خیلی یاد pcsx2 می ندازه حتی اعتقاد دارم برنامه نویس هاش همونا هستن اونم خیلی تنظیمات داره که ممکنه یکیش روی 1 بازی 1 دفعه کار نکنه پدرت درمیاد میاد تا بفهمی کدوم مشکل ساز شده

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
این روش رو میخواستم صحفه اول تاپیک قرار بدم که به علت محدودیت عکس نشد بروز رسانی کنم و مدیران هم پاسخ سوالم رو ندادن

روشی برای افزایش فریم بازی ها
از 10-200 درصد فریم بیشتر

یکی از روشهای که میشه فریم بازی رو 20-30 فریم اضافه کرد انجام این تنظیمات هست

ابتدا روی بازی مد نظر رفته راست کلیک کرده گزینه Custom Configuration رو انتخاب کنید و از تب Advanced بر روی Vblank Frequncey رفته و مقدارش رو 120 یا 180 کنید

141413

حالا بر روی تب رفته GPU رفته و مقدار فریم رو بر روی 30-60 قرار بدید

141414

حالا گزینه Save Custom Configuration کلیک کرده و بازی رو اجرا و تفاوت رو احساس کنید

حداقل 5 تا حداکثر 100 فریم بیشتر میگیرید بستگی به بازی و سیستم شما داره

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
عجیبه، سی پی یو من رایزن 3600 هست.به محض ورود به بازی که کنترل کراکتر رو در دست میگیری هنگ میکنه.

مال من کیلزون2 کامل اجرا میکنه ولی افکت دود سفید رنگه و فریم بعضی جاها تا 15 تا میاد.همون مرحله یکش یکم رفتم جلو افت فریمش زیاد بود بیخیال شدم.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
این روش رو میخواستم صحفه اول تاپیک قرار بدم که به علت محدودیت عکس نشد بروز رسانی کنم و مدیران هم پاسخ سوالم رو ندادن

ابتدا روی بازی مد نظر رفته راست کلیک کرده گزینه Custom Configuration رو انتخاب کنید و از تب Advanced بر روی Vblank Frequncey رفته و مقدارش رو 120 یا 180 کنید

View attachment 141413

View attachment 141414

حالا گزینه Save Custom Configuration کلیک کرده و بازی رو اجرا و تفاوت رو احساس کنید

View attachment 141413

View attachment 141414

خدای جنگ اسنشن و رد دید 1 رو تست بزنید ببیند جواب میده یا خیر ....
شاید با سیستم معمولیم ج بده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عجیبه، سی پی یو من رایزن 3600 هست.به محض ورود به بازی که کنترل کراکتر رو در دست میگیری هنگ میکنه.

مال من کیلزون2 کامل اجرا میکنه ولی افکت دود سفید رنگه و فریم بعضی جاها تا 15 تا میاد.همون مرحله یکش یکم رفتم جلو افت فریمش زیاد بود بیخیال شدم.
خوب اگه می شه سیوت برام بذارش لطفا چون ظاهرا بیلدهای خیلی قدیمی ردش می کنن. سیوش داخل HDD-000 هست داخل HOME پیداش می کنی.
اره افکت دود سفید تا 8 9 فریمم میاد پایین
ببین برای منم همین بود یادم نیست چی کار کردم اما صدات بذارن OPENAL ببین حل می شه مشکلت

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
خدای جنگ اسنشن و رد دید 1 رو تست بزنید ببیند جواب میده یا خیر ....
شاید با سیستم معمولیم ج بده
این دو تا رو ندارم
بعدش سیستم من خیلی خیلی قدیمی هست سی پی یو x5470 چهار هسته ای سوکت 771 !! برای سال 2008 !! گرافیک هم 780 TI هست
ولی با این حال بازی های زیادی رو راحت 30-60 فریم بازی کردم با این شبیه ساز و رفتم اخرش بجز بازیهای انحصاری AAA که اجرا میشه ولی سیستم نمیکشه و فریم خیلی خیلی پایین میده 2-10 فریم بعضیهاشون

God of War 3

141453

آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
نه اسنشن بدتره افتشم بیشتره اما جفتشون 1 ساعت بازی کردم اما اسنشن اذیتش بیشتره
دقت کن بالا هم گفتم این شبیه ساز زیاد یوزر فرندلی نیست خیلی باید باهاش ور بری یا بهتره صبر کنی حداقل از مرحله الفا خارج بشه
من خیلی یاد pcsx2 می ندازه حتی اعتقاد دارم برنامه نویس هاش همونا هستن اونم خیلی تنظیمات داره که ممکنه یکیش روی 1 بازی 1 دفعه کار نکنه پدرت درمیاد میاد تا بفهمی کدوم مشکل ساز شده
گرامی شما با این روش جدید که دوس عزیزمون کاربر AAKH1361
گذاشته رو برید و نتیجه رو برای 2 بازی خدای جنگ اسنشن و رد دید 1 گزارش بدید بی زحمت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر