PlayStation Plus

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,354
نام
مهدی
دوستان ی توضیحی درباره ی ظرفیت 2 و3 پلاس اکسترا میدین که به چه صورت هست
داخل جفتش میشه بازیها رو دانلود و روی اکانت خودم بازی کنم؟

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
727
نام
Ramin
سلام دوستان این کاتالوگ مربوط به اکسترا تا چه حد ممکنه تو چند ماه آینده بازی جدید بهش اضافه بشه ؟ منظورم از جدید بازی ای هست که تازه ریلیز میشه مثلا mw2 ? چون واقعا بازی های به درد بخورش رو بازی کردم باقیش دیگه بدردم نمیخورن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,307
نام
مهدی
سلام دوستان این کاتالوگ مربوط به اکسترا تا چه حد ممکنه تو چند ماه آینده بازی جدید بهش اضافه بشه ؟ منظورم از جدید بازی ای هست که تازه ریلیز میشه مثلا mw2 ? چون واقعا بازی های به درد بخورش رو بازی کردم باقیش دیگه بدردم نمیخورن
سلام.مدرن وارفر ۲ که بصورت رسمی تایید شد دست کم تا قبل از تابستان ۱۴۰۲ اونم در صورت گذشتن از سد دولت امریکا در نهایی شدن قرارداد مایکروسافت - اکتیویژن حتی روی گیم پس با اون همه سرمایه گذاری کلان هم نخواهد اومد چه برسه به اکسترا !
جواب این سوال را هیچکس نمیدونه و فقط زمان مشخص میکنه.یه شیش ماه بگذره مشخص میشه چقدر این سرویس ارزشمنده.احتمالا برای جذب مشتری سعیشون را میکنن حداقل سال اول بازی های خوب بدن براش.فعلا برای استارت که عالی عمل کردن و هم کاتالوگ خوبه و هم برای ماه اول بازی stray که فقط برای پلی استیشن و‌pc میاد را روز ریلیزش میدن.با همین فرمان برن جلو حتما موفق خواهد بود سرویس

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
خبر رسید پلاس جدید ترکیه فردا شب میاد
نسخه پریمیوم یکساله حدود ۱ میلیون تا ۱.۳ میلیون تومن قیمت داره

نسخه اکسترا یکساله حدود ۸۰۰ ت تا ا م ت قیمت داره

همچنین حالت یکماه و سه ماهه هم داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DAVINCI

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
خبر رسید پلاس جدید ترکیه فردا شب میاد
نسخه پریمیوم یکساله حدود ۱ میلیون تا ۱.۳ میلیون تومن قیمت داره

نسخه اکسترا یکساله حدود ۸۰۰ ت تا ا م ت قیمت داره

همچنین حالت یکماه و سه ماهه هم داره
گیفت کارت ترکیه از کجا پیدا کنیم؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
سلام دوستان چون من بیشتر دستینی بپلی می دم می خام بپرسم که در بعضی از قسمتای کوآپ یا ... نوشته برای تجربه اش یه پلاس نیاز داری ولی من اصلا اشتراک پلاس ندارم ولی بازی اجازه میده که اون حالت رو بازی کنم چرا؟ مگه نه اینکه خودش نوشته نیاز به پلاس داره ؟امیدوارم که متوجه منظورم شدید.

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
سلام دوستان چون من بیشتر دستینی بپلی می دم می خام بپرسم که در بعضی از قسمتای کوآپ یا ... نوشته برای تجربه اش یه پلاس نیاز داری ولی من اصلا اشتراک پلاس ندارم ولی بازی اجازه میده که اون حالت رو بازی کنم چرا؟ مگه نه اینکه خودش نوشته نیاز به پلاس داره ؟امیدوارم که متوجه منظورم شدید.
دستینی خیلی وقته رایگان شده، بازی های رایگان هم نیاز به پلاس ندارن.

dghost

عضو جدید
Nov 26, 2008
47
نام
daryush
با سلام خدمت دوستان
کسی از دوستان سایت یا کانالی سراغ دارن که PS plus extra ظرفیتی بفروشن معتبر باشه
ممنون میشم خصوصی بگن
با تشکر

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام...دوستان جایی سراغ دارید که بشه ظرفیت 2 یا 3 پلاس اکسترا رو با قیمت خوب گرفت؟(اگر هست بهم تو پی وی پیام بدید)...دوستان ظرفیت 3 باید تو همون اکانت بازی کرد دیگه و مشکل خاصی نداره؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه های گل...

میگما مگه استور امارات و اروپا همزمان یعنی امروز قرار نبود که پلاس های جدید بیان ؟
چرا نیومدن ک 😑😑😑

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر