Resident Evil 5 *Spoilers* (پست اول را بخوانید)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی لایو رو بازی کرده..؟ یکم توضیح بدین ...
Live چی دوست عزیز.:eek: بازی 13 مارچ انتشار پیدا میکنه. امروز 8م هستش. دوست داری بن بشی:) یا می خوای بچه ها رو بن کنی:evil: تا 13 فکر نکنم کسی حماقت بکنه و توی Live بازی کنه.:biggrin1:

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
سلام.
من یه سوالی دارم:
این چرتو پرتهایی که وسکر درمورد Uroboro میگفت چه بود؟؟؟؟مثلا میگفت کسایی که از این ویروس زنده بمونن......؟؟؟بعد گفت می خوام دنیا رو نجات بدم؟؟؟؟یعنی این ویروس چه بلایی سر مردم می آورد؟؟؟
بعد هدف اصلی آمبرلا از ساختن این ویروس ها چیه؟؟یعنی فقط هدفش شوم بوده و می خواست مردم رو نابود کنه؟؟؟؟
ممنون

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
من تموم نکردم اما فکر کنم نمیشه!چون جیل که اصلا کاراکتر قابل بازی نیست!:cheesygri
موندم 15 ساعت تو حالت نرمال؟؟چرا اینو تو اسپویلر گذاشتم نمیدونم:laughing:

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
آقا چگونه می شه بازی دو نفره رفت؟
من که هر کاری کردم نشد واقعا اگر دو نفره بشه خیلی به جذاب شدن بازی کمک می کنه

آقا جوابم را فهمیدم ببخشید که عجله کردم برای سوالم

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Live چی دوست عزیز.:eek: بازی 13 مارچ انتشار پیدا میکنه. امروز 8م هستش. دوست داری بن بشی:) یا می خوای بچه ها رو بن کنی:evil: تا 13 فکر نکنم کسی حماقت بکنه و توی Live بازی کنه.:biggrin1:
این نسخه ژاپن هست و الان هم اگر لایو بازی کنید نباید مشکلی پیش بیاد آنلاین بشید ولی پیشنهاد میشه تا 13 مارس حداقل انلاین بازی نکنید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
این نسخه ژاپن هست و الان هم اگر لایو بازی کنید نباید مشکلی پیش بیاد آنلاین بشید ولی پیشنهاد میشه تا 13 مارس حداقل انلاین بازی نکنید
حسام جان من توی سایت ها یک بررسی کردم خیلی ها می گفتند که J ها مشکلی نخواهند داشت ولی Pal ها شاید دچار مشکل بشوند !

بازی را من هنوز رسما شروع نکردم. یک پارتنر خوب هم باید انتخاب کنم و بازی را روی ورترن تموم کنم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بله این قضیه برای کسی که Pal داره فرق می کنه چون فکر می کنم Microsoft متوجه میشه که کی Pal هست و کی NTSC و اگه Pal باشی میگه که شما این بازی رو از کجا آوردی؟ پس بهتر چون ریجن بازی Free هست تا تاریخ انتشار بازی رو انجام ندید و یا می تونید قید Live رو تا شنبه بزنید و بشینید بازی کنید.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من که انلاین هم شدم چند تا از دوستان هم شدن مطمئن باشید بازی زودتر از عرضه بازی کنید یعنی انلاین نشید باهاش و تو پروفایلتون باشه و ریویو کپی نباشه بن نخواهید شد و مایکروسافت دونه دونه نمیاد ببینه کی چیکار کرده.درضمن در این جور موارد امکان داره پروفایل بن بشه تا دستگاه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
حرف شما تا حدی درست هست. می تونم بپرسم شما و دوستاتون چه ریجنی هستید؟ چون اگه Pal باشه یکم بی احتیاطی هست و من همچین ریسکی رو نمی کنم و به کسی هم که ریجن دستگاهش Pal هست توصیه می کنم همچین کاری رو نکنه. چون که فکر کنم مایکروسافت اونقدر تجهیزات و فن آوری داره که موقع بن کردن ریجن کنسول ها رو هم تشخیص بده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من پال هستم فوقش یه بن شدنه دیگه که احتمالش خیلی کمه.درضمن تجهیزات و فن اوری نمیخواد هر کنسولی یه IP داره که در Database مایکروسافت ثبت شده و از اون میفهمن ریجن کنسول چیه

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم من وقتی میخوام وارد بازی بشم یک منو میاد که گزینه ای به نام REACTION داره که خودش زده no اون چیه میشه توضیح بدید و ایا yes کنمش یا نه مرسی

Last edited by a moderator:

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم من وقتی میخوام وارد بازی بشم یک منو میاد که گزینه ای به نام REACTION داره که خودش زده no اون چیه میشه توضیح بدید و ایا yes کنمش یا نه مرسی
داداش اگر no رو بزنی که بهتره وقتی به شیوا شلیک میکنی و یا چاقو میزنی منظورم chrise صدمه ای نمیبینه .اما اگر yes بزنی برعکس قضیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر