RPCS3 | PS3 Emulator

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گرامی شما با این روش جدید که دوس عزیزمون کاربر AAKH1361
گذاشته رو برید و نتیجه رو برای 2 بازی خدای جنگ اسنشن و رد دید 1 گزارش بدید بی زحمت .

این روشی که دوستمون گذاشته من خیلی وقت پیش انجام دادم برای heavnly sword هم فایلی که گذاشتم اعمال شده
این کار باعث افزایش فریم نمی شه بلکه برای انلاک کردن فریم بازی هست بر فرض بازی 30 فریم قفل هست شما بازش می کنید تا 60 فریم بشه برای خیلی از بازی ها جواب می ده برای خیلی ها هم کار نمی کنه مشابه resistance 1 که می شه نهایت 34 فریم یا بازی هایی مشابه afro samurai که سرعت بازی دوبل می شه سریع می شه.
بالای 120 که اصلا پیشنهاد نمی شه نمی دونم چرا اما توی سایتش زده
بازی های gow هم کلا فریم متغیر تا 60 هست بازی اصلی هم همین بوده بین 30 تا 60 فریم می داد پس این کار عملا براش بی فایدس

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
همونطور که دوستمون گفت باعث انلاک فریم بازی میشه یعنی بازی که 30 فریم هست میشه 60 فریم بازی کرد
اینطور نیست که اگر سیستمتون قدیمی باشه نهایت قدرتش 20 فریم باشه بشه 40 فریم (اشتباه برداشت نیشه)
ولی همونطور که گفتم بستگی به سیستم شما داره چقدر تفاوت بگیرید روی سیستم های قوی بیشتر تاثیر داره

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
این روشی که دوستمون گذاشته من خیلی وقت پیش انجام دادم برای heavnly sword هم فایلی که گذاشتم اعمال شده
این کار باعث افزایش فریم نمی شه بلکه برای انلاک کردن فریم بازی هست بر فرض بازی 30 فریم قفل هست شما بازش می کنید تا 60 فریم بشه برای خیلی از بازی ها جواب می ده برای خیلی ها هم کار نمی کنه مشابه resistance 1 که می شه نهایت 34 فریم یا بازی هایی مشابه afro samurai که سرعت بازی دوبل می شه سریع می شه.
بالای 120 که اصلا پیشنهاد نمی شه نمی دونم چرا اما توی سایتش زده
بازی های gow هم کلا فریم متغیر تا 60 هست بازی اصلی هم همین بوده بین 30 تا 60 فریم می داد پس این کار عملا براش بی فایدس
الان شما اسنشن و رد دید رو راحت اجرا مکیند ؟

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
اقا اینا قابل بازی نیستند نهایت نیم ساعت تا یک ساعت به سایت اصلی مراجعه بکن فقط دف جم 3 و رزیستنس جدیدا قابل بازی شده با تغییرات در ستینک شبیه ساز

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه دیگه رد دد با شبیه ساز xenia برید اینجا 10 فریم هم نمی ده اما god as با کلی اذیت می شه بازی کرد حالا اگر بعدا هم 1 جایی کلا قفل کنه نمی دونم من فقط یکم بازیش کردم فریمش هم بین 20 تا 60 متغیره با 9900k 2080ti

• Like
Reactions: satellitedvb

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
آقا من سیستم rtx 2060 سی پی یو i9 9750h رم 16 ddr4 دارم ولی فقط بازی های ورزشی رو خوب وروون اجرا میکنه. بعد تو توتوب میبینم طرف با سیتم کلنگ MGS4 رو 4k بازی میکنن بابا خیلی ستمه لطفا راهنمایی منید چه کنم من فقط واسه انچارتد لست و متال میخوام ولا غیر

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
آقا من سیستم rtx 2060 سی پی یو i9 9750h رم 16 ddr4 دارم ولی فقط بازی های ورزشی رو خوب وروون اجرا میکنه. بعد تو توتوب میبینم طرف با سیتم کلنگ MGS4 رو 4k بازی میکنن بابا خیلی ستمه لطفا راهنمایی منید چه کنم من فقط واسه انچارتد لست و متال میخوام ولا غیر
برای MGS4 از تنظیماتی که این طرف گفته استفاده کن
تو یکی دو دقیقه اول هست بخش تنظیمات

برای The Last Of Us هم از تنظیمات این استفاده کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Delux1

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
برای MGS4 از تنظیماتی که این طرف گفته استفاده کن
تو یکی دو دقیقه اول هست بخش تنظیمات

برای The Last Of Us هم از تنظیمات این استفاده کن
ممنون واسه متال جوابه ولی واسه لست و انچارتد خیر اگه توجه کنی میانگین FPS هم 20 هست که اصلا قابل بازی نیست
حس میکنم زیاد به قدرت pc,نیست م نرم افزار عیب داره

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
ممنون واسه متال جوابه ولی واسه لست و انچارتد خیر اگه توجه کنی میانگین FPS هم 20 هست که اصلا قابل بازی نیست
حس میکنم زیاد به قدرت pc,نیست م نرم افزار عیب داره
طبیعیه. شبیه‌ساز در حال پیشرفته. پارسال همین قدر رو هم اجرا نمی‌کرد و دوسال قبل همین موقع اصلا توی بازی نمی‌رفت. و حتماً سال دیگه بهتر از امسال خواهد بود.
جواد خیابانی‌طور بخونید.
یه زمانی دلفین بازی Twilight Prince‌رو با ۵ فریم اجرا می‌کرد. الان کل بازی‌های Wii رو ۱۰ برابر بهتر از خودش اجرا می‌کنه. حتی روی موبایل‌ها.

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان من هر نسخه ای دانلود میکنم حتی بازی های playable رو برام فریز میکنه حدود 1 دقیقه بعد قبلا اینجور نبود نمیدونم چه مرگشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر