PlayStation Plus

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
دوستان من به یه نکته عجیب بر خوردم، من قبلاً ghost of Tsushima رو از پلاس ادد و دانلود کرده بودم، دیروز توی تخفیفاتی که خورده بود به واسطه داشتن یه سری محتوا گفتم بخرمش، حالا الان توی کالکشن هام ۲تا شده، جالب اینجاس با اینکه نسخه پلاس رو قبلا دانلود کرده بودم و آماده بازی بود، اومده داره اونی که خریدم رو دوباره از اول دانلود میکنه، چرا واقعا ؟؟؟؟
IMG_20231129_200200_368.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

حقیقتا از اسنشال‌های ۲ ۳ماه اخیر بهتره :D
Sable که یه بازی با آرت شدیدا زیبا و موسیقی عالی

پاور واش هم که طبق معمول این چند ماه اخیر، یکی دیگه از شبیه‌سازایی هست که رو پلاس میبینیم :D ولی این یکی به نظرم از همشون بهتر و سرگرم کننده‌تره. قشنگ ازین بازیای چیل و باحاله :D

در آخر هم 2KDrive با لانچ عجیب و قیمتای عجیب‌ترش! آمارشو از بهرام گرفتم گفت با آپدیت بهتر شده و حالا که پلاس میشه، ارزش بازی کردن داره :D

در کل به نظرم کاملا بهتر از ۲ ۳ماه اخیره خصوصا اینکه ۳تاشون واسه ریلکس کردن عالین. ولی آیا برای آخرین ماه سال مناسبه؟ خیر
اما خیلی شیک به مرگ گرفتن که به تب راضی شیم :D

بازیای پلاس این ماه منو یاد آریا @Dinosaur انداخت. شاید چون همشون گوگولی و لطیفن خصوصا پاور واش و سیبل :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی دوست داشتم این Lego 2K Drive رو امتحان کنم. :D خیلی چیز درجه یک و سوپر خفنی به نظر نمی‌رسه، ولی اون طور که فهمیدم طرفدارهای خاص خودش رو پیدا کرده و با سلیقه بعضی‌ها خیلی جور بوده و حس می‌کنم ازش خوشم بیاد.
در مورد PowerWash Simulator هم اصلاً نذارین ظاهر ساده بازی گول‌تون بزنه! :D یکی از دلچسب‌ترین تجربه‌های ممکنه و توی استیم هم میزان رضایتش ۹۷٪ هست. قبلاً یه پست در مورد بازی زده بودم که اینجا می‌ذارمش:

قدرت بازی PowerWash Simulator در معتاد کردن گیمر > توانایی تریاک مرغوب در این زمینه
البته من که تریاک مصرف نکردم و فقط مثال بود، ولی به طرز فجیعی اعتیادآوره این بازی! :| در نگاه اول ممکنه از نظر خیلی‌ها مسخره باشه که آدم وقتش رو صرف بازی‌ای کنه که یه آبپاش دستت می‌گیری و خونه و کف زمین و ماشین و... رو می‌شوری! یعنی واقعاً از نظرشون مفهومی نداره که آدم این همه بازی جذاب رو ول کنه و بشینه در و دیوار پاک کنه، ولی کافیه یه ذره درگیرش بشی تا دیگه نتونی ولش کنی و یه دفعه می‌بینی دو ساعت پشت سر هم در حال آبپاشی و شستن پنجره و سقف و دیوار خونه‌ها هستی!
بعضی وقت‌ها هم حس می‌کنی داره وقتت تلف می‌شه و از اونجایی که زندگی نامحدود نیست و باید یه جوری زمان رو تنظیم کرد که به کارهای بهتری نسبت به آبپاشی رسید، هی می‌گی الآن از بازی میام بیرون و بیشتر از این حمالی نمی‌کنم ولی... نمی‌شه! :| انقدر اعتیادش عجیبه که می‌گی حالا اون دو متر کثافت روی دیوار سمت راستی رو هم تمیز می‌کنم و بعدش میام بیرون. اون رو تمیز می‌کنی و می‌گی حالا اون نیمکت هم گناه داره و بذار یه حالی هم به اون بدیم و بعدش خداحافظی کنیم. ولی بعد از نیمکت می‌بینی یه پنجره‌ای داره مظلومانه بهت نگاه می‌کنه و می‌گه بیا لکه‌های من رو هم پاک کن و... انقدر تیکه تیکه پاک می‌کنی که آخرش می‌بینی یه ساعت پیش قرار بوده از بازی خارج بشی و هنوز نشدی! :D
اگه فکر می‌کنین همه اینا رو برای شوخی گفتم و بازی چیز خاصی نیست، یه سر به نظرات ملت توی استیم بزنین و با عبارت Overwhelmingly Positive در بخش امتیازها مواجه بشین تا حساب کار دستتون بیاد! :D
خلاصه که بازی روی گیم‌پس موجوده و به نظرم بد نیست امتحانش کنین و شاید مشتری بشین! خیلی هم به درد وضعیتی می‌خوره که ذهن آدم نیاز به یه چیزی برای درگیر شدن و بیرون اومدن از بدبختی‌ها و مشکلات داره و باعث می‌شه یه آرامش عجیبی رو تجربه کنین و بعد از ۱۰۰٪ کردن مرحله، قشنگ به فیض برسین! :D

بازیای پلاس این ماه منو یاد آریا @Dinosaur انداخت. شاید چون همشون گوگولی و لطیفن خصوصا پاور واش و سیبل :D
در مورد سلیقه، زدی به هدف! :D
این Sable هم چیز باحالیه و فضا و حال و هوایی داره که کمتر مشابهش پیدا می‌شه، با یه گرافیک هنری قشنگ و افکت‌های جالب و بامزه. مشکل اساسی بازی روی XSX، افت فریمش توی بعضی بخش‌ها بود که گویا روی PS5 هم حداقل زمان عرضه برطرف نشده بوده و نمی‌دونم بعدش آپدیتی دادن یا نه.

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262
دوستان من به یه نکته عجیب بر خوردم، من قبلاً ghost of Tsushima رو از پلاس ادد و دانلود کرده بودم، دیروز توی تخفیفاتی که خورده بود به واسطه داشتن یه سری محتوا گفتم بخرمش، حالا الان توی کالکشن هام ۲تا شده، جالب اینجاس با اینکه نسخه پلاس رو قبلا دانلود کرده بودم و آماده بازی بود، اومده داره اونی که خریدم رو دوباره از اول دانلود میکنه، چرا واقعا ؟؟؟؟
View attachment 320087
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟ پشم های ما ریخته ها 😅😅

• Like
Reactions: blak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر