(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
امروز زنگ زدم به این کفتی پارس آنلاین بهش میگم ۵ روزه خرابه فقط واسه منم نیست برای بیشتر دوستامم خرابه بعد جواب میده:
فعلا که مشکل کلی نداریم :| بازی هم ساپورت نمیکنیم :| اگه دوستانتون هم مشکل دارن بگین خودشون تماس بگیرن :|:|..
بعد پریدم بهش میگم چرا پس توی نظرسنجی تون گزینه بازی هم هست ؟ چند ثانیه ساکت شد بعد میگه ایشالا حالا پیگیری میکنیم پشت خط شلوغه فعلا منم گفتم همون دوستامن عزیز دل و تققققق گوشی رو گذاشتم البته تق نه دیددد قطع شد :d:|)x
راستی مهدی اینا از قسط اون نظرسنجی گذاشتن بدونن مردم بیشتر اوقات با نت چیکار میکنن گند بزنن بهش .. انقدر این چند روزه مثل پیرزن ها فوش و نفرین براشون فرستادم دو روز دیگه همشون نفله میشن ..

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
امروز زنگ زدم به این کفتی پارس آنلاین بهش میگم ۵ روزه خرابه فقط واسه منم نیست برای بیشتر دوستامم خرابه بعد جواب میده:
فعلا که مشکل کلی نداریم :| بازی هم ساپورت نمیکنیم :| اگه دوستانتون هم مشکل دارن بگین خودشون تماس بگیرن :|:|..
بعد پریدم بهش میگم چرا پس توی نظرسنجی تون گزینه بازی هم هست ؟ چند ثانیه ساکت شد بعد میگه ایشالا حالا پیگیری میکنیم پشت خط شلوغه فعلا منم گفتم همون دوستامن عزیز دل و تققققق گوشی رو گذاشتم البته تق نه دیددد قطع شد :d:|)x
راستی مهدی اینا از قسط اون نظرسنجی گذاشتن بدونن مردم بیشتر اوقات با نت چیکار میکنن گند بزنن بهش .. انقدر این چند روزه مثل پیرزن ها فوش و نفرین براشون فرستادم دو روز دیگه همشون نفله میشن ..

2 / 3 تومن 7pn بگیر شر کن حالیه، با vp خیلی حال می ده :d من با اینکه مشکل ندارم vp شر کردم :d دارم حال می کنم تا killzone سرچ می کنم لابی پر تا خرخر بدونه لگ پیدا می کنه خفن :d هیچ اروری نمی ده، استور بالا می یاد مامان :d 360 کانکت ی شه هلو :d می ری فیس بوک و یتوب تیم ملی :d.

ما از چه نعمت هایی محروم بودیم خبر نداشتیم بجز سرعت پایین :)) تو این **** :|.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
2 / 3 تومن 7pn بگیر شر کن حالیه، با vp خیلی حال می ده :d من با اینکه مشکل ندارم vp شر کردم :d دارم حال می کنم تا killzone سرچ می کنم لابی پر تا خرخر بدونه لگ پیدا می کنه خفن :d هیچ اروری نمی ده، استور بالا می یاد مامان :d 360 کانکت ی شه هلو :d می ری فیس بوک و یتوب تیم ملی :d.

ما از چه نعمت هایی محروم بودیم خبر نداشتیم بجز سرعت پایین :)) تو این **** :|.

اصلن وصل نمیشه چیز پی ان شر کنم امکان داره کانکت بشه ؟
تو جا ما لذت ببر نوش جونت :d..
کوفتت بشه :|:d.

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دقیقاً منم با چیز پی ان به سرورای کیلزون 3 وصل شدم با اینکه سرعت پایین بود اما چند دقیقه اول کُپ کردم !:shocked: لگ خیلی کم بود یه چیز جالب هم از مولتی پلیر نمینداخت بیرون :| چون اگر بدون وی پی وصل شی 1 دقیقه نشده یه سری ارور عجیب میاد و کیک میکنه :d اما برای آنچارتد 3 برعکسه ! 1 ساعت هم صبر کنی بازی فایند نمیکنه ! به هیچ وجه ! مگر اینکه یه آدم نیکوکار پیدا شه تورو بیاره تو پارتی و اون وقت بازی پیدا میکنه لگ هم که چه عرض کنم لگ نیست سوپر لگه :d 3 الی 4 ثانیه :-" با مرورگر هم رفتم فیسبوک مزخرفترین نسخه فیسبوک رو آورد ! فکر کنم با گوشیه نوکیام ( از این 70-80 تومنیا ) میرفتم فیسبوک یه نسخه باحالتر بالا میومد :d
متاسفانه نتونستم با استفاده از PS3Prox لینک رو از حلق کنسول بکشم بیرون ! نمیدونم چرا موقعی که چیز پی ان شیر شده نمیشه این کارو کرد ! :(
و اما اینکه به Music Unlimited رفتم اما بازم ارور میداد که این سرویس داخل کشور شما ممکن نیست ؟!؟ مگه من رو به عنوان شهروند سوئیسی ( :d ) نمیشناسه ؟ از کجا فهمید من هنوز ایرانی ـم ؟

یه مورد دیگه هم عذابم میده من با لپتاپ وی پی ان رو شیر میکنم لپتاپ خیلی داغ میکنه ! انگار CPU میخواد منفجر شه :-s:d خدا نبخشه این مدیرای پارس آنلاینو

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دقیقاً منم با چیز پی ان به سرورای کیلزون 3 وصل شدم با اینکه سرعت پایین بود اما چند دقیقه اول کُپ کردم !:shocked: لگ خیلی کم بود یه چیز جالب هم از مولتی پلیر نمینداخت بیرون :| چون اگر بدون وی پی وصل شی 1 دقیقه نشده یه سری ارور عجیب میاد و کیک میکنه :d اما برای آنچارتد 3 برعکسه ! 1 ساعت هم صبر کنی بازی فایند نمیکنه ! به هیچ وجه ! مگر اینکه یه آدم نیکوکار پیدا شه تورو بیاره تو پارتی و اون وقت بازی پیدا میکنه لگ هم که چه عرض کنم لگ نیست سوپر لگه :d 3 الی 4 ثانیه :-" با مرورگر هم رفتم فیسبوک مزخرفترین نسخه فیسبوک رو آورد ! فکر کنم با گوشیه نوکیام ( از این 70-80 تومنیا ) میرفتم فیسبوک یه نسخه باحالتر بالا میومد :d
متاسفانه نتونستم با استفاده از PS3Prox لینک رو از حلق کنسول بکشم بیرون ! نمیدونم چرا موقعی که چیز پی ان شیر شده نمیشه این کارو کرد ! :(
و اما اینکه به Music Unlimited رفتم اما بازم ارور میداد که این سرویس داخل کشور شما ممکن نیست ؟!؟ مگه من رو به عنوان شهروند سوئیسی ( :d ) نمیشناسه ؟ از کجا فهمید من هنوز ایرانی ـم ؟

یه مورد دیگه هم عذابم میده من با لپتاپ وی پی ان رو شیر میکنم لپتاپ خیلی داغ میکنه ! انگار CPU میخواد منفجر شه :-s:d خدا نبخشه این مدیرای پارس آنلاینو
من بدون چیز پی ان راحت کیلزون 3 میزنم

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
دارم دیوونه میشم , 4 روز یه ضرب شبانم رو گذاشتم برای دانلود inFAMOUS 2 . 15 گیگ دانلود کردم.

ریختمش تو دستگاه , ولی موقع نصب ارور میده :((

کسی میدونه باید چی کار کنم؟

اشکم داره درمیاد , دهنم سرویس شده. کسی راه حلی نداره؟

شاتل هم شبانم رو محدود کرد , زنگ زدم کلی دعوا کردم , طرف میگه 40 گیگ توی یک ماه دانلود کردی , برگشتم گفتم یعنی نباید میکردم؟

یعنی دیگه نمیتونم دوباره هم بزارمش واسه دانلود :((

دقیقا سر 15 % ارور میده. ارورش هم اینه : 80029564 .

چی کار کنم؟

کسی هست که اینو دانلود کرده باشه , بزنه رو DVD واسم بفرسته؟

بخدا دارم دیوونه میشم :((

کمک کنید

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دارم دیوونه میشم , 4 روز یه ضرب شبانم رو گذاشتم برای دانلود inFAMOUS 2 . 15 گیگ دانلود کردم.

شاتل هم شبانم رو محدود کرد , زنگ زدم کلی دعوا کردم , طرف میگه 40 گیگ توی یک ماه دانلود کردی , برگشتم گفتم یعنی نباید میکردم؟

چی کار کنم؟

کمک کنید
منم شبانه خیلی دانلود کردم ولی شاتل محدود نکرده علتشو پرسیدی چرا محدود کرده؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

چی کار کنم؟

کمک کنید
بايد با برنامه ps3 proxxxxxxxxxyلينكشو بدست بياري با idm مثه مرد دان كني بعد دوباره با برنامه بريزي روي ps3

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek

چی کار کنم؟

کمک کنید

نمیتونی کاریش بکنی باید از اول دانلود کنی.البته من فایل pkg رو که 14 گیگ هستش و از استور us دانلود کردم رو دارم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اولا بچه ها بيايد اين مهرداد رو نفرين بكنيم :| :d
مردك ما داريم مي سوزيم و ميسازيم تو مياي سوزه دل ميدي :|
با چيز پي ان رو يه تعدادي از بازي ها پينگ و لگ وحشتناك ميده !
كلا" چيز پي ان هم شانسيه !!!

ارشيا ديدي خوب چيزي گفتم بذاري تو كاسه شون !!!
باو اينها ميدونن خيلي ها بخاطر بازي فقط زير شاخه شون مي شن ! من قبلا" ها كه اين مشكل پيش مي اومد يه بار زنگ زدم گفت dns مارو بزن 3-4 روز پيش هم كه زنگ زدم باز همينو گفت ! اما با زدن dns پارس ديگه اصلا" وصل نميشه !
باز با DNS گوگل يه فرجي ميشه بعد نيم ساعت !!!

در ضمن دوستان من واقعا" فكر نمي كنم با رفتن و نوشتن اسمتون توي سايت PSBAZ اتفاقي بيفته مگر اين كه توي كل فروم هاي اينترنتي پر كنيم كه سرويس هاي پارس پر از اشكال اند شايد اتفاقي افتاد كه اين هم نميشه اصولا !
اگر ميشد وضع اينترنت مون كه هيچ وصع مملكت مون هم درست ميشد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر