PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
برای منم همینه. مراحل اول بیشتر میان ولی از جزیره سه به بعد باید نیم ساعت وایستی ایا یکی بیاد یا نیاد .
ظاهرا تو دور اول اینطوره من بازیو بدون summon تموم کردم اصلا کسیو پیدا نمیکرد ولی تو ng+ سریع پیدا میکنه الان هم همینه تو wot samurai کسی پیدا نمیکنه تو wot strong سریع پیدا میشه درکل اگه برای جمع کردن کالکتیبل ها میخواید بذاریدشون برای ng+

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
بالاخره پلات شد و بیلد dual sword هم تقریبا تکمیل شده اگه دنبال بیلد میگردید این کانالفک کنم بهترین بیلد هارو داشته باشه با اینکه نسخه اول رو به شدت دوست داشتم ولی این نسخه بنظرم به هیچ وجه در حد و اندازه نسخه اول نبود خیلی از دشمنا و حتی یه سری مراحل فرعی و چندتا باس از نسخه اول کپی شدن که خیلی حس چیپی میده امیدوارم نسخه بعدیش یه تغییر اساسی بکنه و حس و حال یه نسخه جدید رو بده جدا از اینکه باس های این نسخه اصلا به جذابیت نسخه اول نبودن زیادی هم ساده شده بود نسخه اول رو بخاطر سختی بیشترش بیشتر دوست داشتم

• Like
Reactions: hamed619

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
واسه ازاد کردن اسکیل های سلاح ها نیاز به رفتن مرحله های فرعی هست ؟؟؟؟الان من کلی اسکیل دارم ولی نمیتونن چیزی آزاد کنم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
چرا هیچ تغییری نکرده نسبت به نسخه اول ؟
من البته باس اول بازیم ولی مکانیسم گیم پلی و گرافیک بازی دقیقا همونه
د آخه لامصب طرز راه رفتن طرفو عوض میکردی آدم یه حس تغییری بهش میداد :D

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
میشه بیشتر از هشتا اکسیر حمل کرد ؟

چرا هیچ تغییری نکرده نسبت به نسخه اول ؟
من البته باس اول بازیم ولی مکانیسم گیم پلی و گرافیک بازی دقیقا همونه
د آخه لامصب طرز راه رفتن طرفو عوض میکردی آدم یه حس تغییری بهش میداد :D
نسخه اولش موفق بود چرا بیان تغییر بدند؟ این نسخه قابلیت یوکای اضافه شده و چند سلاح جدید اضافه شده که باعث تنوع گیم پلی میشه ، معمولا نسخه دوم بازی ها موفق نسبت به نسخه یک زیاد تغییر نمیکنن .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
خب بالاخره بازی رو گرفتم. خیلی با خودم کلنجار رفتم؛ تریلرهای بازی منو جذب نکرد، شماره یک بازی عالی بود . حالا تست کنیم ببینم این چطوره!

پشیمونم نکنه خوبه.:D

• Like
Reactions: VENOMEM

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نسخه اولش موفق بود چرا بیان تغییر بدند؟ این نسخه قابلیت یوکای اضافه شده و چند سلاح جدید اضافه شده که باعث تنوع گیم پلی میشه ، معمولا نسخه دوم بازی ها موفق نسبت به نسخه یک زیاد تغییر نمیکنن .
نه رفیق این باعث نمیشه به خاطرش یه نسخه دیگه بسازی 60 دلار هم پول بگیری .خیلی از ویژگی های بازی کپی و پیست شده .
البته که من به شخصه نسخه اول رو خیلی حال کردم و اینم دارم لذت میبرم ولی خوب خیلی تابلوعه فقط میخواستن از موفقیت نسخه اول استفاده کنند یه چی بدن بیرون

• Like
Reactions: NaViiDii

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
نه رفیق این باعث نمیشه به خاطرش یه نسخه دیگه بسازی 60 دلار هم پول بگیری .خیلی از ویژگی های بازی کپی و پیست شده .
البته که من به شخصه نسخه اول رو خیلی حال کردم و اینم دارم لذت میبرم ولی خوب خیلی تابلوعه فقط میخواستن از موفقیت نسخه اول استفاده کنند یه چی بدن بیرون
درسته شبیه نسخه اوله باز ارزشش بیشتر شصت دلاره ، الان بازی هایی هست شصت دلار میدی ده ساعته تموم میشند ، به نظر من نیو از لحاظ تنوع مبارزه از همه بازی ها بهتره ، واسه همین از لحاظ گیم پلی تکراری نمیشه ، ولی تنوع دشمنا و مراحل یکم خسته کننده میشه و تغییر زیادی نسبت به نسخه یک نکرده با این حال جز برترین بازی های این نسل هست ، اگه سولزبورن نبود متاش نود یا بیشتر میشد .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اسلحه ها و ارمور هایی که لول 160 هستند. نمیشه تبدیل کرد به 160+1
منظورم اینا که هیچ رنگی ندارند .
اگه با یه آیتم 160+1 مچ کنید لولشون بالا میره
ولی اگه منظورتون اینه که مثل آیتم های 160+1 دوتا 160 رو باهم مچ کنید نه نمیتونید

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بالاخره dlc مورد انتظار اول بازی به نام tengu s disciple هم امروز اومد منم یه چند ساعتی بازی کردم .مشکل اصلی این دی ال سی اینه که ماموریت اولش مثلا لول پیشنهادیش ۱۲۰ هست الان من لولم ۲۴۱ هستش خیییلی برام آسون بود مراحلش.لول کپ بازی از ۳۰۰ به ۴۰۰ ارتقا داده شده .ایتم هایی که میتونید داشته باشید از ۵۰۰ به ۶۰۰ ارتقا داده شده.لول کپ برای soul core از ۱۶۰ به ۱۸۰ ارتقا داده شده.همچنین برای سلاح ها بیشتر شده قبلا ۱۶۰ بود.سول گاردین جدید به بازی اضافه شده .یه سلاح جدید اضافه شده به نام splitstaff فوق العاده لذت بخش ترکیبی از سپر و تونفا هستش البته یکم نسبت به سپر و odachi بردش کمتره. باس اول dlc شبیه یکی از باس های نیو یک بود به نام uminyudo که اسون بود تو یکی از مراحل فرعی nue هم برگشته بود .یادمه سر نیو ۱ اشکمو در اورد این باس.یه چیز جدید هم اضافه شده به نام demon parade picture scroll که وقتی از باس ها دراپ میشه یکسری مراحل تازه باز میکنه که وقتی تمومش کنید میتونید اون scroll را زیر اکسسوری فعال کنید و از ارتقاهاش استفاده کنید.دیفیکالتی جدید بازی به نام dream of demon هم باز شده که لول ۲۵۰ به بالا هست فعلا سراغش نرفتم .خلاصه که دارم حال میکنم با گوتی امسال خودم :D:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
بازی پلات شد. نسبت به Nioh 1 بازی خیلی اسون‌تر بود و میشه گفت باس‌ها در حد کتلت بودن.
من به صورت نینجا بازی کردم و میتونم بگم با ایتم‌های shuriken و Kunai هیچ باسی زیر ۱۰ ثانیه زنده نمی‌موند. تجربه خوبی بود .ولی شماره یک از نظر داستانی بهتر بود و این یحورایی dlc بود. لول من ۱۴۰ بود تو آخر باز ی.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
خب بالاخره dlc مورد انتظار اول بازی به نام tengu s disciple هم امروز اومد منم یه چند ساعتی بازی کردم .مشکل اصلی این دی ال سی اینه که ماموریت اولش مثلا لول پیشنهادیش ۱۲۰ هست الان من لولم ۲۴۱ هستش خیییلی برام آسون بود مراحلش.لول کپ بازی از ۳۰۰ به ۴۰۰ ارتقا داده شده .ایتم هایی که میتونید داشته باشید از ۵۰۰ به ۶۰۰ ارتقا داده شده.لول کپ برای soul core از ۱۶۰ به ۱۸۰ ارتقا داده شده.همچنین برای سلاح ها بیشتر شده قبلا ۱۶۰ بود.سول گاردین جدید به بازی اضافه شده .یه سلاح جدید اضافه شده به نام splitstaff فوق العاده لذت بخش ترکیبی از سپر و تونفا هستش البته یکم نسبت به سپر و odachi بردش کمتره. باس اول dlc شبیه یکی از باس های نیو یک بود به نام uminyudo که اسون بود تو یکی از مراحل فرعی nue هم برگشته بود .یادمه سر نیو ۱ اشکمو در اورد این باس.یه چیز جدید هم اضافه شده به نام demon parade picture scroll که وقتی از باس ها دراپ میشه یکسری مراحل تازه باز میکنه که وقتی تمومش کنید میتونید اون scroll را زیر اکسسوری فعال کنید و از ارتقاهاش استفاده کنید.دیفیکالتی جدید بازی به نام dream of demon هم باز شده که لول ۲۵۰ به بالا هست فعلا سراغش نرفتم .خلاصه که دارم حال میکنم با گوتی امسال خودم :D:D
روی درجه سختی جدید بازیش کن تا متوجه بشی آنچنان هم که فکر میکنی آسون نیست،من همون روز اول رسیدم به لول 400 ولی با اینکه به نوعی توی Nioh حق آب و گل دارم ولی روی درجه سختی جدید عملا به فنا رفتم تا تمام مراحل بازی به علاوه مراحل DLC رو تموم کردم،چون عملا هر کدوم از دشمنا رو تبدیل کردن به یک نیمچه باس،حالا دیگه حساب کن خود باسها چه بلایی سرشون اومده:D

• Like
Reactions: hamed619

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر