RPCS3 | PS3 Emulator

aleseydan12

عضو جدید
Apr 6, 2020
2
سلام اطلاعت سیستم من به شرح ذیل است اما بازی خدای جنگ 3 سرعتش آهسته است و هنگ میکنه همش و اصلا نمیشه بازی کرد تنظیمات شبیه ساز رو هم پیوست میکنم. در هنگام اجرای بازی سی پی یو تا 97 درصد افزایش پیدا میکنه
cpu: Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz
ram:8g gile 2400
gpu:asus rx580 8g

Attachments

• 12.png
    12.png
    41 KB · مشاهده: 12
  • حاشیه‌نویسی 2020-04-17 083014.png
    حاشیه‌نویسی 2020-04-17 083014.png
    36.7 KB · مشاهده: 12

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام اطلاعت سیستم من به شرح ذیل است اما بازی خدای جنگ 3 سرعتش آهسته است و هنگ میکنه همش و اصلا نمیشه بازی کرد تنظیمات شبیه ساز رو هم پیوست میکنم. در هنگام اجرای بازی سی پی یو تا 97 درصد افزایش پیدا میکنه
داداش توی سایت شبیه ساز نگاه کنید نوشته این بازی هنوز غیر قابل بازی هستش
نسخه های کاستوم اومدن ولی فعلا دارن روی بهینه سازیش برای این بازی کار میکنن

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581

درود بر شما

اول اینکه همونطور که دوستان گفتند هنوز بازی کاملا قابل اجرا نیست و باگ داره

بجز اون شما تیک Enable SPU Loop Detection رو بردارید تو همه بازی ها خیلی سرعت اجرای بازی ها رو میاره پایین و تیک SPU Cash رو هم بزنید

دوم در تنظیمات گرافیکی بجز Multitherad RSX تیک تمام گزینه ها رو بردارید برای تمام بازی ها

اگر بازی مشکل گرافیکی داشت میتونید تیک Write Color Buffer رو هم بزنید

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
درود
راهنمای جدید (که کامل میشه)
بله تاثیر داره
مثل چگونه رزولیشن بازی ها رو افزایش بدیدم و 4k یا 8k بازیها رو اجرا کنیم (کیفیت عالی حتی بهتر از پلی 4)
چطور فریم بعضی بازیها رو تا دو برابر افزایش بدیم تا بازی ها روان اجرا بشن
چگونه بعضی از بازیهای که با تنظیمات معمولی قابل اجرا نیستند رو قابل اجرا کنیم
و ....

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
درود
راهنمای جدید (که کامل میشه)
بله تاثیر داره
مثل چگونه رزولیشن بازی ها رو افزایش بدیدم و 4k یا 8k بازیها رو اجرا کنیم (کیفیت عالی حتی بهتر از پلی 4)
چطور فریم بعضی بازیها رو تا دو برابر افزایش بدیم تا بازی ها روان اجرا بشن
چگونه بعضی از بازیهای که با تنظیمات معمولی قابل اجرا نیستند رو قابل اجرا کنیم
و ....
گرامی الان Red Dead Redemption و Assassin's Creed و خدای جنگ با این سری جدید قابل اجرا هستن یا خیر ؟

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
خدمتتان عرض کنم طبق اخرین گزارش کاربران
Red Dead Redemption و Assassin's Creed هر دو قابل بازی هستند ولی ممکنه وسط بازی یکسری خطا بده

اما این گزارش ها برای 2-3 سال پیش هست و به احتمال 90 درصد این مشکلات حل شدن و بازی بدون مشکل باید اجرا بشه
خدای جنگ هم من
خدای جنگ 1 و 2 و Guest of Sparta و Chain of olmypuss رو بدون مشکل تا اخرش رفتم هیچ مشکلی ندارد

گاد اور سه و گاد اف وار اسنسین رو نتونستم بازی کنم سی پی یو دستگاهم ضعیفه و فریمش خیلی پایینه هست برام

اما دو تا از کاربرا نوشته بازی رو از اول تا اخر تموم کرده کمی باگ داشته بازی ولی میشده تا اخرش بازی کرد و تمومش کرد

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
خدمتتان عرض کنم طبق اخرین گزارش کاربران
Red Dead Redemption و Assassin's Creed هر دو قابل بازی هستند ولی ممکنه وسط بازی یکسری خطا بده

اما این گزارش ها برای 2-3 سال پیش هست و به احتمال 90 درصد این مشکلات حل شدن و بازی بدون مشکل باید اجرا بشه
خدای جنگ هم من
خدای جنگ 1 و 2 و Guest of Sparta و Chain of olmypuss رو بدون مشکل تا اخرش رفتم هیچ مشکلی ندارد

گاد اور سه و گاد اف وار اسنسین رو نتونستم بازی کنم سی پی یو دستگاهم ضعیفه و فریمش خیلی پایینه هست برام

اما دو تا از کاربرا نوشته بازی رو از اول تا اخر تموم کرده کمی باگ داشته بازی ولی میشده تا اخرش بازی کرد و تمومش کرد
بیشتر تو چه ویندوزهایی ج میده ؟
سیستم شما چی هستش ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به زودی من تست جدید می زنم اگر بازی کردنی باشه یا به جایی خوبی رسیده باشه گزارش می دم
برای شبیه سازهای دیگه اما مشکلی بود می تونم کمک کنم شبیه سازهای دیگه به جاهای خوبی رسیدن اما PS3 360 فعلا مشکل زیاد دارن.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
به زودی من تست جدید می زنم اگر بازی کردنی باشه یا به جایی خوبی رسیده باشه گزارش می دم
برای شبیه سازهای دیگه اما مشکلی بود می تونم کمک کنم شبیه سازهای دیگه به جاهای خوبی رسیدن اما PS3 360 فعلا مشکل زیاد دارن.
رفیق از 2و3 red dead , gears و خدای جنگ اسنشن بزار بی زحمت ...

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رفیق از 2و3 red dead , gears و خدای جنگ اسنشن بزار بی زحمت ...
گیرز نداره PS3 که:D

من HEAVELY SWORD زدم عالی اجرا شد بی هیچ مشکلی 30 ثابت 60 باز نکردم هنوز البته
KILLZONE 2 زدم با مشکلات گرافیکی اجرا شد 30 ثابت اما گرافیک به هم می ریزه
GOW 3 باز HD اجرا نمی شه ماته تا 20 فریم افت داره هنگم 1 جاییش

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
KILLZONE 30 فریم بدون مشکل گرافیکی اجرا کردم اما بازم بعد 10 مین هنگ می کنه RATCHET هم هنگ کرد بعد از نصب دیتاش خلاصه داستان زیاد داره اما بدم بازی ها رو اجرا نمی کنه.
باید بیشتر با تنظیماتش ور برم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر