PlayStation Plus

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507
سلام دوستان ، یه سوال داشتم ، این بازی های نسل هشتم که تو پلاس هست ،اپدیت نسل نهمی رایگان داره ؟! ( منظور اون بازی های که آپدیت رایگان گرفتن ) ، و اینکه اگه آپدیت رایگان ندارن یعنی هیچ تفاوتی بین دو نسخه نیست حتی تو بحث فریم ؟!
تشکر فراوان

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
سلام دوستان ، یه سوال داشتم ، این بازی های نسل هشتم که تو پلاس هست ،اپدیت نسل نهمی رایگان داره ؟! ( منظور اون بازی های که آپدیت رایگان گرفتن ) ، و اینکه اگه آپدیت رایگان ندارن یعنی هیچ تفاوتی بین دو نسخه نیست حتی تو بحث فریم ؟!
تشکر فراوان
مثلا resident evil 7 یا اسپایدر من آپدیت رایگان نداره ولی بیشتر بازی ها دارن درباره ی تفاوت هم معمولا با resolution یا فریم بالاتری اجرا میشن حالا شما بازی مد نظرت رو بگو تا فرقش رو بگم

• Like
Reactions: AxeL90

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507
مثلا resident evil 7 یا اسپایدر من آپدیت رایگان نداره ولی بیشتر بازی ها دارن درباره ی تفاوت هم معمولا با resolution یا فریم بالاتری اجرا میشن حالا شما بازی مد نظرت رو بگو تا فرقش رو بگم
خیلی ممنون لطف کردین ،بازی خاصی مد نظرم نیست میخواستم در مورد کلیت سرویس اطلاع پیدا کنم
و اینکه یه مورد دیگه الان مثلا RDR 2 هیچ آپدیتی نداشته تا امروز ،حالا سوالم اینه یعنی تو ps 5 هیچ تفاوتی با نسخه Ps 4 نداره ؟! مثلا تو نسخه Ps 4 یه جاهایی مثل سنت دنیس افت فریم داشت ، الان تو Ps 5 بازم همون منطقه افت فریم داره یا نه دیگه درست شده ؟!

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
خیلی ممنون لطف کردین ،بازی خاصی مد نظرم نیست میخواستم در مورد کلیت سرویس اطلاع پیدا کنم
و اینکه یه مورد دیگه الان مثلا RDR 2 هیچ آپدیتی نداشته تا امروز ،حالا سوالم اینه یعنی تو ps 5 هیچ تفاوتی با نسخه Ps 4 نداره ؟! مثلا تو نسخه Ps 4 یه جاهایی مثل سنت دنیس افت فریم داشت ، الان تو Ps 5 بازم همون منطقه افت فریم داره یا نه دیگه درست شده ؟!
فعلا خبری از آپدیت نسل نهمی نیست اگه هم بیاد احتمالا راک استار یه پولی بابتش میگیره ولی لودینگ بازی توی پلی 5 خیلی سریع شده من توی اون شهر هم افت فریم نداشتم

• Like
Reactions: AxeL90

winsent2

کاربر سایت
Sep 16, 2009
76
نام
امیر قاضی زاده
سلام دوستان؛ چند سوال داشتم

- از کجا میتونم پلاس یکساله ترکیه تهیه کنم که میگن ارزون تر هستش؟
- پلاس ترکیه چه فرقی با پلاس آمریکا میکنه؟
- از کجا میشه لیست بازی های اشتراک های پلاس (اسنشیال، پرمیوم، اکسترا) رو دید؟
- فرق این سه تا اشتراک پلاس باهم چیه؟

با تشکر

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
این اسکرین شات میگه که اگه بازی رو اد کنیم تا زمانی که پلاس داریم باقی می‌مونه.
اشتباه می‌کنه به نظرتون؟

View attachment 259758
اره منم اینو دیدم تو استور. حالا نمیدونم داستان چیه که یکسری میگن مثل گیم پس هست و بازی اگر برداشته بشه از رو سرویس دیگه نمیشه بازیش کرد. طبق این عکس دیگه مثل گیم پس نیست و وقتی بازیو تو لایبرری اضافه کنید دیگه برای همیشه دارید

• Like
Reactions: Homi-Fatal

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
اره منم اینو دیدم تو استور. حالا نمیدونم داستان چیه که یکسری میگن مثل گیم پس هست و بازی اگر برداشته بشه از رو سرویس دیگه نمیشه بازیش کرد. طبق این عکس دیگه مثل گیم پس نیست و وقتی بازیو تو لایبرری اضافه کنید دیگه برای همیشه دارید
امیدوارم که برای همیشه اضافه بشه واقعاً.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
امیدوارم که برای همیشه اضافه بشه واقعاً.
بعضی بازیا واسه همیشه تو لایبرری می مونن ولی بعضی ها تایم محدود دارن
تشخیصش هم خیلی راحته تو صفحه خود بازی که برید اگر با فوتت با رنگ زرد نوشته بود آفر تا فلان تاریخ هست یعنی گیمپس ولی اگر ننوشته بود یعنی واسه همیشه تو لایبرری هست تا زمانی که سرویس رو داشته باشید

• Like
Reactions: Homi-Fatal

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
نحوه خریدشم میتونی توضیح بدی
بعد از واریز وجه کد براتون ارسال میشه و خودتون redeem میکنید
ساختن اکانت ترکیه هم که آسونه
بعد ظ ۲ یا ۳ خودتون اضافه میکنید و اون یکی ظرفیت رو میدین به دوستتون
حدود ۱ تا ۱.۳ م ت قیمت داره
که برای هر نفرتون میشه حدود ۵۰۰ تا ۶۵۰ ت

حالا اگه بازیهای ترکیه میخایین بخرین باید یوزر و پسورد و اسمه بازی رو بدی تا اکی بشه

• Like
Reactions: DAVINCI

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر