Resident Evil 5 *Spoilers* (پست اول را بخوانید)

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا من رو Veteran هم تموم کردم قسمت اضافه با جیل هم ظاهر نشد که نشد
اصلا این قسمت رو داره بازی یا نه ؟:)
اعصابم بهم ریخته خفن :evil:
اگه قسمت اضافه به جز merecenriesنداشته باشه واقعا بعضیا حق دارن از اکسترا مد مسخره ای که داره انتقاد کنن

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
من اونجام که اکسلا حرف میزنه بعد یه موجود میاد (یه چند مرحله پیشترش با اتاق اتیش کشتیمش) یه تفنگ اتیش افکن میده هر چی میزنمش کوچیک میشه و دوباره بزرگ میشه میسوزنمش همین طور حالا چه کار کنم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من اونجام که اکسلا حرف میزنه بعد یه موجود میاد (یه چند مرحله پیشترش با اتاق اتیش کشتیمش) یه تفنگ اتیش افکن میده هر چی میزنمش کوچیک میشه و دوباره بزرگ میشه میسوزنمش همین طور حالا چه کار کنم؟
دوست عزیز اول از همه اون کپسول ها قرمز رو برو نزدیکش و دکمه X رو بزن تا بیفته بعد که جونوره از روش رد شد اون تفنگ آتیشی رو وردار و بهش تیر بزن. بعدش یک سری شاخک از پشتش میاد بیرون که باید اونا رو نابود کنی بدشم تمام.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
[جواب دوستان برای INFINTE کردن

برای بی نهایت کردن یه بار باید بازی رو تموم کنید و هر اسحله ای رو که میخواید به نهایت کنید رو باید تا ته آپگرید کنید بعد از این کار باید با پوینت هایی که تو بازی بهتون میده روی Vertem که اگه D بگیرید بهتون 500 تا اگه C بگیرید 800 اگه B بگیرید 1000 اگه A بگیرید 1500 اگه S بگیرید هم 2000 بهتون میده بعد یا این POINT ها توی SPACEIL FEATURE اسحله ای رو که تا ته اپگرید کردید در ازای POINT که میدید INFINT کنید نظر من اینه که MAGNUM رو تا ته فول کنید دوره اول قدرت فوق العادهای داره این اسحله

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
آقایون من چپتر 1-4 گیر کردم تا این زنبور بزرگه می یاد
بعد از پله ها می رم بالا و می گه دکمه A ( سبز ) را بزن من هم می زنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و می میرم شما ها چطوری رد کردین؟

bnmnb

کاربر سایت
Feb 24, 2009
26
سلام دوستان ببخشید در اون قسمت آینه ها من دو تاش رو رفتم اون آخریه رو چه جوری باید رد کنم؟چون راهی برای آدم نمی ذاره.
ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
SP لطفا !!!

این بازی کد تقلب ندارد

بازی ترس نداشت

من هم با A زدن نتوانستم بنابر این اول کشتمش اون پایین بعد رفتم.

3 پست پشت سر هم؟!بیشتر دقت کنید دفعه ی بعد برخورد میشه...
امین
کشتیش؟!!!

اونحا باید A بزنید و بنا به درجه سختی این کار باید سریع تر انجام بشه !
هیشگی حاضر نیست داستان بازیرو کامل برامون تعریف کنه؟
داستان بازی:
اگر مطمئن نیستید لطفا نخوانید !

در آخر سر بازی Jill و sheva و chris هر سه زنده می مونند ولی هنوز مشخص نیست که vesker کاملا مرده یا نه !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به بچه 2 ساله اگر 10 بار گفته بودی توی Spoiler بذارید حرفاتون رو تا الان گذاشته بود.
پست ها پاک شد.

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
من بازی رو تموم کردم ولی دز قسمت mercenaries فقط کریس و شیوا باز هستند و بقیشون قفلند , لطفا راهنمایی کنین که چجوری میتونم بقیه شخصیتها رو باز کنم (از 2 روز پیش هر کار کردم نتونستم!!!)
ممنون

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اقا یه چیز خنده دار من غول اخر بازی رو با چاقو کشتم خیلی باحال بود:laughing: دلیلشم اینه که تمام تیر هام تموم شده بود !

راستی من اخرش نفهمدیم برای بینهایت کردن سلاح باید تا ته اپگریدش کنیم ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر