RPCS3 | PS3 Emulator

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
اصلا ربطی نداره کلا شبیه ساز باید کد نویسیش درست باشه و درست دکد شده باشه تبدیل cELL هم به X86 خیلی کاره سختیه بازم دمشون گرم که تا همین حد هم پیش رفتن من PS3 داشتم اما کسایی که نداشتن بهتره صبر کنن 1 باره درست حسابی بازی کنن RED هم تست کردم خیلی بد فریم می ده بین 15 تا 30 می ده اما خوشبختانه مشکل گرافیکی نداره 1 سری کارا هم کردم کرش دیگه نکرد اما حداقل 6 ماه دیگه ای کار داره مگر اینکه کل تمرکز بذارن روش
بقول شما درست برنامه نویسی نشده و یا اینکه هنوز مچ یا لوک نشدن بازیا با شبیه ساز .....

• Like
Reactions: s.1

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان قصد جسارت ندارم ولی پیام ها رو که خوندم به نظرم یه ps3 (ترجیحا slim) کپی خور بخرید گیم هاش رو تموم کنید و لذت ببرید چرا که برای تجربه ی انحصاری های بسیار زیبا صبر جایز نیست :D
اگر هم منتظر هستید تا با شبیه ساز و رزولیشن 4k و 60 فریم گیم ها رو تموم کنید که باید تا چند سال دیگه دندون روی جیگر بزارین.

برای اینکه اسپم نشه:
حتما تویستد متال رو بزنید که خیلی بازی خشن و توپیه مخصوصا چند نفره که حرف نداره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب من کلی چیز میز راجب شبیه ساز فهمیدم که خیلی زیاده به تدریج می گم اما به عنوان 1 کمک بزرگ

TSX برای اینتل های جدید قطعا باعث کرش بازی ها می شه حتما خاموشش کنید اما برخی بازی ها بهش نیاز دارن مشابه GOW AS که هر 10 مین کرش می کنه دنبال راهیم که بشه فیکسش کرد.
برای لست یا انچارتد ها هم از READ BUFFER ها برای GPU باید استفاده کنید نسخه 1 نیازی بهش نداره.

بهترین ترکیب شبیه ساز هم برای سرعت SPU LLVM با PPU FAST هست.

اینجا هم 1 سری پک برای افزایش فریم فیکس گرافیک با حذف MLAA هست که ماله خودمه ساختمش فقط کپیش کنید در جایی که EXE برنامه هست. دقت کنید فقط اپدیت اول یا اخر بازی ها رو شامل می شه.

دهنم سرویس شد تا اینا رو بفهمم تا صبح پای PC برای تست های مختلف بودم 1 چنتا لایک بدید که خستگیم دربره:D
حالا بازم هست می گم.

1 نکته مهم دیگه حتما بازی ها هم 720P اجرا کنید بعد اپسکیل کنید 1080P قطعا باعث کرش یا اجرا نشدن یا مشکلات دیگه ای می شه. به جاش هر میزان که می خواید اپ اسکیل کنید.

Attachments

• patch.rar
    2.4 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
خوب من کلی چیز میز راجب شبیه ساز فهمیدم که خیلی زیاده به تدریج می گم اما به عنوان 1 کمک بزرگ

TSX برای اینتل های جدید قطعا باعث کرش بازی ها می شه حتما خاموشش کنید اما برخی بازی ها بهش نیاز دارن مشابه GOW AS که هر 10 مین کرش می کنه دنبال راهیم که بشه فیکسش کرد.
برای لست یا انچارتد ها هم از READ BUFFER ها برای GPU باید استفاده کنید نسخه 1 نیازی بهش نداره.

بهترین ترکیب شبیه ساز هم برای سرعت SPU LLVM با PPU FAST هست.

اینجا هم 1 سری پک برای افزایش فریم فیکس گرافیک با حذف MLAA هست که ماله خودمه ساختمش فقط کپیش کنید در جایی که EXE برنامه هست. دقت کنید فقط اپدیت اول یا اخر بازی ها رو شامل می شه.

دهنم سرویس شد تا اینا رو بفهمم تا صبح پای PC برای تست های مختلف بودم 1 چنتا لایک بدید که خستگیم دربره:D
حالا بازم هست می گم.

1 نکته مهم دیگه حتما بازی ها هم 720P اجرا کنید بعد اپسکیل کنید 1080P قطعا باعث کرش یا اجرا نشدن یا مشکلات دیگه ای می شه. به جاش هر میزان که می خواید اپ اسکیل کنید.
دوس عزیز برای بنده بیشتر God of War: Ascension مهمه ... الان یه جمع بندی بکنید تا تکمیل بشه و بدون ایراد بازی کنیم چی باید بکنیم دقیق !!!

سیستم بنده i5 4460 , ram 8 gb, گرافیگ انبرد خخخخخخ ... ج میده ؟ البه خدایش باهاش گرز 1 و خدای جنگ 1و2 و المپیوس و اسپارتا رو بازی کردم ....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه عزیز خیلی بعید با این سیستم بتونید بازی کنید اصلا شبیه سازا با انبرد هم خوب کار نمی کنن gow as فعلا نمی تونید بازی کنن خیلی کرش می کنه.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
اقای مدیر
امکانش هست محدودیت تعداد عکس رو برداشت
الان من راهنمای شبیه ساز رو که دارم کامل میکنم و میخوام تصویر قرار بدم خطا میده و اجازه نمیده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
DIABLO 3 ULTIMATE-KILLZONE HD-NINJA GAIDEN 1-2-JAK 1-PLAY STION ALL STAR-RESISTANCE 1

اینا همگی با فریم 60 ثابت عالی بدون مشکل اجرا می شن متال گیر 4 هم بین 20 تا 30 اکثرا 30 بدون مشکل اجرا می شه.
بازی های انچارتد 1 با متال گیر پیس هم بدون مشکل اجرا می شن. FLOWER هم با کمی مشکل گرافیکی اجرا می شه نیاز به دسته 3 یا 4 دارید.

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
478
نام
پوریا
DIABLO 3 ULTIMATE-KILLZONE HD-NINJA GAIDEN 1-2-JAK 1-PLAY STION ALL STAR-RESISTANCE 1

اینا همگی با فریم 60 ثابت عالی بدون مشکل اجرا می شن متال گیر 4 هم بین 20 تا 30 اکثرا 30 بدون مشکل اجرا می شه.
بازی های انچارتد 1 با متال گیر پیس هم بدون مشکل اجرا می شن. FLOWER هم با کمی مشکل گرافیکی اجرا می شه نیاز به دسته 3 یا 4 دارید.
سلام
وقتتون بخیر ، تنظیماتی که برای اجرای mgs4 استفاده کردید رو میگید، برای من من همون اول بازی کرش میکنه
ممنونم

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
سلام
وقتتون بخیر ، تنظیماتی که برای اجرای mgs4 استفاده کردید رو میگید، برای من من همون اول بازی کرش میکنه
ممنونم
برای متال گیر4 کلا یه build دیگه استفاده میکنن،یه نسخه فرعی از نسخه اصلی
نسخه اصلی به محض ورود به بازی کرش میکنه.
لینک
https://github.com/rajkosto/rpcs3/releases

• Like
Reactions: Midpoorya

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
اگر کسی پچ 60 فریم heavly sword خواست بگه بذارم الان دیگه گیم پلیش خیلی کلنگه اما به من همچنان حال می ده

شبیه ساز داره بسرعت پیشرفت میکنه
بزار آقا عالیه
بازی را روی PS3 رفتم البته خیلی سال پیش
فکر کنم 30 فریم هم نبود

من سی پی یو یکم ضعیفه 9600K ولی گرافیکم مناسبه 2070S میتونم 60 فریم اجراش کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر