Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من بازی رو تازه گرفتم ولی همین اوایل بازی همش گیر میکنه تو زمین چندبار امتحان کردم بازم مشکلم حل نشد سیدی بازی رو چندبار عوض کردم بازم مشکلم حل نشد کسی هست که راهنماییم کنه وای مشکل حل بشه ؟

مثلا همون اول بازی که باید با اسب دنبال اون مرده بری بعد از اینکه قطار رد میشه و میخوای بری دنبالش یکم که راه میری پاهای اسب تا نصفه میره توی زمین و راه نمیره خودت هم از اسب بیای پایین همین بلا سرت میاد و هیچ رقمه نمیشه بازی کرد وبازی رو دوباره باید شروع کنی

دوستان من بازی رو تازه شروع کردم 8 درصدی رفتم
چند تا سوال داشتم

1 - به غیر از داخل اون دهکده ها که وسیله برای این ور اونور رفتن هست و پول میدی راهی نداره که بعد از انجام ماموریت ها مثلا وسط بیابانی جایی باشی و سریع بخوای برگردی به نقطه ای مثل m یا b ؟
یک چیزی تو مایه های taxi تو GTA IV

2 - این autosave فکر کنم برای من کار نمیکنه چون یک بار یکی دو تا ماموریت رفتم اون گوشه نوشته saving ولی بعدش دوباره از اول اومد

3 - این پوست هایی که از حیوانات میکنه رو فقط پیش doctor میفروشه ؟
من خودم خیلی نرفتم
1-نه نداره باید با اسبت برگردی
2-فک کنم باید بری خونه دستی سیو هم بکنی
3- پیش همه میفروشه (اسلحه فروش-دکتر-بقالی!)

2 - این autosave فکر کنم برای من کار نمیکنه چون یک بار یکی دو تا ماموریت رفتم اون گوشه نوشته saving ولی بعدش دوباره از اول اومد
باید دستی سیو کنی که به صورت خواب جان انجام میشه!
اگه خیلی دوری می تونی تو بیابون کمپ بزنی!

من خودم خیلی نرفتم

باید دستی سیو کنی که به صورت خواب جان انجام میشه!
اگه خیلی دوری می تونی تو بیابون کمپ بزنی!
از هر دوی دوستان ممنون
اگه اینطوری که دهن مهن نمیمونه از بس طولانیه مسیر :d

راستی این کمپ زدن چطوریه ؟

از هر دوی دوستان ممنون
اگه اینطوری که دهن مهن نمیمونه از بس طولانیه مسیر :d

راستی این کمپ زدن چطوریه ؟
back را بزن.یه دونه rb بزن.اولین گزینه نوشته basic camp.فقط تو شهر نمی زنه باید یه ذره خارج شی از شهر.وقتی کمپ زدی,اگر y را بزنی سیو می کنه,اگر a را بزنی می تونی fast travel کنی.

من خودم خیلی نرفتم
چرا اتفقا داره کافیه رو map جاییرو که میخوای انتخواب کنی بعد کمپ بزنی بعد travel to distination رو انتخاب کنی بعدم جاییرو که میخوای بری انتخواب کنی(چرا در جریان نیستید گمراه میکنید کسیرو)

مثلا همون اول بازی که باید با اسب دنبال اون مرده بری بعد از اینکه قطار رد میشه و میخوای بری دنبالش یکم که راه میری پاهای اسب تا نصفه میره توی زمین و راه نمیره خودت هم از اسب بیای پایین همین بلا سرت میاد و هیچ رقمه نمیشه بازی کرد وبازی رو دوباره باید شروع کنی
شما شک نکن مشکل از بازیته مال منم اینطوری بود رفتم عوضش کردم

چرا اتفقا داره کافیه رو map جاییرو که میخوای انتخواب کنی بعد کمپ بزنی بعد travel to distination رو انتخاب کنی بعدم جاییرو که میخوای بری انتخواب کنی(چرا در جریان نیستید گمراه میکنید کسیرو)
عزیزم من گفتم خودم خیلی نرفتم.
من در حد همون چیزی که میدونستم به ایشون گفتم که چیزی مث تاکسی gta نداره و مسیرو باید خودت بری. شما دفعه دیگه زودتر بیا راهنمایی کن تا ما گمراهشون نکنیم.

یا حق

دوستان توی قسمت انلاین چه جوری میشه شخصیت کسی که باهاش بازی میکنیم رو عوض کنیم؟
میشه اسلحه رو هم عوض کرد منظورم غیر از نگه داشتن دکمه lb ه؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or