Resident Evil 5 *Spoilers* (پست اول را بخوانید)

دادش این وسکر تو اتشفشان چه مدلی میمیره من هر چی گولوله عقب جلو زدم فایده نداشت ( نه این که خیلی گلوله هم دارم ) هیچی دیگه با چاقو افتادم به جونش اما فایده نکرد هر برو عقبش رو بزن برو جلوش رو بزن حوصله ادم سر میریه غول اخر 4 واقعا هیجان داشت اما تو این من بیشتر حوصلم سر رفت حالا راه حل چیزی داره ؟توضیح بدید ممنون میشم

دادش این وسکر تو اتشفشان چه مدلی میمیره من هر چی گولوله عقب جلو زدم فایده نداشت ( نه این که خیلی گلوله هم دارم ) هیچی دیگه با چاقو افتادم به جونش اما فایده نکرد هر برو عقبش رو بزن برو جلوش رو بزن حوصله ادم سر میریه غول اخر 4 واقعا هیجان داشت اما تو این من بیشتر حوصلم سر رفت حالا راه حل چیزی داره ؟توضیح بدید ممنون میشم
سعي كن با Magnum بزني خيلي بهتره

من نه xbox 360 دارم و نه ps 3 و نمیتونم اینو تا آمدن نسخه pc بازی کنم. صبر و تحمل هم ندارم! پس لطفا یکی وقت بزاره داستان بازی رو بنویسه. ثواب داره!
هر چند که من هنوز متحیرم چطور هنوز 13 مارس تاریخ عرضه بازی نشده خیلی ها این بازی رو تموم کردند!!!:confused:
من تمام پست هارو خوندم و اینطور که بنظر میرسه خیلی ها از داستان بازی ناراضی اند. اینطور که بنظر میاد باید منتظر re 6 باشیم و re 5 رو فراموش کنیم!!

جان؟ از داستان ناراضی اند؟ بزرگترین نقطه قوت بازی داستانش بوده !!!!! این عجیب ترین حرف در مورد این بازی بود!!
ضمنا اینکه همه بازی کردند 1- بازی دزدی خور شده 2- نسخه ژاپنی بازی پخش شده

سلام ، نمیدونم کسی نمیبینه یا انقدر بی ارزشه سوال آدم؟
یه سوال پرسیدم گفتم اگه کسی وقت گرانبهاش هدر نمیره بگه آخر بازی Extra mode چی آنلاک میشه
انقدر سخته واقعا؟

یکم توضیح لطفا بدید که چه مدلی میمیره ؟

من دوتا magnom رو قدرتشو تا اخر اپگرید کردم و یکی به شوا دادم یکیشو خودم برداشم بعد وقتی قلبش زد بیرون باید RPG بزنی بهش منم هر کاری کردم با بقیه تفنگا رد نمیشد حتی با magnom تا اخر اپگرید شده یه ذره شانسی هم هست باید یه موقع بهش بزنی که نزدیک مواد مذاب باشه و بیفته اون تو :)
یه سوال پرسیدم گفتم اگه کسی وقت گرانبهاش هدر نمیره بگه آخر بازی Extra mode چی آنلاک میشه
انقدر سخته واقعا؟
برا اولین بار که تموم کنی مد Merseneries باز میشه برا دفه های بعدی رو نمیدونم چون نرفتم

منم یک 3 ساعته دستم رسیده بازیش میکنم
گرافیکش عالیه!اما اون چیزی که حالا انتظار داشتم نبود!نمیگم بده
مخصوصا
اون خفاش کنده که شده زامبی و بایل زیرش مین بزاریم تا بترکه
من تا اینجا اومدم
رو نرمال بازی میکنم
میدونم که فقط ارزش یک بار بازی کردن رو داره:cheesygri
حالا دوستان چقدر مونده تمومش کنم؟؟
آخرشم که نباید منتظر چیزی باشیم!:(

من تا اینجا اومدم
رو نرمال بازی میکنم
میدونم که فقط ارزش یک بار بازی کردن رو داره:cheesygri
حالا دوستان چقدر مونده تمومش کنم؟؟
آخرشم که نباید منتظر چیزی باشیم!:(

دوست عزیز انتطار چه چیزی رو می خوای داشته باشی بازی مثل هر بازی دیگه ای تمام میشه و قسمت Merseneries مثل RE 4 باز میشه و همچنین قسمتی هستش که می تونی لباس ها و چیز های دیگه ای بخری

وقتی بازی تموم میشه دفعه بعد که بازی رو شروع میکنی قبل از ورود به بازی تو منو یه گزینه اضافی میشه infnite ammo من هر فعال و غیر فعال کردم تو بازی محماتم نامحدود نشد باید چیکار کنم

خوب من بازي رو به اتمام رسوندم.:biggrin1: 14 تا 15 ساعت طول كشيد.
گرافيك عالي و يكي از بهترينهاي اين نسل.
گيم پلي = Next Generation Resident Evil 4.:biggrin1: و يه مقدار اكشنتر.
داستان عالي و ميشه گفت بهترين داستان رو در سري داشت. اين بازي تقريبا پرونده ي داستاني تمام شماره هاي قبلي رو بست. حالا موندم كپكام براي شماره بعدي چه خوابي برامون ديده.:confused::biggrin1:

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or