PlayStation Plus

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,361
نام
مهدی
اکسترا

🏜️ Red Dead Redemption 2
🕵️ Deceive Inc.
😺 Cat Quest I & II
📱 Watch Dogs
The Sims 4 City Living** | PS4
Crime Boss: Rockay City | PS5
The Settlers: New Allies | PS4
Stranded: Alien Dawn | PS4, PS5
The LEGO Movie 2 Videogame | PS4
————————
پریمیوم

2Xtreme | PS4, PS5
G-Police | PS4, PS5
Worms Pinball | PS4, PS5

IMG_4950.jpeg

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,158
نام
نـــــــویـــــــــد

Crime Boss شوتر اول شخصه ولی انگار خیلی داغونه :D
ولی جدی زیادی رو بازیای ایندی تمرکز کردن. یکم AA و AAA هم بدن واسه تنوع :D

اینم لیست بازیایی که هفته بعد حذف میشن.

Absolver: Downfall
Abzu
Adrift
Ashen
Darksiders Genesis
Darksiders: Warmastered Edition
Darksiders 2: Deathinitive Edition
Darksiders 3
Elex
Elex 2
Final Fantasy 7
Final Fantasy 8 Remastered
Final Fantasy 9
Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster
Final Fantasy 12: The Zodiac Age
Final Fantasy 15: Royal Edition
Horizon Zero Dawn: Complete Edition
How to Survive 2
Jotun
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
I Am Dead
Last Stop
Minit
Monster Jam Steel Titans 2
MX vs. ATV Legends
My Friend Pedro
Observation
Sundered
The Artful Escape
The Messenger
This is the Police
This is the Police 2
Wreckfest
World of Final Fantasy

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,361
نام
مهدی
عجب ماهه اشغالیه هیچی برای من نداره.رد دد هم که دیگه هر کی میخواسته تا الان بازی کرده دیگه:-&:-&:-&:-&
گیمرهایی مثل خودت که همه بازی های بزرگ را روز ریلیز میخرن ، اصلا دلیلی نداره بخوان هر ماه منتظر لیست پلاس باشن اونم این حجم از بنجل :D بی جهت نیست هم پلاس هم گیم پس توی یک سال گذشته رشد کاربر نداشتن !
خوده من امسال بزرگترین اشتباهم خرید اکسترا بوده ! یعنی هر ماه خودمو لعنت میکنم این چه کاری بود کردم ! باز پارسال تازه اومده بود و یهویی ۴۰۰ تا بازی مجانی کرد یه دلیل عقلانی داشت ولی امسال وقتی همه بازی های مهم رو دارم میگیرم دیگه اکسترا واسه چیم بود ! واسه یه مشت ایندی که نمیگم بدن بلکه که حالا هرچقدرم خوب اما کوچکترین علاقه ای بهشون ندارم چون سبک و سلیقه من نیستن.
اگر اجبار به داشتن پلاس برای تجربه مولتی cod نبود که هرسال دارم نسخه هاشو میخرم حتی اسنشیالم نباید بخرم ! در هر حال عمرا دیگه اکسترا برای 2025 تمدید کنم

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
هرچقدر یکی دو ماه گذشته برا من به شخصه بازیای پلاس یکی از یکی بهتر و رویایی بود، این ماه رسما زبالس.
ای کاش لااقل اون Vrising که هنوز به طرز عجیبی قیمت نخورده رو بیاد شدو دراپ کنه برای پلاس! رد دد۲ رو فقط عمه من بازی نکرده تا الان.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,127
نام
Ahmad
هرچقدر یکی دو ماه گذشته برا من به شخصه بازیای پلاس یکی از یکی بهتر و رویایی بود، این ماه رسما زبالس.
ای کاش لااقل اون Vrising که هنوز به طرز عجیبی قیمت نخورده رو بیاد شدو دراپ کنه برای پلاس! رد دد۲ رو فقط عمه من بازی نکرده تا الان.
رویایی که نبوده خدایی
Dave the Diver عالی بود و ماه قبل مشغول اون بودم.
در مورد رد دد هم حداقل ریمستر 1 رو میذاشتن.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
232
نام
?Who knows
رویایی که نبوده خدایی
Dave the Diver عالی بود و ماه قبل مشغول اون بودم.
در مورد رد دد هم حداقل ریمستر 1 رو میذاشتن.
رویایی از بابت بازیای کوچیک و ایندی منظورم بود. وگرنه حتی Immortals of Aveum که مثلا بازی پرزرق و برقی محسوب میشه هم زورکی تمومش کردم. از اونور شدیدا با امثال Miasma Chronicles و Dave the Diver حال کردم.
نکته احمقانه اینجاست که اینا حتی حاضر نیستن ریمیک تلو رو بذارن رو پلاس! گدابازی هم حدی داره واقعا!

• Like
Reactions: ps34 and Tatsumaru

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,127
نام
Ahmad
رویایی از بابت بازیای کوچیک و ایندی منظورم بود. وگرنه حتی Immortals of Aveum که مثلا بازی پرزرق و برقی محسوب میشه هم زورکی تمومش کردم. از اونور شدیدا با امثال Miasma Chronicles و Dave the Diver حال کردم.
نکته احمقانه اینجاست که اینا حتی حاضر نیستن ریمیک تلو رو بذارن رو پلاس! گدابازی هم حدی داره واقعا!
یه چیزی که شخصا منو عصبانی میکنه اینه که عناوینی رو که سونی فن های قدیمی مثل من میپسندن(یا کنسول بازها به طور کلی) نمیاره رو سرویس.همین رد دد نمونش.آخه کدوم گیمریه که 2 رو بازی نکرده باشه؟
در ضمن کم پولی هم نیست اشتراکش.نمیگم عین گیم پس باشه.اون داستان دیگه ایه.ولی اینجوری هم ضد حاله
پ.ن:
Rise of Ronin رو ماه بعد بیارن، کمی میبخشم سونی رو :D
از یه طرف به شدت دوست دارم بازیش کنم و از طرفی در اون حدی نیست که بخوام بخرمش.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
848
نام
سید محمد حسین
گیمرهایی مثل خودت که همه بازی های بزرگ را روز ریلیز میخرن ، اصلا دلیلی نداره بخوان هر ماه منتظر لیست پلاس باشن اونم این حجم از بنجل :D بی جهت نیست هم پلاس هم گیم پس توی یک سال گذشته رشد کاربر نداشتن !
خوده من امسال بزرگترین اشتباهم خرید اکسترا بوده ! یعنی هر ماه خودمو لعنت میکنم این چه کاری بود کردم ! باز پارسال تازه اومده بود و یهویی ۴۰۰ تا بازی مجانی کرد یه دلیل عقلانی داشت ولی امسال وقتی همه بازی های مهم رو دارم میگیرم دیگه اکسترا واسه چیم بود ! واسه یه مشت ایندی که نمیگم بدن بلکه که حالا هرچقدرم خوب اما کوچکترین علاقه ای بهشون ندارم چون سبک و سلیقه من نیستن.
اگر اجبار به داشتن پلاس برای تجربه مولتی cod نبود که هرسال دارم نسخه هاشو میخرم حتی اسنشیالم نباید بخرم ! در هر حال عمرا دیگه اکسترا برای 2025 تمدید کنم
نه به صورت کلی من از پلاس راضیم و پولی که بابتش میدم چندین برابر ارزش دلاری بهم بازی میده همین ماه پیش ۳ تا بازی day one داد بیرون ۲ تاش animal well و dave the diver خوب که نه خارق العاده بودن .در کنار tales of kenzera و tunic وghostrunner 2 که همه رو میخواستم بازی کنم بالای ۱۰۰ دلار بازی بود .یعنی همون ۱ ماه پول پلاسو برام در اورد ولی این ماه بد اشغال بود که خب طبیعیه گیم پس هم ماه ضعیف کم نداشته

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,969
نام
امین پاشاپور
کلا پلاس واسه من تموم شدست و قطعا دیگه تمدید نمیکنم.
کسی که تازه کنسول بخره شاید براش جذاب باشه ولی واسه من یکی بیشتر مثل فحش میمونه...
سلام و درود
مال منم یک هفتست تموم شده و تمدید نکردم، واقعا نمیصرفه دیگه،
فعلا تصمیم دارم تمدید نکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
321
سلام و درود
مال منم یک هفتست تموم شده و تمدید نکردم، واقعا نمیصرفه دیگه،
فعلا تصمیم دارم تمدید نکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
پلاس نداشته باشید یعنی آنلاین بازی کردن و سیو شدنه آنلاین تعطیل ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر