(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
با سلام خدمت دوستان تقاضا دارم اگر از سرویس اینترنتتون برای بازی کردن راضی هستید (ping خیلی کم) به بنده معرفی کنید با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
متاسفانه تو ایران فکر کنم فقط psn کارت ریجن ..انگلیس..امریکا و امارات هست....
برای خرید dlc باید ریجن اکانت ..بازی.. و dlc خریداری شده یکی باشه؟

بله درسته چون این کشورها مشتری بیشتر دارن و فروشنده ها هم فقط چیزی میارن که مشتری داشته باشه
بله باید یکی باشه هم بازی و هم DLC

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
با سلام خدمت دوستان تقاضا دارم اگر از سرویس اینترنتتون برای بازی کردن راضی هستید (ping خیلی کم) به بنده معرفی کنید با تشکر

شاتل ... اکو 512 به بالا . اگر 4 مگ بگیری که عالیه.

بله شاتل جدیدن خیلی خوب شده از نظر پینگ من 2 مگ دارم خیلی راضیم ، البته شاتل یه سرویس گیم هم داره که هنوز زیاد براش تبلیغ نکرده و من پرسیدم از نظر قیمت تفاوت آنچنانی نداره ، اونم میتونید مد نظرتون قرار بدید.

javani2012

کاربر سایت
Jun 8, 2011
73
نام
مهدی
دوستان در حال حاضر شاتل دارای خدمات بهتريه(سرعت دانلود، پينگ، سرعت دانلود شبانه) يا پارس آنلاين؟؟
لطفا راهنمايی کنيد ممنون...

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام فک کنم اینجا جاش باشه سوالم رو بپرسم

من دستگاهم کپی خوره اگه با کنسولم انلاین بشم و فقط باش بازی ارجینال اجرا کنم کپی خورش نمیپره ؟؟ یا چون کپی خوره هموه لحظه که انلاین بشم ban میشم ؟

بعد از کجا بفهمم ریجن دستگاهم چنده ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام فک کنم اینجا جاش باشه سوالم رو بپرسم

من دستگاهم کپی خوره اگه با کنسولم انلاین بشم و فقط باش بازی ارجینال اجرا کنم کپی خورش نمیپره ؟؟ یا چون کپی خوره هموه لحظه که انلاین بشم ban میشم ؟

بعد از کجا بفهمم ریجن دستگاهم چنده ؟
دقیقا سوالت رو جایه اشتباهی پرسیدی....هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
سلام دوستان لطفا کمک کنید من میخواهم برم Playstation store بهم اررور میده با کریو هم رفتم بازم اررور میده نتو عوض کردم بازم نشد اکانت دیگه بازم نمیشه متن اررور اینه An Error has occurred with PlaystationStore close and restart the application Press the PS button to quit

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام دوستان لطفا کمک کنید من میخواهم برم Playstation store بهم اررور میده با کریو هم رفتم بازم اررور میده نتو عوض کردم بازم نشد اکانت دیگه بازم نمیشه متن اررور اینه An Error has occurred with PlaystationStore close and restart the application Press the PS button to quit

دقیقا منم همین مشکل رو دارم برای رفتن به استور چند روزی هم میشه. کسی نمیدونه چرا؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

دقیقا منم همین مشکل رو دارم برای رفتن به استور چند روزی هم میشه. کسی نمیدونه چرا؟

برای منم نمیره
خوب این سوال کردن نداره دوستان عزیز
این مشکل داخلی هست و اینترنت ما مشکل داره اونم کاملا مشخصه مربوط میشه به مرگ خمینی و کاریش هم نمیشه کرد از روی ترجبه میگم تا هفته دیگه به احتمال زیاد باید درست بشه

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
برای منم نمیره
خوب این سوال کردن نداره دوستان عزیز
این مشکل داخلی هست و اینترنت ما مشکل داره اونم کاملا مشخصه مربوط میشه به مرگ خمینی و کاریش هم نمیشه کرد از روی ترجبه میگم تا هفته دیگه به احتمال زیاد باید درست بشه

خوب اگه مشکل از نت ماست چرا با کریو هم نمیره ؟ بعد راهی نیست از سایت دانلود کرد ؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
مشکل مربوط به استور و پیغام عجیبب و غریبش کلی هست و به اینترنت و بقیه موارد ارتباطی نداره. بعد از آخرین آپدیت تقریبا استور برای خیلی ها همین ارور رو می ده. قرار بوده تا دیروز ( 2 june ) استور در حالت maintenance باشه که فعلا کلا ریخته بهم و توی حالت ...An Error has occurred مونده!
قبل از این هم قرار بوده یکی دو روز انگار استور و بخش های مربوط به اکانت غیر قابل دسترس باشه که کلا الان 5 روز طول کشیده و حل نشده.
سایت مشکل خاصی نداره و می شه دانلود کرد، مثل گذشته.( مشکلات مربوط به اینترنت در سایت بیشتر دیده می شه.)
اما ضعف اینترنت داخلی در لود کردن سایت های مثل پلی استیشن و سایت های مشابه کاملا نسبت به گذشته حس می شه. ماه ها پیش همین سایت ها فوق العاده روون بدون ف ی ل ت ر شکن باز می شد اما الان تعدادی از ای اس پی ها توی لود کردن همین سایت ها نسبت به گذشته کاملا مشکل دارن و اگه از ف ی ل ت ر شکن استفاده بشه کاملا تفاوت احساس می شه!

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
واسه من مشکلی نداره و راحت میره توی استور

سک سوال مهم. من اگر یک کارت 10 دلاری بگیرم و کدش رو بزنم اونوقت میتونم از استور یه پلاس 1 ماهه بخرم؟ دیگه مشخصات Credit Card نمیخواد؟

Last edited by a moderator:

G O D

کاربر سایت
May 14, 2013
39
نام
Mohammad
سک سوال مهم. من اگر یک کارت 10 دلاری بگیرم و کدش رو بزنم اونوقت میتونم از استور یه پلاس 1 ماهه بخرم؟ دیگه مشخصات Credit Card نمیخواد؟

سلام داداش یه مدل کارت هایی هستن که روی بازی یا داخل دستگاه هست میزارن روش انها مشخصات Credit میخواد اما اینا که تو سایت هست برای فروش نه مشکلی ندارن . اره با 10 دلار هم میتونی پلاس 1 ماهه بگیری

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
مشکل مربوط به استور و پیغام عجیبب و غریبش کلی هست و به اینترنت و بقیه موارد ارتباطی نداره. بعد از آخرین آپدیت تقریبا استور برای خیلی ها همین ارور رو می ده. قرار بوده تا دیروز ( 2 june ) استور در حالت maintenance باشه که فعلا کلا ریخته بهم و توی حالت ...An Error has occurred مونده!
قبل از این هم قرار بوده یکی دو روز انگار استور و بخش های مربوط به اکانت غیر قابل دسترس باشه که کلا الان 5 روز طول کشیده و حل نشده.
سایت مشکل خاصی نداره و می شه دانلود کرد، مثل گذشته.( مشکلات مربوط به اینترنت در سایت بیشتر دیده می شه.)
اما ضعف اینترنت داخلی در لود کردن سایت های مثل پلی استیشن و سایت های مشابه کاملا نسبت به گذشته حس می شه. ماه ها پیش همین سایت ها فوق العاده روون بدون ف ی ل ت ر شکن باز می شد اما الان تعدادی از ای اس پی ها توی لود کردن همین سایت ها نسبت به گذشته کاملا مشکل دارن و اگه از ف ی ل ت ر شکن استفاده بشه کاملا تفاوت احساس می شه!

الان یه پچ برای استور اومده بود که دانلود کردم و اون پیام رد شد ولی هنوز تو لودینگش گیر میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر