(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم نتونستم وصل شم !
همون پیغام ID User and password is incorrect رو میده ولی من مطمئنم USername o Password رو درست میزنم !!!
عجیب من همین دیروز وصل شدم وکلی هم بازی کردم بعداز ابدیت خیلی راحت توانستم بازی کنم:xb-)
شما اکانتان ماله چه کشوری :-/
شاید از اکانت باشه :-/

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من تا حالا اکانت PSN نداشتم:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:
میخواستم بسازم فهمیدم که آدرس میخواد و نمیشه آدرس ایرانو زد.احتمالا سال دیگه میتونم آدرس واقعی یکی از اعضای فامیلو بزنم.میخواستم بدونم نمیتونم یه اکانت بسازم بعد سال دیگه آدرسش رو عوض کنم؟
اگه نمیشه به نظر شما تا سال دیگه صبر کنم یا الان بسازم؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من تا حالا اکانت PSN نداشتم:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:
میخواستم بسازم فهمیدم که آدرس میخواد و نمیشه آدرس ایرانو زد.احتمالا سال دیگه میتونم آدرس واقعی یکی از اعضای فامیلو بزنم.میخواستم بدونم نمیتونم یه اکانت بسازم بعد سال دیگه آدرسش رو عوض کنم؟
اگه نمیشه به نظر شما تا سال دیگه صبر کنم یا الان بسازم؟

سلام.خوبی؟چطوری؟ببین اگر میخوای انلاین بشی و انلاین بازی کنی باید اکانت PSN بسازی شما میتونی مثلا کشور مورد نظرت رو امریکا ورداری یا امارات یا انگلیس و ادرس هم بزنی فرقی نداره اونها که نمیخواند جایزه بفرستند دم خونت میخواند یه ادرس بزنند وگرنه الان نزدیک به 500 تا اکانت ادرسشون یکی هست اگر میخوای امریکا بسازی باید ادرس دقیق بزنی ولی امارات و غیره هر ادرسی بزنی قبوله در ضمن اکانت بسازی نمیتونی دیگه پسوردش رو عوض کنی به هیچ وجه اکانت وقتی ساخته شد اصلا نمیتونی ادرسش رو عوض کنی فقط میتونی ایمیل و پسوردت رو عوض کنی

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
من یه psn کارت 30 دلاری از کشور روسیه دارم.
شندیم که مپ پکهای cod mw2 ریجین دارند لطفا راهنمایی کنید که برای خرید با این کارت چه ریجین بازی رو باید تهیه کنم؟؟؟-pal?U?J?

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,236
نام
Мojtaba
با سلام
من می خواستم psn کارت بگیرم . اول می خواهم بدونم باید psn کارت کجا رو بگیرم ؟؟؟ اکانت من ماله us هست ولی می خواستم dlc های red dead رو بگیرم که رجین بازیم 3 هست . کسی می تونه یک راهنمایی بکنه؟؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
با سلام
من می خواستم psn کارت بگیرم . اول می خواهم بدونم باید psn کارت کجا رو بگیرم ؟؟؟ اکانت من ماله us هست ولی می خواستم dlc های red dead رو بگیرم که رجین بازیم 3 هست . کسی می تونه یک راهنمایی بکنه؟؟
دوست عزیز شما باید یه بازی که هم ریجن اکانتتون باشه بخرین(ریجن 1)
اگه dlc رو بخرین چون بازی و dlc هم ریجن نیستن در نتیجه براتون اجرا نمیشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر