PlayStation Plus

erfan _gooran

کاربر سایت
Nov 7, 2011
12
سلام اساتید یکی راهنمایی کنه اگه کنسل کنم پول پلاس برمیگرده ؟ منظورش چیه و موضوع دیگه اینه که من اگه استراک ps now بگیرم تبدیل میکنه به پرمیوم یا مستقیم اکسترا بگیرم ؟ اگه کسی پایه شریکی اکسترا بگیریم پخ کنه شماره موبایلمو بفرستم براش
IMG_20220618_094816.jpg

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
سلام اساتید یکی راهنمایی کنه اگه کنسل کنم پول پلاس برمیگرده ؟ منظچرش چیه و موضوع دیگه اینه اگه کسی پایه شریکی اکسترا بگیریم پخ کنه شماره موبایلمو بفرستم براش
View attachment 260402
خیر بر نمی گرده. اکانتتون تا 17 اپریل 2023 فعال می مونه.

ممنون بالا نوشتمو ویرایش کردم اگه ممکنه بهدسوال های دیگه هم جواب بدید ممنون
تا اونجایی که من می دونم دیگه PS Now ای وجود نداره که بخواد تبدیل بشه به پریمیوم اصلاً

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
اقا این ‍‍‍plus جدید واقعا هیولاست از نظر تعداد بازی من که قاطی کردم نمیدونم چی بازی کنم .
تازه من به عنوان کسی دارم این حرفو میزنم که از وقتی یادم میاد و بازی میکنم تو اکوسیستم سونی بودم و کلی بازی دیجیتالی یا فیزیکی خریدم و بازی کردم ولی بازم کلی عنوان هست برای تجربه کردن .
واقعا سونی تو تبلیغات این سرویس داره کم کاری میکنه یادمه گاردین گلکسی که تو گیم پس اومده بود چقدر تبلیغات راه انداخته بودن و تو بوق و کرنا کرده بودن .این بازی بی سر و صدا الان تو پلاس هست .یا فیفا 22 که اینور زودتر اومد یا فکر کنم اساسین والهالا روی گیم پس نیست دقیق نمیدونم.
کلا نمیخوام با گیم پس مقایسه کلی کنم چون اون سرویس تمام سرمایه گذاری مایکرو روشه ولی این سرویس سونی هم واقعا ارزشمنده امیدوارم تو ماه های اینده هم بازی های خوبی بهش اضافه بشه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,462
یا فیفا 22 که اینور زودتر اومد یا فکر کنم اساسین والهالا روی گیم پس نیست دقیق نمیدونم.
فیفا ۲۲ تو گیمپس آلتمیت ۱۸۰ دلاری فقط هست که در اصل دارای اشتراک EA Play هست که البته EA Play هم براحتی در PSN قابل استفاده هستش.

اساسین والهالا هم تو گیمپس نیست و اخیرأ نسخه اوریجین اضافه شده.

پلاس اکسترا با قیمت ۱۰۰ دلار ،پکیج عالی برای کسانی که دنبال سرویس های اشتراکی هستند ارایه میده.

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
آقا حتما حتما shadow warrior 3 رو بگیرین 3 هفته دیگه هم میره از سرویس خیلی دیالوگایه فانی داره گان پلی بازی هم خیلی خوبه خلاصه در حد 10 ساعت سرگرمتون میکنه بسی خوب است :D :D
3 هفته دیگه معلوم میشه ایا مثل گیم پس کلا حذف میشه بازی یا ن اد کردی میمونه تا زمانی ک سرویس رو داری قابل توجه دوستانی ک میگفتن ممکنه با گیم پس فرق کنه

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
آقا حتما حتما shadow warrior 3 رو بگیرین 3 هفته دیگه هم میره از سرویس خیلی دیالوگایه فانی داره گان پلی بازی هم خیلی خوبه خلاصه در حد 10 ساعت سرگرمتون میکنه بسی خوب است :D :D
3 هفته دیگه معلوم میشه ایا مثل گیم پس کلا حذف میشه بازی یا ن اد کردی میمونه تا زمانی ک سرویس رو داری قابل توجه دوستانی ک میگفتن ممکنه با گیم پس فرق کنه
خیلی خوبه بازیش من دارم میرم اخراشم هستم پلات ساده ای هم داره
منم توصیه میکنم حتما بازیش کنید.
بازی قطعا حذف میشه .بازی هایی که روی اکسترا و پرمیوم میاد اگه موقتی باشن وقتی قراردادشان با سونی تموم بشه از روی سرویس میرن و حذف میشن ولی اون ۲ تا بازی که روی اسنشال هر ماه میاد اگه تو اکانتتون اضافه کنید مادامی که پلاس داشته باشید قابل بازی هست

• Like
Reactions: hunter76

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
سلام دوستان یه خبری اومده گیمفا کار کرده نوشته که پلاس دیگه بصورتی کارتی در خرده فروشی ها دیگه عرضه نخواهد شد و جمع کردن فروشگاه های Amazon, gamestop. ,... سونی گفته این کارتهارو جمع کرده و کاربران از این به بعد مستقیم فقط از خوده استور میتونن خرید کنن با شارژ کارت پلی استیشن خیلی بد شد که ۶۰ دلار میشه ۲ تومن ! من اصلا نمیدونم پلاس ۱ ساله ارزون از کجا و چطوری دیگه تهیه کنم از این اکانتام میترسم بن نشه کنسولم نمیگیرم ps5 هم که میگن شیر نمیشه پلاس روش راه حلی هست آیا؟

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان یه خبری اومده گیمفا کار کرده نوشته که پلاس دیگه بصورتی کارتی در خرده فروشی ها دیگه عرضه نخواهد شد و جمع کردن فروشگاه های Amazon, games top. ,... سونی گفته این کارتهارو جمع کرده و کاربران از این به بعد مستقیم فقط از خوده استور میتونن خرید کنن با شارژ کارت پلی استیشن خیلی بد شد که ۶۰ دلار میشه ۲ تومن ! من اصلا نمیدونم پلاس ۱ ساله ارزون از کجا و چطوری دیگه تهیه کنم از این اکانتام میترسم بن نشه کنسولم نمیگیرم ps5 هم که میگن شیر نمیشه پلاس روش راه حلی هست آیا؟
شیر میشه روی ps5

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
سلام دوستان یه خبری اومده گیمفا کار کرده نوشته که پلاس دیگه بصورتی کارتی در خرده فروشی ها دیگه عرضه نخواهد شد و جمع کردن فروشگاه های Amazon, gamestop. ,... سونی گفته این کارتهارو جمع کرده و کاربران از این به بعد مستقیم فقط از خوده استور میتونن خرید کنن با شارژ کارت پلی استیشن خیلی بد شد که ۶۰ دلار میشه ۲ تومن ! من اصلا نمیدونم پلاس ۱ ساله ارزون از کجا و چطوری دیگه تهیه کنم از این اکانتام میترسم بن نشه کنسولم نمیگیرم ps5 هم که میگن شیر نمیشه پلاس روش راه حلی هست آیا؟
شما وایس بلک فرایدی که پلاس اف میخوره اون موقع بخر
این سایتا هم که میبینی ارزون تر میدن چون موقع بلک فرایدی و هالیدی که پلاس تخفیف میخوره به تعداد بالا کد میخرن و در طول سال با قیمت کمتر میفروشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: iHamid and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
بدون تعارف shadow warrior 3 ارزش تمام هزینه ای که برای اکسترا کردم را داشت.واقعا عااالی بود و حسابی چسبید بهم.حتما تا قبل از 14 تیر که از سرویس خارج میشه تجربش کنید.نسخه دومشم توی سرویس هست ولی به اندازه نسخه سوم خوب نیست چون هم کیفیت ساختش پایینه و به شدت بورینگ و تکراری یکنواخت حوصله سربر و هم پچ ps5 نداره و بهینه نیست.
من حدود 20 تا بازی دانلود کردم و تابستان خیلی خوب سرگرمم میکنند.مثلا desperados 3 خودش یه عنوان شاه‌کار هست و چون تاکتیکال و چالش برانگیزه زمان زیادی میخواد اتمامش.دلم خوش بود خوره گیم هستم و اکثر بازی ها را رفتم اما این سرویس بهم‌ ثابت کرد چقدر عنوان خوب‌ وجود داره که تجربشون نکردم ! عناوین سرویس خیلی هوشمندانه انتخاب شدن.
حالا که مشخص شده در اینده عناوین بزرگ هنگام عرضه نمیخوان روش بیان پس کاشکی عناوین متوسط بیشتری مثل stray که ۲۸ تیر همزمان با ریلیز میاد را تعدادشون را بیشتر کنه سونی اینجور دیگه محشر میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر