Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
she's the man / 2006
کمدی یعنی این.
به لطف بازیگر زن نقش اول بامزش - که قیافش میزد به کاریکاتور :d - هر لحظه ی فیلم واسم خنده دار بود. وای اون مدیرشون چقدر خنده دار بود! کلی حال کردم. اگه یه فیلم تینیجری میخواین ببینید که سرحال بیاین اینو حتما ببینید.
8/10

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
girl next door 8.0
داستان قشنگ فيلمو با بازي قشنگ بازيگران فيلم - فيلم رو جالب كرده!
b13 : u هم كه افتضاح بود نه تنها به پاي فيلم اول نميرسيد بلكه يه فيلم كسل كنند بود! 4.5

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
The Karate Kid
kjc857rj17vqlr8l.jpg

8.5/10
فیلم خیلی زیبایی بود ،به نظرم یکی از بهترین فیلمهای جکی چان همینه.

Vampires Suck
v3cd0d6im9ff21h4jhv.jpg

6.5/10
فیلم باحالی بود ، مثلا لیدی گاگا و اینارو مسخره کرده بود ،ولی یه جوری بود ،بیش از حد تخیلی شده بود.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
Requiem for a Dream
قبلا دیدمش دوباره میبینمش.
3/10 به خاطر فیلمبرداری عالی.
از 28 دسامبر 1895 که برادران لومیر در زیرزمین گراند کافه ,در بولوار کاپوسن پاریس 10 فیلم را در ازای دریافت پول برای عده ای نمایش دادند سینما به عنوان یک هنر-صنعت بطور رسمی متولد شد.محصول صرف هنر هفتم چیزی نیست به جز اون چه که ما اینروزها به اون میگیم "فیلم".
اما اینکه چطور به هزاران فریم ثابتی که از جلوی دیدگانمون رد میشه و لحظه هامون و پر میکنه از لذاتی که نابن و در هیچ کجا و در هیچ هنری مانند اونها رو یکجا با هم نمیشه تجربه کرد عنوان فیلم رو بدیم مهمه و قابل بحث.
سینما دوران سختی رو گذرونده تا به دست ما رسیده.میراثیه که با تلاش میلیونها آدم بنام و بی نام و گمنام به جایی رسیده که عدم رو برای ما به عزلیتی تموم نشدنی تبدیل میکنه.از روزی که لومیر ها کارگران کارخونه رو برای ما در قابهای کوچک ثابت کردن و به تاریخ چسبوندنشون 100 سال و اندی میگذره.از اون سالها تا دوران ما که فیلم و سینما تبدیل به یکی از قدرتمندترین اسباب انتقال و القا فکر ,ایدئولوژی,سیاست,فلسفه و هر آنچه که شما میدونید و نمی دونید و به ذهنتون میاد و یا به ذهنتون نمیاد ,شده. هنر-صنعت سینما و به تبع اون فیلم به عنوان محصول مستقیم این پدیده دستخوش دگرگونیها و تحولات کوچک و بزرگ شده تا اونجا یی که ما به عنوان انسان قرن 21 جلوی تلویزیونهای پلاسماییمون می نشینیم و ظرف پاپ کورن در بغل میگیریم و به راحتی چشمانمون رو به فریم هایی میدوزیم که برای ساخته شدن تک تکه اونها ساعتها زمان صرف شده و تازه به خودمون جرات میدیم که به راحتی کلیت محصول پیش رویمان رو هم زیر سوال ببریم و به ریش عوامل و سازندگان میخندیم و چنان تفسیر و تحلیل ارائه میکنیم که همانا ما بطن سینماییم.اما واقعا تا بحال شده که به این فکر کنیم واقعا دنیای یک فیلم بر اساس چه معیار و چه نظم و منطقی خلق شده؟وقتی این روزها هر کس به نام بیان عقاید شخصی, هر کلام درست و نادرستی رو به کمک دنیای دیجیتال و اینترنت و ماهواره و چه و چه و چه... به خورد بقیه میده و وقتی هم مورد پرسش قرار میگیره چنان گونه هاش سرخ میشه و خون در شقیقه هاش میدوه و آتش از مغزش زبانه میکشه که چشم بسته و دهان باز میکنه و بی توجه به اینکه در پشت هر کلامی هزاران معنی نهفته زبان به نا سزا و .... باز میکنه ... دیگه جایی برای تفسیر و نقد و تحلیل هنرمندانه نیست.فیلم هر آنچه که میبینیم نیست.وقتی درکی از دنیای فیلم,تاکید میکنم دنیای فیلم,نداریم نباید دیگران رو متهم کنیم.فیلم به عنوان یک فرآیندِ محدود در بازه زمان از لحظه آغازین تا لحظه پایانی مملو از نکاتیست که بدون شناخت سینما به عنوان یک هنر درک و تجزیه و تفسیر آن امکان
پذیر نیست.هستند کسانی که با دیدن نیمی از فیلم به سخن پراکنی و نقادی اثر میپردازن اما آیا این واقعا تحلیلی بخردانه است؟؟؟سینما مکانیزمی دارد که نگاهی سطحی که برای تفریح و سرگرمی و یا افتخار ثبت رکورد فیلمهای دیده شده در بین دوستان آشنایان نزدیک حتی به تعداد مو های سر یک انسان ... بدان مینگرد, هرگز قادر به شناخت و درک صحیحی از آن نیست.سینما بر اساس اصولی بنیان نهاده شده که روح و جسم انسان را توامان در نظر دارد.هیچوقت به این فکر کردیم که 2ساعتی که در حال تماشای فیلم بودیم واقعا در چه موقعیت زمانی و مکانی حضور داشته ایم؟ دنیای خلق شده یک نویسنده خلاق و به تجسم در اومده توسط یک ذهن خلاق دیگه!تا حالا فیلم رو طوری دیدید که از غم یا خشم یا شادی ِ خلق شده در دنیای اون کارگردان در شما احساسی از غم یا خشم یا همه اون چیزهایی که ممکنه در یک فیلم باشه بیدار بشه؟ (البته هستند اشخاصی که در حال تماشای فیلم تنها اتفاقی که برایشان رخ نمیدهد دیدن فیلم است.)تا حالا شده اونقدر با رنجهایی که یک انسان ممکنه در اون دنیا تحمل کنه همذات پنداری کنید که اشک در چشمانتون حلقه بزنه؟اگر شده,بدونید که برای خلق این دنیا تلاشی در گرفته بی وقفه و جان فرسا!
اگر یک فیلمبین سینمای تجاری هستید لطفا درباره اونچه که به سینمای روشنفکری معروف ِ اظهار فضل نکنید و در همون جا که هستین سعی کنید فیلم تعریف کنید تا تحلیل .
موفق و پیروز باشید.

• Like
Reactions: TCSCELL and Sorrows

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
علی آقا نمی دونم صفحات قبل/پستای آئورلیتو رو دنبال کردین یا نه،ولی کلا نحوه ی پست دادن/نمره دادن به یه فیلم آئورلیتو به همین روال هست،منتها ما که عادت کردیم بقیه هم... شما کافیه به هر فیلمی که امتیاز میده بعلاوه 3 (3+3 = 6 :d ) کنین تا با حساب ما جور در بیاد.این رو میگم چون به شاهکارای سینما که خود آئورلیتو هم شاهکاری اثر رو قبول داشته نهایتا بالاتر از 7 نداده،یعنی یه جورایی از 7 نمره امتیاز میده ...
نکته:فک نکنین من دارم بد برداشت می کنم یا می خوام کسی رو دست بندازم...این نظر من بود،اگه هم غیر اینه پوزش می طلبم...

ویرایش:البته این گفته های من مبنی بر این نیست که من موافق بحث کردن یا نقل قول کردن نباشم،اتفاقا من دوست دارم دلیلش رو بخونم،بحث شه،توجیح شیم،بلکه طرف درست گفت،مثه صحبتی که علی آقا کردن.یعنی نه موافق اینم که یکی بیاد فقط نمره بده بره،نه اینکه اصلا دوستان اجازه بحث کردن هم ندن...
نمره های آئورلیتو هم که گفتم،یکمی اگه پستاش رو خونده باشی عادت می کنی به چیزای عجیب و غریب...

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
علی آقا نمی دونم صفحات قبل/پستای آئورلیتو رو دنبال کردین یا نه،ولی کلا نحوه ی پست دادن/نمره دادن به یه فیلم آئورلیتو به همین روال هست،منتها ما که عادت کردیم بقیه هم... شما کافیه به هر فیلمی که امتیاز میده بعلاوه 3 (3+3 = 6 :d ) کنین تا با حساب ما جور در بیاد.این رو میگم چون به شاهکارای سینما که خود آئورلیتو هم شاهکاری اثر رو قبول داشته نهایتا بالاتر از 7 نداده،یعنی یه جورایی از 7 نمره امتیاز میده ...
نکته:فک نکنین من دارم بد برداشت می کنم یا می خوام کسی رو دست بندازم...این نظر من بود،اگه هم غیر اینه پوزش می طلبم...
به Toy Story 3 هم 2 دادن ایشون :D . در حالی که یکی از شاهکارای دیزنی بود :D .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خُب قبلا هم سر این مسائل بحث شده. اگه یکی 2-3 بار نمره داد دیدین نمره هاش اصلا واستون جالب نیست از دفعه بعد به خودتون زحمت خوندن تحلیل هاش رو ندید :D
چون اینجا تاپیکی هستش که ممکنه یه کاربر که 2 سالشه و 2 روزه عضو شده و 2 تا فیلم دیده هم بیاد یه فیلم رو نقد کنه! :D پس کلا نباید به پست بقیه حساس باشیم و فوقش پست های طرف رو نخونیم!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به Toy Story 3 هم 2 دادن ایشون :biggrin1: . در حالی که یکی از شاهکارای دیزنی بود :biggrin1: .
دادن نمره 5 به همشهری کین :D
اوس ممد کلا عادتشو این مدلی نمره بده من فکر کنم از 7 نمره میده چون تو فعالیتم تیو این سایت ندیدم به فیلمی 7 بیشتر بده.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Der Himmel über Berlin

B00005JKI7.01.LZZZZZZZ.jpg

Sky Over Berlin
یا
Wings of Desire

محصول 1987

فیلم آلمانی "آسمان بر فراز برلین" رو اولین بار از سینما 4 دیدم. این ویم وندرس عجب فیلمی ساخته.
فیلمی که به گفته ی یکی از منتقدین تمام عواطف انسانی توش به نمایش در میاد.
راجع به دو تا فرشته هست که روی زمین میان و یکی از اونا عاشق یه دختری میشه که تو سیرک کار میکنه و تصمیم میگیره زمینی بشه و در حالی که فرشته ی دیگه به یافته های دیگه ای میرسه.
برلین فصای خیلی سرد و بی روحی داره.بعضی صحنه هاش رنگی و بعضی دیگه سیاه و سفیدن که حس جالبی داره. بازی Bruno Gans هم عالی بود. اگه به فیلم های درام فانتزی علاقه دارین اینو باید ببینید.

a Must to see !!!
9/10

517-wings-of-desire.JPG

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
City Island

64qj0ti5bmnc39s11ufo.jpg

Truth Is Stranger Than Family ...

واقعا عالی بود! تو هاردم بودم همین طوری گفتم ببینمش فکر نمیکردم این قدر خوشم بیاد !
پیشنهاد میکنم از دستش ندین من رو که 1ساعت و نیم میخکوب کرد و اصلا احساس خستگی نکردم...

9.3 از 10
http://www.imdb.com/title/tt1174730

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
342l_985694_280d6132.jpg

machete

10/10 !

خدا نکشتشون با این فیلم ساختنشون =))
غم انگیزترین صحنه فیلم هم یهویی خندم گرفت :)) از مدل فیلمبرداریش بگیر تا موزیکاش و خشونتش همه چیزش بیست بود! سعی کنید حتما ببینیدش! این اواخر هیچ فیلمی اینجوری بهم حال نداده بود !

• Like
Reactions: Fëanor

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
342l_985694_280d6132.jpg

machete

10/10 !

خدا نکشتشون با این فیلم ساختنشون =))
غم انگیزترین صحنه فیلم هم یهویی خندم گرفت :)) از مدل فیلمبرداریش بگیر تا موزیکاش و خشونتش همه چیزش بیست بود! سعی کنید حتما ببینیدش! این اواخر هیچ فیلمی اینجوری بهم حال نداده بود !

دوست من این فیلم رو کجا تونستی ببینی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر