Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
Blackjack من اینطور که فهمیدم تمومی نداره!(حداقل توی بازی یه دفعه 1 ساعت با کمترین Chipها نشستم تموم نشد).من مثلا اولش 100 تا Chip داشتم وقتی تعداد Chipهام بیشتر از 100 شد Quit کردم رفتم دیدم به بردهام توی Blackjack اضافه شده.
100% هم شد پس فک کنم درست باشه!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوستان اونجا که باید واسه یارو از هر گلی 3 تا پیدا کنی واسه زنش خوب من پیدا کردم اما نمی دونم کلبش کجاست ؟
همون جایی که دیدیش یه دریاچه هست. یه جایی اطراف دریاچه س . جاش درست یادم نیس اسمش چی بود ولی میدونم تو را شهر armadilo به thives landing ه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
دوستان اونجا که باید واسه یارو از هر گلی 3 تا پیدا کنی واسه زنش خوب من پیدا کردم اما نمی دونم کلبش کجاست ؟
بين راه Macfarlanes ranch , Thieves landing ببيني هستش . اصلا مگه بري رو نقشه علامت سوال برات نميزنه؟ يا يه منطقرو برات بنفش كنه ( به صورت دايره يه خورده بزرگ ).

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
یه دفعه اومدم اینجا گفتم بازی پوکر چه طوریه من از راهنما نمیفهمم یکی از اعضای تحریریه اومد منو خورد که به هوشت ربط داره و ......... حالا من میخواستم از دوستان بپرسم تو کدوم دیکشنری boar tusk میشه گوزن نر که شما واسه قسمت 4 master hunter اونو ترجمه کردین گوزن نر !!!! تو اون قسمت باید 5 تا گراز نر بکشید دوستان !!!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یه دفعه اومدم اینجا گفتم بازی پوکر چه طوریه من از راهنما نمیفهمم یکی از اعضای تحریریه اومد منو خورد که به هوشت ربط داره و ......... حالا من میخواستم از دوستان بپرسم تو کدوم دیکشنری boar tusk میشه گوزن نر که شما واسه قسمت 4 master hunter اونو ترجمه کردین گوزن نر !!!! تو اون قسمت باید 5 تا گراز نر بکشید دوستان !!
حتما با Buck اشتباه گرفته عزيز ، ديگه اشتباهه پيش مياد .

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان میشه یکی لطف کنه و درباره اون challengeی که باید 5تا گرگ رو با چاقو بکشیم توضیح بده.
ببین باید 5 تا گرگو با چاقو بکشی:dواسه ایم کار بالای مزرعه دختر تو نقشه یه جاش عکس گراز کشیده اما به جا گراز تا دلت بخوا گرگ داره با ببر البته اگه گرگا 3 4 تایی بودن یکی دوتاشونو با تیر بزن اون یکی 2 تایی که میمونن وقتی میخوان بهت حمله کنند 2 تا چاقو بزنی خلاس میشن:)من که فعلا الان نو کف گورکنم که از کجا گیر بیارم اخه !!!:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر