PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
تحلیل فنی نسخه پی سی. به نظر بهینه میاد، ۱۰۶۰ روی ۱۰۸۰p و بالاترین تنظیمات گرافیکی میانگین ۵۰ فریم میده. فقط مثل این که یکی از تنظیمات گرافیکی باگ هست و بیش از حد روی سیستم فشار میاره و بدون این تنظیم پرفورمنس اوکیه. در ضمن تایید شده DLSS و دکمه های موس و کیبورد توی آپدیت قراره اضافه بشه. خاک بر سرشون این همه full mouse and keyboard support رو تبلیغ کردن، ساپورتش همین الان وجود داره ولی تازه کار بودنشون برای پورت پی سی رو نشون میده که prompt ها رو قرار ندادن.
گیم پلیشو دیدم خیلی نسبت به nioh 1 پیشرعت کرده امشب میریم واسه دانلودش اگه پچ دکمه های موس و کیبورد باشه خیلی عالیه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مشکل حل .
خود به خود
باید روی شورتکات یا exe بازی کلیک کنید override high dpi بزنید
برای اینه که که شما احتمالا dpi 150 به بالا برای ویندوز انتخاب کردید
خود به خود حل شده چون ویندوز بعد از هر بار اجرای بازی ها خودش تشخیص می ده که لازم داره و براش فعالش می کنه اگرم الان به شورتکات بازی نگاهی بکنید قطعا تیکش براتون خورده اما اینو گفتم برای بازی های دیگه یا بازی هایی که یادش می ره براتون فعالش کنه به هر دلیلی

• Like
Reactions: Little John

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این هم گیم پلی مرحله ی دوم بازی فقط بخش اکشنش رو گذاشتم و هیچ نکته ی اسپویلی هم نداره از باس اصلی بازی هم نذاشتم
بازی کمی استاتر داره اما ازاردهنده نیست خیلی علتشم اینه که بی دلیل 1 دفعه فریم 7 8 می افته

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
قرار شده با اپدیت بعدی بازی dlss بهش اضاقه بشه تا مشکل پرفورمنسش تا حدی برطرف بشه چنتا از باگ هاشم فیکس می شه با این اپدیت
مشکل دکمه های کیبورد هم حل می شه

آخرین ویرایش:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
قرار شده با اپدیت بعدی بازی dlss بهش اضاقه بشه تا مشکل پرفورمنسش تا حدی برطرف بشه چنتا از باگ هاشم فیکس می شه با این اپدیت
نمیدونبن دقیقا کی میاد بازیو دان کردم دلم نمیخاد شروع کنم میخام مشکل دکمه کیبورد حل بشه بعد بازی کنم

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نمیدونبن دقیقا کی میاد بازیو دان کردم دلم نمیخاد شروع کنم میخام مشکل دکمه کیبورد حل بشه بعد بازی کنم

چیزی نگفتن متاسفانه باز نگاه می کنم اگه با کیبورد می رین که حتما صبر کنید خیلی ازاردهندس اما با دسته 360 یا کلا ایکس باکس باز ادم می فهمه منظورش کدوم دکمس

• Like
Reactions: tokio_hotel

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
من هم 3 تا مرحله رفتم ...3 تا تغییر بزرگ نسبت به شماره اول دیدم که رسما گیمپلی و مبارزات رو می تونه زیر و رو کنه.. BURSTE Attack.. و... Yokai Shift , اون یکی یادم نمیاد...چی چی سول بود...!!

قسمت طراحی کاراکتر بازی خیلی خفنه..نسبت به سایبر پانک , فقط در طراحی یک قلم عضو حیاتی !! امکانات کمتری در اختیار شما قرار میده...در عوض فرم یوکای خودتون رو هم میتونید تیون و اسپرت کنید...!

خواهشا در انتخاب چهره ماندگار ! خود دقت کنید..شاید بعدا نشه کاریش کردا...!!
نمی دونم اما احتمالا میشه..توی شماره اول که می شد..اونوقت اینجا نشه...!
اول بازی توی قسمت تمرین میشد یک نگاه تو آب به ریخت نحسمون بکنیم و اگه نیاز به عمل یا تزریق بوتاکس بود انجام بدیم..!!
اما من بعدا برگشتم اونجا مثل اینکه ری تریسینگ آب غیر فعال شده بود،دیگه حتی نتونستم یدونه جوش بترکونم...!!

خودم می خواستم این بزرگوار رو بسازم

ebe5_picture1-min.png

ولی هُل شدم ، نفهمیدم دستم خورد به کدوم گزینه ، شد این...!!

fgf_picture2-min.png

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
من یه 6 ساعتی بازی کردم و عاشق نسخه اول بودم و واقعا هم از این نسخه دارم لذت میبرم ولی پیشنهاد میکنم اصلا با موس و کیبورد بازی نکنین نه فقط برای این که هنوز علامت های موس و کیبورد اضافه نشدن کلا این سبک بازی پیشنهاد نمیشه که با موس و کیبورد بازی کنین

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من نیمی از بازی رو رفتم حقیقتا بازی گیم پلیش بهتر شده دیگه باس های بازی اون گوشه ی مرحله نیستن باید کلی برید تا بهشون برسید

اما در ادامه مراحلی هست که افت فریم بی داد می کنه یعنی خیلی بدتر از اون چیزی که در بنچمارک ها دیدید اما اکثریت مراحل فریم دهی خوبی دارن اما چنتایی مخصوصا برخی نقاطش بدجوری افت می کنه

من برای اولین بار در بازی ها شخصیت مونث برداشتم چهره ی خیلی زیبایی داره دلم نمی یاد هد ارمور براش بذارم چهرش خراب بشه حاضرم بمیرم اما چهرش دست نخوره :D
بر فرض هد ارمور کله اسکلت بذارم روش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر