PlayStation Plus

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
دستینی 2 آیا منطقیه بعد این همه سال شروع کرد؟ سیزنایی که رد شده الان دیگه حذف شدن چطوریه آیا داستانو میشه فهمید؟
اره اتفاقا الان بهترین موقعس فقط خیلی خودتو درگیر داستانش نکن که بانجی خودشم نمیدونه داره چیکار میکنه. بیشتر داستان دی ال سی ها مهمه واسه سیزن ها هم میتونی تو یوتیوب ببینی.

فقط بازی کردن دستنی داستان داره چون تحریم هستیم، دی ان اس ها کار میکنن ولی بعضی وقتا وصل نمیشن یا هم با گیرآپ و اینجور برنامه ها باید پلی بدی.

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
کلا دستینی 2 چند ماهه که رو کنسولps4 به فنا رفته به سرورای بازی وصل نمیشه. من که فن این بازیم از این بابت زخم بزرگی خوردم متاسفانه چون کلی براش هزینه کرده بودم و کلا ضربه بزرگی بابت این قضیه خوردم. مث اینکه هل دایورز2 هم داره به این سرنوشت شوم دچار میشه.

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
351
نام
Ahmadreza
کلا دستینی 2 چند ماهه که رو کنسولps4 به فنا رفته به سرورای بازی وصل نمیشه. من که فن این بازیم از این بابت زخم بزرگی خوردم متاسفانه چون کلی براش هزینه کرده بودم و کلا ضربه بزرگی بابت این قضیه خوردم. مث اینکه هل دایورز2 هم داره به این سرنوشت شوم دچار میشه.
هلدایورز 2 با همه ی isp ها راحت وصل میشه. شایعه درست نکنید

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
خوب خداروشکر اتفاقا نگران این قضیه بودم. تا یه ماه دیگه بخاطر این هل دایورز خاستم کنسول بگیرم استرس داشتم می تونم به سرورای بازی جوین شم یا نه\:D/

• Like
Reactions: hunter76

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
245
خوب خداروشکر اتفاقا نگران این قضیه بودم. تا یه ماه دیگه بخاطر این هل دایورز خاستم کنسول بگیرم استرس داشتم می تونم به سرورای بازی جوین شم یا نه\:D/
من که رو مخابرات آسیاتک پیشگامان تست کردم حتی با فیلترشکن و گیرآپ بوستر هم وصل نشد مجبور شدم کوچ کنم سمت شاتل ببینم رو این میشه یا نه !

• Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
من که رو مخابرات آسیاتک پیشگامان تست کردم حتی با فیلترشکن و گیرآپ بوستر هم وصل نشد مجبور شدم کوچ کنم سمت شاتل ببینم رو این میشه یا نه !
از نت گوشی ات استفاده کن شنیدم درست میشه

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,964
نام
امین پاشاپور
سلام.
من پلاس ظرفیت 2 داشتم و الان تموم شده و یه بازیم قفل شده اگه پلاس ظرفیت 3 همون ریجن بگیرم قفلش باز میشه؟
قفلش باز میشه ( اتوماتیک نه ها باید بری رو بازی و انلاک کنیش)، البته رو همون اکانت پلاس ظ3 باز میشه ها،. تو باقی اکانت ها قفل هست همچنان
ولی سیو هات کار نمیکنه ها باید از اول شروع کنی،
مگه اینکه رو همون اکانت که بازی میکردی پلاس بگیری

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
قفلش باز میشه ( اتوماتیک نه ها باید بری رو بازی و انلاک کنیش)، البته رو همون اکانت پلاس ظ3 باز میشه ها،. تو باقی اکانت ها قفل هست همچنان
ولی سیو هات کار نمیکنه ها باید از اول شروع کنی،
مگه اینکه رو همون اکانت که بازی میکردی پلاس بگیری

ممنون از جوابت
من روی اکانت اصلیم بازی میکردم حالا میخوام بدونم اگه پلاس ظرفیت 3 بگیرم قفل بازی روی اکانت اصلی باز میشه ؟
یا پلاس رو برای یک دقیقه اکتیو کنم قفل که باز بشه بعد آفلاین بشم و از طرف فروشنده دی اکتیو بشه
3 تا تروفی مونده بود تا death stranding پلات بشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,964
نام
امین پاشاپور
ممنون از جوابت
من روی اکانت اصلیم بازی میکردم حالا میخوام بدونم اگه پلاس ظرفیت 3 بگیرم قفل بازی روی اکانت اصلی باز میشه ؟
یا پلاس رو برای یک دقیقه اکتیو کنم قفل که باز بشه بعد آفلاین بشم و از طرف فروشنده دی اکتیو بشه
3 تا تروفی مونده بود تا death stranding پلات بشه
سلام
ظرفیت سه بگیری که بازی فقط رو همون اکانت ظرفیت 3 باز میشه
اگه بخوای رو اکانت خودت باز بشه که باید اکتیو کنی (ظ2 بشه). حالا بخوای ظ3 بگیری و بعد خودت اکتیو کنی رو خود دانی ( البته احتمالا هم نشه، چون الان ظ2 دست یکی دیگست و تو بخوای اکتیو کنی نمیشه و پیام: تو یه کنسول دیگه اکتیو هست رو میاره). ، طرف اصلا قبول نمیکنه که، در ضمن اگه اکتیو کنی و طرف بره دی اکتیو کنه از سایت که باز قفل میشه، مگه اینکه افلاین بشی فوری و تا 14 روز افلاین بازی کنی
حالا یه نکته هم بگم:
اکانت رو اگه بزنی (چه ظ2 یا ظ3) برو رو بازی میبینی گذینه ی پلی نداره و نوشته download, ( نترسی ها، فکر نکنی دوباره باید دان بشه) رو دانلود که برنی در عرض یک ثانیه دکمه تبدیل میشه به play game

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
سلام
دوستان این uncharted 4 از پلاس extra ترکیه حذف شده؟ عجیبه که نسخه ۴ به صورت تکی کلا از استور حذف شده و با لاست لگسی به صورت باندل وجود داره. ولی تو پلاس extra امریکا هنوز وجود داره.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
دوستان ظرفیت 2 اکراین بگیرم بازی هایی که با ظرفیت 2 ترکیه دانلود شدن کار میکنن؟ ایضا سیو ها و تروفی ها را میخونه؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
دوستان ظرفیت 2 اکراین بگیرم بازی هایی که با ظرفیت 2 ترکیه دانلود شدن کار میکنن؟ ایضا سیو ها و تروفی ها را میخونه؟
اگه ID اون‌ها یکی باشه، آره (که طبق تجربه، خیلی از بازی‌های ریجن اوکراین و ترکیه PS5 آیدی‌شون یکی بوده). آیدی رو هم می‌تونی از روی آدرس بازی توی استور روی مرورگر چک کنی (برای هر دو کشور چک کن). البته باز هم آیدی متفاوت به معنی اجرا نشدن نیست چون بعضی از بازی‌ها با اینکه چندتا ID دارن، ولی لینک دانلودشون یکیه که اون رو هم می‌تونی از سایت prosperopatches چک کنی. این برای اجرا شدن بود و قضیه سیو و تروفی رو مطمئن نیستم، اما حدس می‌زنم که اون‌ها هم بر همین منوال باشند.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,964
نام
امین پاشاپور
بله کار میکنن، هم بازی هم سیو هم تروفی
فقط یه نکته : بعد زدن اکانت جدید، از داخل همون اکانت پلاس اکراین باید دونه دونه بری رو بازی ( یا از لایبرری یا همون تو منوی هوم که بازی نصب هست) و رو بازی بزنی که اضافه شه به همون اکانت جدید ( بری رو بازی میبینی دانلود یا اَدد تو لایبرری زده درحالی که تو دانلود شده داری رو کنسول، دکمه رو که زدی بلافاصله تبدیل میشه به play game)

• Like
Reactions: Soheil and jdepp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر