(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا سلام اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم
من هر چی این PS3 رو با کابل خودش به این مودم ADSL میزنم وقتی میخواموصل بشم ارور DNS میده و وقتی هم میزنم Test connection اونوقت Ip رو میزنه Suceeded ولی سر دومی Failed میشه خواهش میکنم کمک

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
مطمئنید فقط همین دو بازی هست؟آخه من بازی های دیگه ای مثل burnout paradise هم دیدم که مجانیه و همچنین full game هست.
تو قسمت دمو هم یک بازی دیدم که تو توضیحاتش به رنگ زرد و همچنین بزرگ تر نوشته بود fuul game ولی نمی دونم حالا واقعا بازی کامل هست یا نه آخه من که زبانم خوب نیست:biggrin1:

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اون بازي رو مطمينم ولي پارادايزو نمدونم
فقط كافيه اطلاعات بازي ببينين اگه قيمت بازي از 9 دلار تا 12 دلار بود بازي اركاد و اگه بازي نزديكاي 40 دلار بود بازي اصليه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این بازی 20 دلار بود.البته یکی دیگه هم بود که تو پرانتز نوشته بود به علاوه ی نمیدونم چی چی add_ons بود که حدود 30 یا 40 دلار بود.
در کل اینطوری که میشه بازی ها رو خود ps3 باشه خیلی عالیه مخصوصا ما که هی میخوایم بازی عوض کنیم حداقل یک بازی رو برای همیشه داریم:biggrin1:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این بازی هایی که جدیدا تروفی براشون اومده(یعنی موقعی که بازی رو درست کردن تروفی نداشتن و بعدا براشون گزاشتن)و باید دانلود کنیم براشون.باید براش پول بدیم؟یا پول نمی خواد و مجانیه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
خوب الان دوباره یک سؤال دیگه برام پیش اومد.
اگر بخوای برای یک بازی add_ons دانلود کنیم باید از pssـی که مربوط به ریجن بازی هست دانلود کنیم یا نه؟
مثلا من اگر بخوام چیزی از pss ژاپن دانلود کنم و بازی من ریجنش 1 باشه حله؟یا گیر میده و اجرا نمیشه؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا جون من کسی جوابمو نداد!
من هر چی مودم رو مستقیما وصل میکنم به دستگاه DNS Error میده ولی برای رفع این مشکل مودم رو با کابل USB وصل کردم و کابل Ethernet دستگاه PS3 رو به LAN مادربورد وصل کردم و ویندوزم هم XP Media center edition هست ولی حدودا هر 15 دقیقه یکبار یه اروری میده تو مایه های Generic win 32 host و اونوقت یه Dont send داره و یه send error report وقتی که dont send رو میزنم کانکشن قطع میشه و تا وقتی ویندوز رو ریست نکنم درست نمیشه.
ترو خدا کمک کنید ثواب داره!
خواهش میکنم!:(:(:(:(:(:(:(
ممنون:((:(

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
من هر چی مودم رو مستقیما وصل میکنم به دستگاه DNS Error میده ولی برای رفع این مشکل مودم رو با کابل USB وصل کردم و کابل Ethernet دستگاه PS3 رو به LAN مادربورد وصل کردم و ویندوزم هم XP Media center edition هست ولی حدودا هر 15 دقیقه یکبار یه اروری میده تو مایه های Generic win 32 host و اونوقت یه Dont send داره و یه send error report وقتی که dont send رو میزنم کانکشن قطع میشه و تا وقتی ویندوز رو ریست نکنم درست نمیشه.
عزیزجون باید دوباره connection بسازی و اتوماتیک باید بکنی تا خودش ipهارو متصل کنه اگه نشد بگو یه راه حل دیگه دارم واست

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

کار های که ميگم رو انجام بده :

اين سرويس ها رو ببند...
RPC
DCOM
NETBIOS

اگه چيز ديگه هم باز هست همه رو ببند!

Download it :
http://rapidshare.com/files/198439249/wwdc.exe

کلاً همه رو Disable کن ... بعد restart کن... امدی بالا قسمت دوم رو نصب کن

----------

اين security patch رو هم نصب کن :
http://rapidshare.com/files/198439703/WindowsXP-KB921883-x86-ENU.exe

بعد restart کن...

خبرش رو بهم بده...
زنده باشی

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میگم یک بنده خدایی بود در اینجا کهآپدیت های هفتگی را میزذ پس چی شذ کجا رفت :confused:
خوب بود ماله همه جاها که میامدند ما هم میدیم ای کاش باز هم بذار والا خوب بود:love::biggrin1:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
کار های که ميگم رو انجام بده :

اين سرويس ها رو ببند...
RPC
DCOM
NETBIOS

اگه چيز ديگه هم باز هست همه رو ببند!

Download it :
http://rapidshare.com/files/198439249/wwdc.exe

کلاً همه رو Disable کن ... بعد restart کن... امدی بالا قسمت دوم رو نصب کن

----------

اين security patch رو هم نصب کن :
http://rapidshare.com/files/198439703/WindowsXP-KB921883-x86-ENU.exe

بعد restart کن...

خبرش رو بهم بده...
زنده باشی

آقا دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی من رو از نگرانی در اوردی!!!خیلی چاکرتم!
از آقای kawa-ps3 هم تشکر میکنم البته تنظیمات هم از قبل روی Easy بود ولی نمیدونم چیش بود!

ولی فقط یه سوال!
برای من هر چی PS3 رو با کابل اترنت توی جعبه اش مستقیما به مودم وصل میکنم DNS Error میده.از یکی پرسیدم گفت باید با کابل Cross وصل کنی ولی فکر نکنم درست باشه!:(:(:(
اساتید ببخشید تو زحمت افتادید!ممنون و مرسی

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
آقا دستت درد نکنه واقعا گل کاشتی من رو از نگرانی در اوردی!!!خیلی چاکرتم!
از آقای kawa-ps3 هم تشکر میکنم البته تنظیمات هم از قبل روی Easy بود ولی نمیدونم چیش بود!

ولی فقط یه سوال!
برای من هر چی PS3 رو با کابل اترنت توی جعبه اش مستقیما به مودم وصل میکنم DNS Error میده.از یکی پرسیدم گفت باید با کابل Cross وصل کنی ولی فکر نکنم درست باشه!:(:(:(
اساتید ببخشید تو زحمت افتادید!ممنون و مرسی

خواهش ميکنم...خوشحالم که حل شد مشکلت :)

سؤال دوم رو هم اطلاع ندارم... من اينطوری به اينترنت وصل نميشم.... من پورت ethernet ( usb هم دارم ) وصل ميکنم به مدم.... بعد از طريق کارت وايرلس و access point که دارم ICS راه ميندازم... مستقيم اين کار رو نکردم... اگه کسه ديگه اي بلده بياد به اين آقا کمک کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر