(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من میخواستم اکانت PSN بسازم ولی شک دارم که کجا رو انتخاب کنم، ریجن کنسولم ۳ هست، نمیدونم ژاپن یا آمریکا یا جالی دیگه رو انتخاب کنم، کسی میتونه کمک کنه؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام من یه مستر کارت دارم ولی وقتی اطلاعاتش رو تو بخش account management وارد می کنم error میده میگه دوباره وارد کن... اشکال کجاست؟؟؟؟؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
من میخواستم اکانت PSN بسازم ولی شک دارم که کجا رو انتخاب کنم، ریجن کنسولم ۳ هست، نمیدونم ژاپن یا آمریکا یا جالی دیگه رو انتخاب کنم، کسی میتونه کمک کنه؟
از همه بهتر آمریکا و اروپا هست. ولی آمریکا بهتره.

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan

سلام

ربطی به رجین دستگاهت نداره.

شما هرجا خواستی میتونی اکانت درست کنی.

پیشنهاد میکنم اروپا باشه. بهتره.

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
سلام
چرا من نمیتونم وصل بشم به اینترنت ؟
آخه هیچ کدوم از بازی هام به جز 3 تاش , تروفی هاش نمیاد. بهم گفتن باید از رو اینترنت آپدیت کنم تا بیاد.
adsl 128 دارم . تمام کار هارو انجام میدم اما از DNS ایراد میگیره . عدد هارو هم درست وارد میکنم اما باز ایراد میگیره.
لطفا کمک کنید.
ممنون.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
سلام

ربطی به رجین دستگاهت نداره.

شما هرجا خواستی میتونی اکانت درست کنی.

پیشنهاد میکنم اروپا باشه. بهتره.
اگه ایشون میخوان بازی های psn هم خریداری کنند ریجن آمریکا از همه بهتره چون میتونن از PSN card استفاده کنه. اما اگه ریجن اروپا باشه باید برای خریداری بازی از Creadit یا Master یا ... استفاده کنه که تو ایران زیاد گیر نمیاد.
در ضمن Playstation store آمریکا هم بهتره
سلام
چرا من نمیتونم وصل بشم به اینترنت ؟
آخه هیچ کدوم از بازی هام به جز 3 تاش , تروفی هاش نمیاد. بهم گفتن باید از رو اینترنت آپدیت کنم تا بیاد.
adsl 128 دارم . تمام کار هارو انجام میدم اما از DNS ایراد میگیره . عدد هارو هم درست وارد میکنم اما باز ایراد میگیره.
لطفا کمک کنید.
ممنون.

سلام
اگه از Router استفاده میکنی که همه چیرو بذار رو اتوماتیک. خودش پیدا میکنه.
اما اگه نه که یا غلط وارد میکنی یا مراحلی که رفتی اشتباه بوده. مثلا Wireless وصل هست شما wired رو انتخاب کردی

آخرین ویرایش:

Misery.N

کاربر سایت
Jan 17, 2008
58
سلام
اگه از Router استفاده میکنی که همه چیرو بذار رو اتوماتیک. خودش پیدا میکنه.
اما اگه نه که یا غلط وارد میکنی یا مراحلی که رفتی اشتباه بوده. مثلا Wireless وصل هست شما wired رو انتخاب کردی

wireless نیست کلا .

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
دوستان من لایو بازم
یه سوال دارم پی اس ان content های مجانی زیاد داره یا مثل لایو همه چیش پولیه؟
در کل لایو و پی اس ان چه تفاوت هایی دارن؟
کدوم بهتره؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
دوستان من لایو بازم
یه سوال دارم پی اس ان content های مجانی زیاد داره یا مثل لایو همه چیش پولیه؟
در کل لایو و پی اس ان چه تفاوت هایی دارن؟
کدوم بهتره؟
من هم از لایو استفاده کردم هم از PSN (ولی بیشتر از PSN) میتونم بگم هیچ تفاوتی با هم ندارن. تنها برتری که لایو دارم امکان ارسال پیام صوتی هست. وگنه هر امکانی تو لایو هست، تو PSN هم هست. در ضمن Home تو ps3 هم یه برتری کامل حساب میشه
در مورد Content های مجانی هم psn بهتره. تو لایو شما برای دانلود دمو هم باید Gold داشته باشی!!

wireless نیست کلا .
پس تو وارد کردن اشتباه داری! مطمئنی 2 تا DNS رو درست وارد کردی؟ کابل Lan رو مستقیما از مودم وارد کردی دیگه؟
برو تو Network setting/Internet connection setting اونجا custom رو بزن بعدش wird connection و بعد auto- detected و توقسمت بعد اگه از ISP تون یوزر و پسورد گرفتید اونو تو PPPoE وارد کنید اگر هم نه، اگه از روتر استفاده میکنید همه چیرو Automatic بزن. اگه هم مودم معمولی تو manual همه چیرو واد کن.

راستی بچه های PSN هنوزن نمیتونن وصل بشن به PSN؟

آخرین ویرایش:

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام ps3 من یه مشکل عجیبی پیدا کرده :biggrin1: باهاش دانلود میتونم بکنم صفحه های اینترنت رو هم باز می کنه ولی وقتی میخوام به psn وصل شم میگه an error has occurred you have been signed out of psn(80710B23(
لطفا کمک کنید دیگه دارم میمیرم:(

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام ps3 من یه مشکل عجیبی پیدا کرده :biggrin1: باهاش دانلود میتونم بکنم صفحه های اینترنت رو هم باز می کنه ولی وقتی میخوام به psn وصل شم میگه an error has occurred you have been signed out of psn(80710B23(
لطفا کمک کنید دیگه دارم میمیرم:(
این مشکل همه ماست ، از دیروز بعد از ظهر به علت مغایرت PSN با اسلام فعلا قطعه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر