RPCS3 | PS3 Emulator

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
بیشتر تو چه ویندوزهایی ج میده ؟
سیستم شما چی هستش ؟
ویندوز 10

سی پی یو x5470 xeon ساختش برای بیش از 10 سال پیش هست
16 گیگ رم DDR 3 باس 1333
کارت گرافیک 780 Ti با رم 3 گیگ

گیرز نداره PS3 که:D

من HEAVELY SWORD زدم عالی اجرا شد بی هیچ مشکلی 30 ثابت 60 باز نکردم هنوز البته
KILLZONE 2 زدم با مشکلات گرافیکی اجرا شد 30 ثابت اما گرافیک به هم می ریزه
GOW 3 باز HD اجرا نمی شه ماته تا 20 فریم افت داره هنگم 1 جاییش

اگر خواستی تست کنی
بازی های که مشکل گرافیکی داشت Write Color Buffers فعال کنید
اگر حل نشد Strict Render Mode رو فعال کنید

یا هر دو رو با هم فعال کنید
بیشتر مشکلاک گرافیکی رو حل میکنند این دو تا

• Like
Reactions: satellitedvb

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
KILLZONE 30 فریم بدون مشکل گرافیکی اجرا کردم اما بازم بعد 10 مین هنگ می کنه RATCHET هم هنگ کرد بعد از نصب دیتاش خلاصه داستان زیاد داره اما بدم بازی ها رو اجرا نمی کنه.
باید بیشتر با تنظیماتش ور برم
اگر هنگ کرد PPU Decoder و Spu Decoder رو بر روی Interperter Fast قرار بده تا حدود زیادی حل میشه
یا اینکه تیک Force Cpu blit emulation رو بزن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر هنگ کرد PPU Decoder و Spu Decoder رو بر روی Interperter Fast قرار بده تا حدود زیادی حل میشه
یا اینکه تیک Force Cpu blit emulation رو بزن
با اینا که خیلی کند می شه اما بازم هنگ می کنه کیل زون 1 جای خاصش هنگ می کنه
درود
وضعیت بازی TLOU در چه حده؟ بازی به این مهمی رو چرا روش بیشتر کار نمیکنن! :|

اصلا این بازی با انچارتد 3 اجرا نمی شن پیغام UNCAP MEMORY می ده

اما رتچد NEXUS با کمی مشکل گرافیکی راحت 30 بدون هنگ 1 ساعتی بازی کردم.
GOW AS هم دیتای منو نمی شناسه باید دوباره بگیرمش

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام کسی باهاش Siren: Blood Curse رو امتحان کرده وضعیتش چطوره؟؟ خیلی دوست دارم تجربه ش کنم ولی انحصاری ps3 هست. و همینطور وضعیت downpour با این شبیه ساز اگر کسی میدونه بگه.. ممنونم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام کسی باهاش Siren: Blood Curse رو امتحان کرده وضعیتش چطوره؟؟ خیلی دوست دارم تجربه ش کنم ولی انحصاری ps3 هست. و همینطور وضعیت downpour با این شبیه ساز اگر کسی میدونه بگه.. ممنونم
خیلی بعیده حتی اجرا بشن حتی بازی های معروف درست اجرا نمی شن اینا که هیچی

• Like
Reactions: reza3533

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
downpour قابل بازی هستش

• Love

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
گیرز نداره PS3 که:D

من HEAVELY SWORD زدم عالی اجرا شد بی هیچ مشکلی 30 ثابت 60 باز نکردم هنوز البته
KILLZONE 2 زدم با مشکلات گرافیکی اجرا شد 30 ثابت اما گرافیک به هم می ریزه
GOW 3 باز HD اجرا نمی شه ماته تا 20 فریم افت داره هنگم 1 جاییش
gears رو میدونم نداره یعنی میکم با سیسمت تستش کن یعنی با کاستون بیلد ...
سیسمت چیه ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من 1 چیزیم بگما من تازه دارم روی این شبیه ساز کار می کنم خیلی از بازی ها می شه با کارهای مختلف اجرا کرد من هنوز تست نکردم 1 سری چیزا مشابه کرستال کلیر اینا هم داره برای اپ اسکیل بهتر باید اینا هم بگیرم.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
هر جفتش بدون مشکل اجرا میشه
RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

https://rpcs3.net/compatibility?g=downpour

سایلنت هیل رو که خودم یکی دو ساعت بازی کردم روان و بدون هیچ مشکلی اجرا شد

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب من اکثر انحصاریش اجرا کردم اما کلا شبیه ساز user frienldy نیست داستان خیلی داره خیلی از بازی ها بعد از 1 مدت فریز می کنن یا افت فریم زیاد دارن اما در کل شبیه ساز در جای خوبی هست و بین 1 تا 3 سال اینده می شه بهش امید داشت البته اگر جا نزنن با همین روند پیش برن.
سیستم منم:
9900k
2080ti

• Like
Reactions: satellitedvb

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
خوب من اکثر انحصاریش اجرا کردم اما کلا شبیه ساز user frienldy نیست داستان خیلی داره خیلی از بازی ها بعد از 1 مدت فریز می کنن یا افت فریم زیاد دارن اما در کل شبیه ساز در جای خوبی هست و بین 1 تا 3 سال اینده می شه بهش امید داشت البته اگر جا نزنن با همین روند پیش برن.
سیستم منم:
9900k
2080ti
سخت افزار سونی 3 در برابر سیستم شما هیچه یعنی سخت افزار سونی 3 زیاد مال نیس ولی متاسفانه نرم افزارش حالا حالها کار داره ... وقتی با این سیستم خوب فریم نده حتما مشکلات اساسی داره الان با همین سیستم بازیای روی pc سنگین رو میشه بهترین فریم کرفت

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سخت افزار سونی 3 در برابر سیستم شما هیچه یعنی سخت افزار سونی 3 زیاد مال نیس ولی متاسفانه نرم افزارش حالا حالها کار داره ... وقتی با این سیستم خوب فریم نده حتما مشکلات اساسی داره الان با همین سیستم بازیای روی pc سنگین رو میشه بهترین فریم کرفت

اصلا ربطی نداره کلا شبیه ساز باید کد نویسیش درست باشه و درست دکد شده باشه تبدیل cELL هم به X86 خیلی کاره سختیه بازم دمشون گرم که تا همین حد هم پیش رفتن من PS3 داشتم اما کسایی که نداشتن بهتره صبر کنن 1 باره درست حسابی بازی کنن RED هم تست کردم خیلی بد فریم می ده بین 15 تا 30 می ده اما خوشبختانه مشکل گرافیکی نداره 1 سری کارا هم کردم کرش دیگه نکرد اما حداقل 6 ماه دیگه ای کار داره مگر اینکه کل تمرکز بذارن روش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر