Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,340
نام
محمد
آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان در نظر داشته باشید برای باز شدن کانتنت‌های جدید رویال، باید لول کانفیدنت دکتر ماروکی رو حتما تا قبل ماه دسامبر روی ۹ برده باشید، خیلیا دیدم این مشکل رو داشتن تو بقیه جاها :D
و اینکه واقعا ارزش داشت اما اندینگ بازی اصلی رو به شخصه خیلی بیشتر دوست داشتم.
پلات بازی هم خیلی آسونه :D سر حوصله راحت پلات میشه

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان در نظر داشته باشید برای باز شدن کانتنت‌های جدید رویال، باید لول کانفیدنت دکتر ماروکی رو حتما تا قبل ماه دسامبر روی ۹ برده باشید، خیلیا دیدم این مشکل رو داشتن تو بقیه جاها :D
و اینکه واقعا ارزش داشت اما اندینگ بازی اصلی رو به شخصه خیلی بیشتر دوست داشتم.
پلات بازی هم خیلی آسونه :D سر حوصله راحت پلات میشه
مثل بازی اصلی جایی کانفیدنت قفل نمیشه تا زمانی که داستان اصلی بره جلوتر؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,521
سیوهای پرسونای قبلی رو نمی تونید دوباره بارگذاری کنید، ولی جایزه به پایان رسوندن نسخه قبلی رو بهتون از طریق همون سیو قبلی میده، بعد از چند روز گشتو گذار cardboard box توی اتاقتونو چک کنید بهتون این اقلامو میده، خیلی چیز خاصی نیست ولی تعجب کردم که همینم گذاشتن برامون! فکر کنم از دستشون در رفته!!
Code:
50,000 yen
Hogyoku Apple x3 (health restoring item)
Band-Ace x3 (revival item)

• Like
Reactions: Z-fan

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سیوهای پرسونای قبلی رو نمی تونید دوباره بارگذاری کنید، ولی جایزه به پایان رسوندن نسخه قبلی رو بهتون از طریق همون سیو قبلی میده، بعد از چند روز گشتو گذار cardboard box توی اتاقتونو چک کنید بهتون این اقلامو میده، خیلی چیز خاصی نیست ولی تعجب کردم که همینم گذاشتن برامون! فکر کنم از دستشون در رفته!!
Code:
50,000 yen
Hogyoku Apple x3 (health restoring item)
Band-Ace x3 (revival item)
همون ۵۰ هزارتا اوایل بازی خیلی خیلی خیلی کمکتون میکنه :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آدم میترسه اسکیپ کنه که یوقت چیز جدید اضافه نکرده باشن:D
هیچ چیزیو اسکیپ نکن، هرچند نود درصد دو ترم اول تکرارین، ولی شخصیت پردازی‌های Kasumi و Akechi خیلی مهمن، بخصوص خود Akechi :D

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
یک چیز خیلی خوبی که هست اینکه، شما برید Palace دیگه به شکل خیلی مزخرفی کل روزتون به فنا نمیره و میتونید چندتا کار دیگه هم انجام بدید.
اره تو این سایته نوشته بود
Guide: Persona 5 Royal New Changes - All Differences Compared to Persona 5

Morgana doesn't tell you to go to bed quite so much -- you generally get a lot more free time at night, even if you can't leave Leblanc
:D:D:D:D
قشنگ خودشون میدوسنتن که چقد مورگانا به خاطر این موضوع منفور شده

دوستان گفته بودند که واسه اونایی که نسخه اصلی رو بازی کردن یه مزایایی تو بازی در نظر گرفته میشه
اون مزایا چیه؟؟ یعنی چه چیزهایی با داشتن سیو ۱۰۰ درصد نسخه اصلی به دست میاری این تو؟

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بزرگترین تغییر و مزیت نسبت به نسخه اصلی حداقل برای من Mementos بود :D بخصوص با اضافه شدن Jose و تغییراتی که وارد میکنه به محیط و فارم کردن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر