(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
خب یعنی بسوزم و بسازم؟:(
پس هیچ راهی نیست هارد رو ارتقاع بدم طوری که بازِی PSN هام نپره؟

چرا راهی هست منتها باید هارد اکسترنال داشته باشی و از اطلاعاتت با خود PS3 بکاپ بگیری و بعد هارد رو عوض کنی!

EVER

کاربر سایت
Jun 5, 2011
3
بعضی بازی هایی هستند, مثل L.A.Noire (که کد DLC همراهشه) و یا KILLZON 3 پک کالکتور (که همراهش کد برای دانلود یکسری آیتم داره) .

این کدهای DLC و یا آیتم های اضافه مثل تم رو میشه با رفتن به سایت PSN توسط کامپیوتر دانلود کرد ؟و یا فقط با خود PS3 و با وصل شدن به PSN میشه دانلود این موارد رو انجام داد؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این کدهای DLC و یا آیتم های اضافه مثل تم رو میشه با رفتن به سایت PSN توسط کامپیوتر دانلود کرد ؟و یا فقط با خود PS3 و با وصل شدن به PSN میشه دانلود این موارد رو انجام داد؟
Redeem Code هارو فقط از طریق PS3 و شبکه PSN باید وارد کنید تا بتونید اون Theme یا DLC مورد نظر رو دریافت کنید .

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
سلام
روی ps3 میشه دانلود منیجر نصب کرد مثلا ۵۰٪ یه بازی رو دانلود کنی بقیشو بعدا همچین چیزی امکان داره ؟
باید وقتی داری دانلود میکنی بری تو قسمت network-download بعد بری اونجا دانلود رو pause کنی
هر موقع خواستی میتونی دانلود رو ادامه بدی
ویرایش: اونا یه سری پک الحاقی اند مثلا LittleBigPlanet Street Fighter II Costume Pack برای sackboy ها لباس شخصیت های street fighter رو آزاد میکنه

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
ممنون از راهنمایتون
psnبازی مجانی داره؟ مثلا بازی های قدیمی ؟ یا بازی های بلی ۲ رو

فقط حداقل بینگی که بشه باهاش راحت بازی کرد چنده؟ از کجا میشه بینگو فهمید ؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ممنون از راهنمایتون

فقط حداقل بینگی که بشه باهاش راحت بازی کرد چنده؟ از کجا میشه بینگو فهمید ؟
من که تاحالا بازی مجانی ندیدم ولی playable demo ها معمولا مجانی اند
بازی های پورت شده ی قدیمی رو داره...
من خودم با پینگ 350-360 راحت بازی میکنم تو این سایت میتونی پینگتو بفهمی چنده

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
بازی مجانی برای اعضای پلاسه . بله بازیهای قدیمی رو هم میشه خریداری کرد! (حتی هر ماه دو سه تا از بازیهای PS1 یا سگا رو برای اعضای پلاس به صورت مجانی برای دانلود قرار میدن)
در حال حاضر یک ماه اکانت پلاس در بستهای Welcome Back در PS Store هر منطقه وجود داره میتونید فعالش کنید و لذت ببرید!

PS3 من NTSC/US هست ولی اکانتم UKهستش،اگه بخوام از طریق PC آپدیت کنم بهتره از سایت UK دانلود کنم یا US؟
خب معلومه شما باید از لینکهای مرتبط با ریجن خودتون آپدیت رو دانلود کنید . البته من پیشنهاد میدم از طریق خود PS3 آپدیت firmware ـتون رو انجام بدید .

جناب
shamlou خواهشا اینجا تبلیغات نکن! این سایتی هم که لینکشو دادی قیمتاش فوق العده فضاییه! یه PSN Card 50 دلاری 73 تومان!!!!@_@
پ.ن.میدونم قیمت ارز بالا رفته ولی این گرون فروشی ها سو استفادست!

آخرین ویرایش:

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza

جناب
shamlou خواهشا اینجا تبلیغات نکن! این سایتی هم که لینکشو دادی قیمتاش فوق العده فضاییه! یه PSN Card 50 دلاری 73 تومان!!!!@_@
پ.ن.میدونم قیمت عرض بالا رفته ولی این گرون فروشی ها سو استفادست!

اولا این تبلیغ هم اگه بود ، فقط انگار تبلیغا و پستای من پاک میشه توی این فروم .
بعدشم ، مگه سایت مال منه یا از کسی پول گرفتم که بشم تبلیغ کننده ؟
در آخر هم اینکه ، من از دو سال پیش که PS3 گرفتم ، دنبال PSN CARD UK بودم و در کنار مثال شما ،، من کمترین قیمتی که برای کارت 50دلاری امریکا دیدم ، ۷۸ بوده .
فقط خواستم به همه ی بچه های این فروم .... .
اگه بازم این پست من پاک شه ، یا حتی پروفایلم حذف شه .. فقط به عنوان مهمان میام تو این فروم پست های بچه ها رو میبینم .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر