PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,650
کاراکتر رو کلا استرنج طوری دارم میرم. توصیه ای میکنید که Magik استفاده کنم آیا؟
چقدر گیم پلی و طراحی و فضای بازی لذت بخشه. برای من یه جو کلاسیک بهم دست میده فکر کنم عجیب باشه کمی. :D متاسفانه نسخه ۱ رو سال ها پیش از ابتدای بازی رها کرده بودم به دلایلی و تصمیم گرفتم از نسخه ۲ شروع کنم با اینکه بچه های رددیت دیدم اشاره کردن که پایان نسخه ۲ اسپویل نسخه ۱ رو داره. الان بی نهایت لذت بخشه برام.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
کاراکتر رو کلا استرنج طوری دارم میرم. توصیه ای میکنید که Magik استفاده کنم آیا؟
چقدر گیم پلی و طراحی و فضای بازی لذت بخشه. برای من یه جو کلاسیک بهم دست میده فکر کنم عجیب باشه کمی. :D متاسفانه نسخه ۱ رو سال ها پیش از ابتدای بازی رها کرده بودم به دلایلی و تصمیم گرفتم از نسخه ۲ شروع کنم با اینکه بچه های رددیت دیدم اشاره کردن که پایان نسخه ۲ اسپویل نسخه ۱ رو داره. الان بی نهایت لذت بخشه برام.

ببین با چه سلاحی راحتی همون Stateهایی که لازم داره رو ببر بالا. من با Switchglave بازی میکردم مجیک رو بردم تا ۹۹. البته میتونی بعدا ریست هم بکنی و از اول آپگرید کنی مشکلی نیس. یکم بازی کنی دستت میاد که به چی علاقه داری و با چی راحتی و پلی استایلت چطوریاس ولی کلا مجیک خیلی کاربرد داره تو NioH. حتما ازشون استفاده کن حالا صرف نظر از آپگرید کردنش

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,650
ببین با چه سلاحی راحتی همون Stateهایی که لازم داره رو ببر بالا. من با Switchglave بازی میکردم مجیک رو بردم تا ۹۹. البته میتونی بعدا ریست هم بکنی و از اول آپگرید کنی مشکلی نیس. یکم بازی کنی دستت میاد که به چی علاقه داری و با چی راحتی و پلی استایلت چطوریاس ولی کلا مجیک خیلی کاربرد داره تو NioH. حتما ازشون استفاده کن حالا صرف نظر از آپگرید کردنش
ممنونم از راهنمایی.?این که فرمودی میتونم بعدا ریسیت کنم خیالم رو راحت کرد که فعلا وسواس بخرج ندم. ?
درست میگی شما با این درجه سختی به مجیک برای با فاصله اتک زدن احتیاج پیدا میکنم.بهتره فعلا چند ساعتی بازی کنم تا مکانیزمش دستم بیاد.

• Like
Reactions: NaViiDii

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
Nioh 2 - The Complete Edition: PC Features Trailer

Consistent 60 FPS / 120 FPS

HDR monitor compatibility

Mouse/ keyboard customization

Compatible with 144HZ monitor

Ultra HD/4k compatible

Ultra-widescreen support

hv33_picture1-min_(1).png

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
dlc های بازی ارزش داره دوباره بازیو انجام داد؟ قبلا رو کنسول رفتم نمرات dlc خیلی بالانیس اگه مدت زمان خوبی داشته باشه میرزه دوباره بازی کرد

• Like
Reactions: New Shredder

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
اینجور که از نظرات استیم پیداست پورت بازی اصلا جالب نیست کلی مشکل افت فریم داره در ضمن شکل دکمه ها مال دسته هستش !!!
مطمئنی؟ اه حالم گرفته شد میخاستم دانلود کنم
اگه دکمه ها مال دستست پس بیخیال

• Like
Reactions: Persia Tech

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
تحلیل فنی نسخه پی سی. به نظر بهینه میاد، ۱۰۶۰ روی ۱۰۸۰p و بالاترین تنظیمات گرافیکی میانگین ۵۰ فریم میده. فقط مثل این که یکی از تنظیمات گرافیکی باگ هست و بیش از حد روی سیستم فشار میاره و بدون این تنظیم پرفورمنس اوکیه. در ضمن تایید شده DLSS و دکمه های موس و کیبورد توی آپدیت قراره اضافه بشه. خاک بر سرشون این همه full mouse and keyboard support رو تبلیغ کردن، ساپورتش همین الان وجود داره ولی تازه کار بودنشون برای پورت پی سی رو نشون میده که prompt ها رو قرار ندادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر