Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
بازی رو تموم کردم

توی SPOILER یک چیز گذاشتم فقط کسای که بازی رو تموم کردن بخونند در مورد داستان هستش

آخر بازی نمیشه داستان رو عوض کرد که شخصیت بازی جان نمیره و اون پسر نیاتش اخه بد جوری با مارستون عادت کردم

یک سوال دیگه هم دارم توی بازی من هر کاری کردم با این دخترهای تو کاواره ها رابطه برقرار نکرد نمیشه زوری یا با دلخواه خودشون کاری کرد در راکستر گیم این چیزها عادی ندیدم توی این بازی !!!؟؟؟

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
بازی رو تموم کردم

توی SPOILER یک چیز گذاشتم فقط کسای که بازی رو تموم کردن بخونند در مورد داستان هستش

آخر بازی نمیشه داستان رو عوض کرد که شخصیت بازی جان نمیره و اون پسر نیاتش اخه بد جوری با مارستون عادت کردم

یک سوال دیگه هم دارم توی بازی من هر کاری کردم با این دخترهای تو کاواره ها رابطه برقرار نکرد نمیشه زوری یا با دلخواه خودشون کاری کرد در راکستر گیم این چیزها عادی ندیدم توی این بازی !!!؟؟؟

شما باید قبل از اون ماموریت اخر که جان میمیره یک سترانگر:d بری که توش اون یارو که جانو می کشه رو قبل از ماموریت بکشی

من نتونستم ارتباط برقرار کنم:d

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
و خداوند تگ
spoiler.gif
را افرید و سپس ادمین های BC ان را در سایت خود قرار دادند!
یعنی واقعا استفاده از این تگ لعنتی انقدر زحمت داره این همه جلوی خودم گرفته بود م این اسپویلر هارو باز نکنم اونوقت خیلی راحت زرتی اومدی این جمله رو گفتی؟! به کسایی که مثل من بازی رو تموم نکردم یه ذره فکر نکردی؟!
واقعا نمیدونم چی بگم!!!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یه دفعه اومدم اینجا گفتم بازی پوکر چه طوریه من از راهنما نمیفهمم یکی از اعضای تحریریه اومد منو خورد که به هوشت ربط داره و ......... حالا من میخواستم از دوستان بپرسم تو کدوم دیکشنری boar tusk میشه گوزن نر که شما واسه قسمت 4 master hunter اونو ترجمه کردین گوزن نر !!!! تو اون قسمت باید 5 تا گراز نر بکشید دوستان !!!
اون قضیه که کاملا به هوشت برمیگرده و هیچ شکی درش ندارم پس از این بابت مطمئنم و بهتره خودت رو اصلاح کنی.

اما در مورد این لغتی که گفتی حق با شما هست و میشه گراز نر. ممکنه بعضی اشتباهات دیگه رو مشاهده کنی چون من وقتی تمامی Challengeها رو گرفتم از رو صفحه TV داشتم دونه دونه وارد می کردم و ممکنه اشتباه دیده باشم یا اون لحظه کلمه رو به اشتباه پیش خودم ترجمه کردم. به علت حجم بالای کار کردن و نبود فرصتی برای ویراستاری متن ممکنه از این اشتباه ها پیش بیاد.

در آخر هم این رو به شما بگم که واقعا بعضی ها(ایرانی و غیر ایرانی هم نداره پس باز به فرهنگ ایرانی ها همه چی رو برنگردونند دوستان) لیاقت داشتن بعضی چیزها رو ندارند. اون موقع که هنوز هیچکدوم از سایت های مهم دنیا تاکید می کنم دنیا هیچ گونه راهنمایی برای بازی قرار نداده بودند من براتون به زبان فارسی همه چی رو قرار دادم بعد شما میای این جوری برخورد می کنی. منتی هم سرت نیست چون من این کار رو برای خودم و برای افرادی که ارزش کار رو درک می کنند انجام دادند و تو همه جوامع بالاخره آدم های ناسازگار هم پیدا میشن که شما هم اولی و آخریش نیستی. بازم بگرد و فقط مشکلات کار رو ببین عادتی که خیلی از ماها بهش دچار شدیم یا داریم میشیم.

موفق باشیم

آخرین ویرایش:

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
ببین باید 5 تا گرگو با چاقو بکشی:dواسه ایم کار بالای مزرعه دختر تو نقشه یه جاش عکس گراز کشیده اما به جا گراز تا دلت بخوا گرگ داره با ببر البته اگه گرگا 3 4 تایی بودن یکی دوتاشونو با تیر بزن اون یکی 2 تایی که میمونن وقتی میخوان بهت حمله کنند 2 تا چاقو بزنی خلاس میشن:)من که فعلا الان نو کف گورکنم که از کجا گیر بیارم اخه !!!:(
فکر کنم گرکن همون armadilo باشه. نه؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
شما باید قبل از اون ماموریت اخر که جان میمیره یک سترانگر:d بری که توش اون یارو که جانو می کشه رو قبل از ماموریت بکشی

من نتونستم ارتباط برقرار کنم:d
دوست عزیز اولا باید در Sp جواب می دادی.ثانیا جوابت غلط و گمراه کننده است.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
ها منم سر 63.7 تموم کردم!!
راستی وقتی اواخره بازی میره پیشه خانوادش تو خونه یه نردبون هست!از اون برین بالا میرسین به یه صندوقچه بازش کنید تی شرت سیاه راک استار رو میده!
میگم این جک پسره جان نمیشه بره انتقام بگیره؟یعنی با پسر جان دیگه ماموریت اصلی نداریم؟
میشه یکی داستان رو برام توضیح بده که این یارو ها کی بودن و بدبدختی های جان سر کی بود؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
راستی وقتی اواخره بازی میره پیشه خانوادش تو خونه یه نردبون هست!از اون برین بالا میرسین به یه صندوقچه بازش کنید تی شرت سیاه راک استار رو میده!
میگم این جک پسره جان نمیشه بره انتقام بگیره؟یعنی با پسر جان دیگه ماموریت اصلی نداریم؟
میشه یکی داستان رو برام توضیح بده که این یارو ها کی بودن و بدبدختی های جان سر کی بود؟
شما که بازی تموم کردی برو تو شهر بلک واتر بعد اونجا یه استرینجره که اگه اونو بری اون یارو راس رو می کشی.>:d<این یارو ها مامورهای دولتی بودند که از جان برای پیدا کردن داچ استفاده کردند.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
برو blackwater,یه علامت سوال هست,اون ماموریت را انجام بده,یه علامت سوال دیگه میاد,اون دومی ماموریت انتقام گرفتن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر