(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
عزيزان تو رو خدا يكى جواب ما رو بده : حدود دو هفته هست نميتونم برم PSN همش اين پيغام رو ميده.
This service is currently undergoing maintenance .
با هر دو اكانت آمريكا و يك اكانت اماراتم همينو ميگه. ممنون
امكان داره PS3 ام بن شده باشه؟
اگه بن شده باشید بدون رودرواسی میگه بن شدید!

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دوستان کسی با برنامه ی Ps3 Pro*xy مشکلی نداره ؟

اتفاقا من یه هفته پیش یه بازی رو با این برنامه میخواستم دانلود کنم و دانلود هم کردم ولی سر Replace کردنش خیلی اذیتم کرد! :D اول فکر کردم دیگه کار نمیکنه ولی فهمیدم اشتباه میکردم. مشکل خاصی هنوز نداره.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اتفاقا من یه هفته پیش یه بازی رو با این برنامه میخواستم دانلود کنم و دانلود هم کردم ولی سر Replace کردنش خیلی اذیتم کرد! :D اول فکر کردم دیگه کار نمیکنه ولی فهمیدم اشتباه میکردم. مشکل خاصی هنوز نداره.
من همه کارها رو کردم ولی اصلا فایل رو انتقال نمیده , مشکلش چیه ؟
قبلا راحت همه چیز راحت انجام میشد .
مشکل در Replace ؟ میشه توضیح بدی ؟

GtA_250

کاربر سایت
Sep 14, 2011
20
سلام
به یه مشکلی برخوردم چند روز پیش توی یه بازی به یکی فحش دادم (از قصد نبود) سونی اکانتم
رو بن کرده حالا 3 تا سوال داشتم
1. این مسیج های که رپورت میشه بررسی میشه یا اتوماتیک بن میشی؟(دیگه حالا جرات نمیکنم به یکی بگم تو):|
2. راهی هست که اکانتم رو از بن در بیارم؟
3.راهی هست سیو انلاینم رو به یه اکانت دیگه انتقال بدم؟؟؟

آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
سلام دوستان، بازی آنچارتد 3 رو که Purchase میکنی، 3 تا فایل توی دانلود لیست میاد. یکی که خوده بازیه 12 13 گیگه، یکی Movies 2D و اون یکی هم Movies 3D !
سوالم اینجاست که برای بازی کردنش لازمه اون 3D هم دانلود کنم؟ یا فقط مخصوص اوناییه که میخوان تو تلویزیون 3D بازی کننش؟

emadacx

کاربر سایت
Nov 4, 2012
7
نام
عماد
سلام دوستان:d

PSN از ایران ساپورت می کنه؟ منظورم اینه که مثلا میشه راحت بهش وصل شد؟
اگه جواب بالا اره هست ، سرعتش با اینترنت ایران چطوره؟ لگ میزنه یا نه؟ اصلا میشه راحت باهاش انلاین بازی کرد؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان، بازی آنچارتد 3 رو که Purchase میکنی، 3 تا فایل توی دانلود لیست میاد. یکی که خوده بازیه 12 13 گیگه، یکی Movies 2D و اون یکی هم Movies 3D !
سوالم اینجاست که برای بازی کردنش لازمه اون 3D هم دانلود کنم؟ یا فقط مخصوص اوناییه که میخوان تو تلویزیون 3D بازی کننش؟

ديجيتالي كامل خريدي ؟!
نه فقط همون 2D رو دانلود كن

میدونم سوالم مسخرس ولی:
میشه به سونی ایمیل داد که لطفا ریجن اکانتم رو تغییر بدین؟
:D:D

خير نميشه :|:d

سلام دوستان:d

PSN از ایران ساپورت می کنه؟ منظورم اینه که مثلا میشه راحت بهش وصل شد؟
اگه جواب بالا اره هست ، سرعتش با اینترنت ایران چطوره؟ لگ میزنه یا نه؟ اصلا میشه راحت باهاش انلاین بازی کرد؟

نه از ايران ساپورت نمي كنه
اما اگر نت خوبي داشته باشي راحت بهش وصل ميشي
انلاين بازي كردن و لگ و پينگ و اين ها هم ربطي به PSN نداره به خود بازي مربوط ميشه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان به یه مشکلی جدیدا من برخوردم.چند روز پیش وقتی که میخواستم فرمور جدید دستگاه رو بگیرم وسطای دانلود ارور میداد.الان هم که میخوام بازی BF 3 رو ابدیت کنم دوباره همون ارور رو میده.کسی میدونه مشکل چیه!!:-/

MojDark

کاربر سایت
Aug 11, 2013
8
سلام سلام دوستان من یه مشکلی دارم نمیتونم اکانت درست کنم یکی میتونه برام درست کنه ؟/ من هر چی میسازم یه اروری میده نمیدونم چشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام
به یه مشکلی برخوردم چند روز پیش توی یه بازی به یکی فحش دادم (از قصد نبود) سونی اکانتم
رو بن کرده حالا 3 تا سوال داشتم
1. این مسیج های که رپورت میشه بررسی میشه یا اتوماتیک بن میشی؟(دیگه حالا جرات نمیکنم به یکی بگم تو):|
2. راهی هست که اکانتم رو از بن در بیارم؟
3.راهی هست سیو انلاینم رو به یه اکانت دیگه انتقال بدم؟؟؟

بررسي ميشه در صورتي كه يه تعداد زيادي ريپورت ات كنن ولي اينجا يه نفر ريپورتت كرده انگار !
بن هاي اين مدلي چند روزه اند
نه نميشه ! انلاين هارو خصوصا" نميشه چون به اكانت مربوط اند

سلام سلام دوستان من یه مشکلی دارم نمیتونم اکانت درست کنم یکی میتونه برام درست کنه ؟/ من هر چی میسازم یه اروری میده نمیدونم چشه

ارور رو بنويس كه چي ميگه راهنمايي ايت مي كنن بچه ها خواستي عكس بگير از صفحه بذار اين جا تا بگيم

سلام.دوستان به یه مشکلی جدیدا من برخوردم.چند روز پیش وقتی که میخواستم فرمور جدید دستگاه رو بگیرم وسطای دانلود ارور میداد.الان هم که میخوام بازی BF 3 رو ابدیت کنم دوباره همون ارور رو میده.کسی میدونه مشکل چیه!!:-/

اينترنت ات مشكلي نداره ؟
اگر ميتوني از طريق PC بگير اپديت مربوط به ريجن خودت رو با DOWNLOAD MANAGER بريز روي فلش و دستگاه رو اپديت كن اينطوري مشكلات كمتر ميشه احتمال زياد اينترنت ات كيفيت بالايي نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر