(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
من فقط 3 ماهه که پلی استیشن اورجینال خریدم!!! و اورجینال بازی میکنم
شنیده بودم که چنین مواردی هم گاهی پیش میاد ولی اینکه واسه خودم هم پیش بیاد باورم نمیشد !!
آره ساعت حضور داده و یه کد هم داده
راستش نسخه اول این بازی رو روی pc یکی از دوستانم دیدم و از گرافیکش اصلا خوشم نیومد!!!
برم ببینم چی میشه!!!

داداش اگه دانلودش نمیکنی کدش رو بده به من تا بگیرم بزارم واسه رفقایه کپی خور (از جمله خودم)ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

ای لعنت به اینترنت ایران که دهن ما رو . . .. .
چی بگم !!!
آره کد داده بود وارد psn شدم و داره دانلود میکنه
اگه دستگاه تا صبح دووم بیاره )x

اگه نتونستی (تا دوشنبه )حدود 5 ساعت قبل از دوشنبه کد رو به من بده تا من دانلودش کنم و بازی رو آپلود کنم واسه رفقایه دیگه.با تشکر

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
داداش اگه دانلودش نمیکنی کدش رو بده به من تا بگیرم بزارم واسه رفقایه کپی خور (از جمله خودم)ممنون میشم

- - -ویرایش - - -

اگه نتونستی (تا دوشنبه )حدود 5 ساعت قبل از دوشنبه کد رو به من بده تا من دانلودش کنم و بازی رو آپلود کنم واسه رفقایه دیگه.با تشکر
راستش توی توضیحاتش نوشته که کد فقط یکبار کار میکنه منم یکبار کد رو زدم
اما اگر بشه چشم کد رو پ.خ میکنم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با 4 تا پروفایل مختلف و کانکشن های مختلف و لن و وایرلس و .... کلا دیگه بیخیال استور شدم ببینم در اینده چه اتفاقی می افته !

دوست من تا چند ساعت پیش برای من هم تویه استور نمیرفت و همون پیغام رو میداد .این کارو کردم همین الان وصل شدم دوباره
شما یه بار مودمت رو ری استارت کن (کلا)بعد یه بار کانکشن تست رو بزن و برو تویه استور ،باید مشکلی نداشته باشه وگرنه من میدونم با استور :boxing:چی کار کنم

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دوست من تا چند ساعت پیش برای من هم تویه استور نمیرفت و همون پیغام رو میداد .این کارو کردم همین الان وصل شدم دوباره
شما یه بار مودمت رو ری استارت کن (کلا)بعد یه بار کانکشن تست رو بزن و برو تویه استور ،باید مشکلی نداشته باشه وگرنه من میدونم با استور :boxing:چی کار کنم

رفیق این روش هم پاسخ نداد !

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
راستش توی توضیحاتش نوشته که کد فقط یکبار کار میکنه منم یکبار کد رو زدم
اما اگر بشه چشم کد رو پ.خ میکنم
داداش دستت درد نکنه یکی از دوستان کد رو بهم داد.دانلودش و همین الان هم داره آبدیت میشه

- - -ویرایش - - -

رفیق این روش هم پاسخ نداد !
خدا شاهده از همون موقع که پست قبلی رو دادم تا همین الان که ساعت 6:9 دقیقه است داشتم DARK SOULS II رو به صورت مستقیم از استور دانلود میکردم .دیگه فکرم به جایی نمیرسه~x(

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دیشب ساعت 4 اینا بعد 10 روز تونستم به استور وصل بشم ! هم اروپا و هم امریکا ! هیچ کاری هم نکردم . الان دوباره تست کردم نرفت ! نمی دونم مشکل از چیه دیگه واقعا ! الان اون بقیه دوستانی که می گفتن وصل نمی شن مشکلشون حل شده یا همونجوری هستن هنوز ؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دیشب ساعت 4 اینا بعد 10 روز تونستم به استور وصل بشم ! هم اروپا و هم امریکا ! هیچ کاری هم نکردم . الان دوباره تست کردم نرفت ! نمی دونم مشکل از چیه دیگه واقعا ! الان اون بقیه دوستانی که می گفتن وصل نمی شن مشکلشون حل شده یا همونجوری هستن هنوز ؟

سلام
من سرویس نت رو به 6 مگ ارتقا دادم و درست شد

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
سلام
من سرویس نت رو به 6 مگ ارتقا دادم و درست شد
من الان دوباره وصل شدم ! فکر کنم مشکل داره حل می شه کم کم ! فقط از ترسم دیگه نمیام بیرون تا خریدی که می خوامو انجام بدم زودتر :D کسی نمی دونه 16 پوندی ار کجا می شه گیر اورد ؟ فوری می خوام !

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من الان دوباره وصل شدم ! فکر کنم مشکل داره حل می شه کم کم ! فقط از ترسم دیگه نمیام بیرون تا خریدی که می خوامو انجام بدم زودتر :D کسی نمی دونه 16 پوندی ار کجا می شه گیر اورد ؟ فوری می خوام !
تویه بازار سنتر نگاهی بنداز

sardarkhan

کاربر سایت
May 11, 2013
26
سلام من میخام به psn وصل شم ولی میگه اول باید سیستمت رو آپدیت کنی در صورتیکه سیستم من 4.46 ریباگ هست - میشه راهنمایی کنین - همه تنیظیمات رو درست انجام دادم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام من میخام به psn وصل شم ولی میگه اول باید سیستمت رو آپدیت کنی در صورتیکه سیستم من 4.46 ریباگ هست - میشه راهنمایی کنین - همه تنیظیمات رو درست انجام دادم

آبدیت آنلاین 4.50 است ولی کاستوم فریمور مطمءن هنوز نیومده .اگه میخواین وصل بشید باید از اسپوف 4.50 استفاده کنی .این اسپوف مطمئنه جلوگیری از BAN شدن شما توسط سونی(به همراه Unban) با SEN Enabler

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان من از مخابرات اینترنت میگیرم راحت به لایو وصل میشم ولی به psn وصل نمیشه تست کانکشن هم که میزنم به psn وصل نمیشه باید تنظیمات خاصی انجام بدم ؟ اخه با موبین نت راحت وصل میشه ولی با مخابرات نمیشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر